Aborcja

Zagadnienia etyczne w biologii i medycynie: antykoncepcja, aborcja, klonowanie, inżynieria genetyczna, kriogenika, biopiractwo, eutanazja, wiwisekcja, etyka ekologiczna, sztuczna inteligencja...
Rayne
Posty: 229
Rejestracja: 9 maja 2006, o 20:24

Re: Aborcja

Post autor: Rayne »

Wiesz moje przejechanie się polegało na tym,że gość mi powiedział czego chce ode mnie,a ja głupia miałam nadzieję na coś więcej.No ale nie byłam tak naiwna,żeby spełnić jego życzenie
Stokrotka
Posty: 101
Rejestracja: 15 cze 2006, o 17:44

Re: Aborcja

Post autor: Stokrotka »

Yyyyy No ja tutaj nie myślałam akurat o Twoim przypadkuBo go nie znam.No ale fajnie że napisałaśPozdrawiam!
Rayne
Posty: 229
Rejestracja: 9 maja 2006, o 20:24

Re: Aborcja

Post autor: Rayne »

No napisałam,żeby nikt sobie czasem nie pomyślał
Awatar użytkownika
KIM
Posty: 213
Rejestracja: 9 sie 2005, o 01:00

Re: Aborcja

Post autor: KIM »

Matty86 pisze:hmmm nie wiem czy dobrze zrozumiałem intencje piszącej, ale to zdanie na moje oko wykrzywia i sprowadza do poziomu bruku słowo miłość i kochać kogoś, jeżeli ktos kocha mnie i ja kocham kogos i je żeli uczucie jest prawdziwe to najpierw zaczynam zmieny od siebie a branie się za zmienianie partnera i stawianie go pod ścianą na zasadzie jak kochasz to robisz to co ja chcę a twoje pragnienia i uczucia musza być dostosowane do mnie nie jest miłością lecz egoizmem!
Naturlnie w zwiazku wazna jest zdolnosc kompromisu, niestety wszystkiego w sobie zmienic sie nie mozna, poprostu jest to nierealne, dlatego jest tyle nieszczesliwych zwiakow i nie zawsze wynika to z tego ze ktos nie chce sie zminic, nie stara sie, tylko poprostu nie moze. Jezle w gre wchodza tak powazne sprawy jak rodzenie dzieci, to nalezy byc pewnym swojej decyzji nie dlatego ze partner chce, Ile jest takich zwiazkow , w ktorych rodzice sie rozwiedli i facet wogole nie interesuje sie swoim potomstwem?Poprostu decyzja ta nie moze bycnaciagana", przez zadna strone, bo zwiazek moze sie zakonczyc rozwodem ale dziecko pozostanie.Faktycznie troche zle zrozumiales moje intencje, miłoscia nie jest tez rodzeniem dzici tylko dlatego ze facet tak chce to dopiero jest egoizm tym razem drugiej strony. W sojej wypowiedzi chcialam zwrocic uwage na to jak wazna jest decyzja o posiadaniu dzieci, jezeli np. kobieta nie pragnie ich miec to jest to powiedzmy cecha charakteru trudna do zmienienia, a mezczyzna nie powinien wymagac tego od niej, i w takim wypadku lesze jest chyba rozstanie, oczywiscie kazdy zwiazek nalezaloby osobno rozpatrywac, pewnie w wielu znalazloby sie jakies rozwiazanie. Nie pisalam przeiez ze wszystkie decyzje nalezy rozwiazywac rozstaniem, gdyby tak robino zaden zwiazek nie mialby szans poprostu czasem tak jest, dlatego taktrudno znales druga polowke. Zgadzam sie z Toba ze zdolnosc do zminiania siebie jest bardzo wazna, gdybym tego nie rozumiala moj zwiazek nie trwalby juz ponad 4 lata.


I jeszcze male sprostowanie odnosnie moich wypowiedzi na temat posiadania dzieci, ja nie uwazam ze jak ktos chce miec dzieci to jest glupi, beznadziejny, jesli ktos chce, sprwi mu to przyjemnosc to super,byleby umialby je wychowac, poprostu niektrzy nie lubia dzieci i nie chca ich miec jak np. ja ,ale nie wdze w tym nic zlego, poprostu sa ludzie ktory chca posiadac dzieci i sa ci ktorzy tego nie chca, obie polowy sa normalne, niestety niektorzy nie rozumieja.
Rayne
Posty: 229
Rejestracja: 9 maja 2006, o 20:24

Re: Aborcja

Post autor: Rayne »

Zgadzam się z Tobą KIM.Jak zresztą zawsze
Tak jakbyś mi słowa z ust wyjęła.
Awatar użytkownika
Anielica88
Posty: 247
Rejestracja: 20 maja 2006, o 18:42

Re: Aborcja

Post autor: Anielica88 »

Rayne pisze:Guru i Mawr świetni z Was faceci.Niestety nie wszyscy tak myślą jak Wy.A raczej nieliczni. większość facetów chce tylko się zabawić i taka jest prawda.Przejechałam się właśnie na tym.Dziewczyny Wy też nie ufajcie każdemu
co prawda to prawda. takie sa realia:P niektorzy a zdecydowana wiekszosc lubi sie dobrze zabawic i miec pewna uczucia daleko gdzies:P ostrzezenie prawidlowe:P dziewczyny strzezcie sie:P Guru i Mawr to jakies wyjatki od reguly:P szczerze to ciesze sie ze jakcys sa:)
pozdrawiam:)
Ambasador
Posty: 90
Rejestracja: 4 kwie 2006, o 14:58

Re: Aborcja

Post autor: Ambasador »

nic tylko zaśpiewąc Faacet to Świnia! P
Awatar użytkownika
Anielica88
Posty: 247
Rejestracja: 20 maja 2006, o 18:42

Re: Aborcja

Post autor: Anielica88 »

ty to napisales:d
Rayne
Posty: 229
Rejestracja: 9 maja 2006, o 20:24

Re: Aborcja

Post autor: Rayne »

Ambasador pisze:nic tylko zaśpiewąc Faacet to Świnia! P
Ambasador przepraszam jeśli uraziłam,ale Cię jeszcze na tyle nie znam,żeby osądzić Cię w 100% pozytywnie.Ale być może w przyszłości wpakuję Cię do tej samej szufladki co Guru i Mawra
Stokrotka
Posty: 101
Rejestracja: 15 cze 2006, o 17:44

Re: Aborcja

Post autor: Stokrotka »

Niech chlapcy napiszą co by zrobili gdyby:
JIch dziewczyne ktos zgwalcil a ona zamknelaby sie w sobieNie chciala ich widywac.Zerwala z nimi kontakt.Nie pokazywalaby sie w miejscach publicznychStronila takze od innych ludzi.A kiedy byscie chcieli z nia porozmawiac ona uciekala by przed wami.

Pozdrawiam!

Nie umiecie do niej trafic.Poddajcie sie?
Awatar użytkownika
Anielica88
Posty: 247
Rejestracja: 20 maja 2006, o 18:42

Re: Aborcja

Post autor: Anielica88 »

hehe bardzo ciekawe pytanie . jestem ciekawa i czekam na wasze opinie chlopcy :d
Awatar użytkownika
Guru
Posty: 1025
Rejestracja: 30 wrz 2000, o 01:00

Re: Aborcja

Post autor: Guru »

Stokrotka pisze:JIch dziewczyne ktos zgwalcil a ona zamknelaby sie w sobieNie chciala ich widywac.Zerwala z nimi kontakt.Nie pokazywalaby sie w miejscach publicznychStronila takze od innych ludzi.A kiedy byscie chcieli z nia porozmawiac ona uciekala by przed wami.
po prostu bylbym przy niej i staral sie do niej dotrzec, pomoc
Nie umiecie do niej trafic.Poddajcie sie?
jak sie kogos kocha to sie nie poddaje.
Awatar użytkownika
Mawr
Posty: 542
Rejestracja: 26 sie 2005, o 01:00

Re: Aborcja

Post autor: Mawr »

Ich dziewczyne ktos zgwalcil a ona zamknelaby sie w sobieNie chciala ich widywac.Zerwala z nimi kontakt.Nie pokazywalaby sie w miejscach publicznychStronila takze od innych ludzi.A kiedy byscie chcieli z nia porozmawiac ona uciekala by przed wami.
Mam nadzieje ze miłosc i cierpliwosc po jakim czasie pomogła by mi pomóc jej.

Cytat:
Nie umiecie do niej trafic.Poddajcie sie?

jak sie kogos kocha to sie nie poddaje.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości