2011 ukraina rekrutacja Medycyna

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
syriac
Posty: 18
Rejestracja: 8 cze 2011, o 13:57

Re: 2011 ukraina rekrutacja Medycyna

Post autor: syriac »

co z tym forum gdzie administrator jak można tak spamować.
studia w Winnicy ? Dziękuje razi mnie odległość, ciężki dostęp bo nie będę leciał samolotem do domu. Pozatym uczelnia za świetnej renomy nie ma tym bardziej że uczelnia nie jest znana w europie.
SmB
Posty: 13
Rejestracja: 19 sty 2009, o 14:00

Re: 2011 ukraina rekrutacja Medycyna

Post autor: SmB »

a to w Winnicy studiują jacyś polacy ? Mam znajomego araba, który zna trochę osób i mówił mi że nikogo nie ma. Z programem to prawda, niczym się nie różni. Łapówkarstwo w Lwowie też jest prawdą, tam samo jak to że już nie jest już uniwerstetem tylko akademią, ale mało kto o tym mówi.
syriac
Posty: 18
Rejestracja: 8 cze 2011, o 13:57

Re: 2011 ukraina rekrutacja Medycyna

Post autor: syriac »

Ok Winnicki BIZNESMENIE, daj potwierdzenia swoich świetności.
Pokaż mi źródło gdzie jest napisane że wszyscy z Winnicy zdali, ciekawe zresztą ilu ich było? Dwóch ?
Jakimi liniami można dolecieć z Winnicy do Krakowa za 300zł Bo nie wiem czy takie istnieją no chyba że zamówisz bilet rok przed wylotem.
syriac
Posty: 18
Rejestracja: 8 cze 2011, o 13:57

Re: 2011 ukraina rekrutacja Medycyna

Post autor: syriac »

Zaczyna robić się śmiesznie, po pierwsze port lotniczy w Łodzi nie będzie udzielał informacji na temat- Cen biletów prywatnych przewoźników, bo niby z jakiej racji? Od tego są przedstawicielstwa, strony internetowe.
Bardzo wątpię w cenę 300zł za bilet Winnica- Kraków, zresztą jaka linia lotnicza obsługuje loty bezpośrednie, bez przesiadek?
Co do kwestii nostryfikacji, uzyskaj jakieś konkretniejsze dane na ten temat bo Winnicka uczelnia nie jest specjalnie nam internautom znana, tym bardziej że teraz próbujesz zrobić z Lwowa nacjonalistyczne zagrożenie dla Polaków.
syriac
Posty: 18
Rejestracja: 8 cze 2011, o 13:57

Re: 2011 ukraina rekrutacja Medycyna

Post autor: syriac »

Chodziło mi o linie Winnica-Łódź pomyliłem się. Co do strony internetowej co wysłałeś, to podany jest link do linii lotniczych obsługującej to połączenie JETAIR ale na ich stronie internetowej nie ma żadnej wzmianki o połączeniach z Winnicą. No ale mniejsza z tym, bądź jeszcze tak uprzejmy i napisz ilu was Polaków było tam na roku? Dla jasności sytuacji, nie jestem studentem żadnego z ukraińskich uniwersytetów interesuję się tym tematem. To nie są głupie zaczepki no ale skoro uważasz że są głupie to co powiesz o spamowaniu forum? To jużjest wg ciebie mądre? Heheh pomijając już że Lwów przedstawiłeś w świetle skorumpowanej bazy ukraińskich nacjonalistów pod przewodnictwem nieżyjącego już Bandery. Tchuuss gagatku
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości