3 dni przed porodem dowiedziała się o ciąŻy

Problemy medyczne, obejmujące wiedzę o zdrowiu i chorobach człowieka, o sposobach zapobiegania chorobom oraz ich leczeniu
Anka87

3 dni przed porodem dowiedziaŁa się o ciĄŻy

Post autor: Anka87 »

hi hi, dobre

Brazylijska koszykarka trenowała jak zwykle i grała w turniejach, w tym w reprezentacji kraju, nie wiedząc przez siedem miesięcy, Że jest w ciąŻy. O brzemienności dowiedziała się na trzy dni przed rozwiązaniem.
23-letnia Silvia Cristina Rocha poczuła się źle po meczu w finale regionalnych rozgrywek i udała się do lekarza, który orzekł, Że to nie choroba, lecz ciąŻa.
Gość

Re: 3 dni przed porodem dowiedziaŁa się o ciĄŻy

Post autor: Gość »

fajnie fajnie
jak moŻna sie nie zorientować Że sie jest w ciąŻy
współczuje kobitce :546:
bagatha

Re: 3 dni przed porodem dowiedziaŁa się o ciĄŻy

Post autor: bagatha »

jak widac mozna a ile ma ta koszykarka lat? to pewnie skutek albo wieku albo wyczerpujacych treningow, przeciez te kobiety czesto maja zanik okresu.
pamietam taki odcinekOstrego dyzuru, murzynka przyszla do szpitala i darla sie,ze ma cos z zoladkiem, prosi o leki przeciwbolowe i pojdzie sobie. Pielegniarka posadzila ja, prawie zmuszajac do tego, na wozek i w tym momencie kobiecie doslownie wylecial noworodek z miedzy nog na ziemie.
Awatar użytkownika
Guru
Posty: 1025
Rejestracja: 30 wrz 2000, o 01:00

Re: 3 dni przed porodem dowiedziaŁa się o ciĄŻy

Post autor: Guru »

widze ze mamy z Bagatha podobny repertuar programowy :564:
byl to program z seriizycie i smierc na izbie przyjec na Discovery Channel. Przypadek faktycznie dosyc zaskakujacy, ale za to lubie ten program:P
bagatha

Re: 3 dni przed porodem dowiedziaŁa się o ciĄŻy

Post autor: bagatha »

niestety discovery nie mam
no, ja ostry dyzur moglabym ogladac codziennie po kilka razy
w wakacje polsat zaczal puszczac Chirurgow i cholerka juz ich nie ma
Mart

Re: 3 dni przed porodem dowiedziaŁa się o ciĄŻy

Post autor: Mart »

A co ona nie widziała, ze jej brzuszek troszku urósł?
Awatar użytkownika
Guru
Posty: 1025
Rejestracja: 30 wrz 2000, o 01:00

Re: 3 dni przed porodem dowiedziaŁa się o ciĄŻy

Post autor: Guru »

Chirurgow tez ogladalem i tez jestem zawiedziony ze ich nie puszczaja bo naprawde swietny serial, no ale chyba nie wszystkim sie podobal, a szkoda. Jeszcze byl calkiem niezly na tvn o chirurgach plastycznych, ale tez juz chyba nie jest emitowany:/

a co do wypowiedziMart to akurat ta z discovery byla generalnie troche otyła(troche to lekkie okreslenie) i chyba nie zrobilo na niej wrazenia te kilka kilogramow.
bagatha

Re: 3 dni przed porodem dowiedziaŁa się o ciĄŻy

Post autor: bagatha »

niektorym kobieta rosnie nieznacznie, wyglada to czasem tylko jak lekkie przytycie
Elka

Re: 3 dni przed porodem dowiedziaŁa się o ciĄŻy

Post autor: Elka »

BoŻe, jaka bzdurna dyskusja!
Mam pytanie: skad koleŻanka Bagatha (z calym szacunkiem dla niej) ma tak dokladne informacje? Moze sama byla w ciazy, ze tak doskonale zna sie na jej objawach i ma co do nich absolutna pewność. A moze ujawniaja tu sie jakies jej niespelnione ambicje?
Komedia!
Ludzie! Nie macie madrzejszych tematow do dyskusji Jesli ktos bedzie chcial sie dowiedziec czegos o ciazy, to recze, ze artykulow na ten temat znajdzie w internecie cala mase
bagatha

Re: 3 dni przed porodem dowiedziaŁa się o ciĄŻy

Post autor: bagatha »

nie bylam w ciazy i nie mam takich planow, ale pewien obraz i historie czyjegos zycia zapamietalam i dlatego napisalam co napisalam.
Masz racje, to nie jest temat do jakis wielkich dyskusji, ale usilujemy zrozumiec jak to mozliwe. A dlaczego tu nie mozemy rozmawiac o ciazy?to jakis temat tabu?
pozdrowienia
Elka

Re: 3 dni przed porodem dowiedziaŁa się o ciĄŻy

Post autor: Elka »

".usilujemy zrozumiec jak to mozliwe - otóŻ wyobraz sobie, ze to mozliwe jak sie nie ma regularnych miesiaczek na przyklad i to - wydaje mi sie - powinnas wiedziec, ale Ty wolisz prowadzic jalowe dyskusje, ktore do niczego nie prowadza. Nie wydaje mi sie, zeby kogokolwiek posty sprawily, zedoglebnie ktos inny przeanaluje ta sytuacje i bedzie wyciagal z tego wnioski. Ten temat, to po prostusensacyjny news jakich wiele. Ciaza to nie temat tabu, ale wydaje mi sie, ze roztrzasanie go w taki sposob jest niepowazne, bo sam temet jest raczej ciekawostka!
Awatar użytkownika
Guru
Posty: 1025
Rejestracja: 30 wrz 2000, o 01:00

Re: 3 dni przed porodem dowiedziaŁa się o ciĄŻy

Post autor: Guru »

szczerze mowiac to nawet nie uwazam zeby to byl sensacyjny news:]
Wiktoria
Posty: 27
Rejestracja: 5 wrz 2005, o 01:00

Re: 3 dni przed porodem dowiedziaŁa się o ciĄŻy

Post autor: Wiktoria »

hehe
pada pytanie: jak to możliwe, że ktoś nie zauważył ciąży, pada i odpowiedż, że to mozliwe. co, może i nam się to zdarzy, warto wiedzieć
Zablokowany
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości