2 zbiory Omegi, który lepszy?

Opinie i pomoc w wyborze odpowiedniej literatury przygotowującej do matury podstawowej i rozszerzonej z biologii. Wykaz książek do nauki biologii
Awatar użytkownika
Collo
Posty: 1761
Rejestracja: 26 gru 2009, o 08:33

2 zbiory Omegi, który lepszy?

Post autor: Collo »

Chce sobie kupić zbiór zadań maturalnych z biologii wyd. Omega, dużo osób chwaliło go na forum, a ja poza Personą nie mam żadnego zbioru z zadaniami maturalnymi. Okazało się jednak, że są 2 zbiory zadań maturalnych z Omegi:
1) autor: I. Żelazny biologia-matura-2013-zbior-zadan-maturalnych
2) autorzy: Małgorzata Jagiełło, Ewa Urbańska
1.png
1.png (32.06 KiB) Przejrzano 274 razy
Korzystał ktoś może z tych zbiorów? Który jest wg was lepszy? Pisałem już o tym w wątku dot. książek maturalnych, ale nie dostałem odpowiedzi.
szkieley
Posty: 69
Rejestracja: 12 gru 2011, o 22:05

Re: 2 zbiory Omegi, który lepszy?

Post autor: szkieley »

Korzystałem z drugiej książki i powiem Ci że szału nie ma - dupy nie urywa. Zadania nie są trudne, ale i niektóre nie łatwe. W sumie nie polecam. Kup Zbiór zadan maturalnych z Omegi - 1010 zadan bodajże. ŚWIETNA JEST
wombacica
Posty: 19
Rejestracja: 20 wrz 2012, o 23:02

Re: 2 zbiory Omegi, który lepszy?

Post autor: wombacica »

Ja miałam tylko styczność z personą i powiem,że jak na te matury które od 2 lat są to się nadaje i powinien wystarczyć oczywiście razem z rozwiązywaniem matur.Miałam wiele zbiorów i większość jest podobna do siebie nie opłaca się nimi obkładaćP.
Awatar użytkownika
witamina110
Posty: 648
Rejestracja: 24 mar 2009, o 11:47

Re: 2 zbiory Omegi, który lepszy?

Post autor: witamina110 »

szkieley pisze:Korzystałem z drugiej książki i powiem Ci że szału nie ma - dupy nie urywa. Zadania nie są trudne, ale i niektóre nie łatwe. W sumie nie polecam. Kup Zbiór zadan maturalnych z Omegi - 1010 zadan bodajże. ŚWIETNA JEST :D
1.jpg
1.jpg (14.66 KiB) Przejrzano 276 razy
chodzi o ten?:D 1010 zadań napisane.
A myślisz, że wersja 2013 jest taka sama tylko kilka zadań dodanych (razem 1133) bo w sumie ta sama autorka. Wczoraj widziałam ten zbiór w księgarni i zastanawiam się czy kupić.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości