AKADEMIK UP Lublin

Wybór uczelni medycznej o kierunku weterynarii. Pomoc i opinie przy punktacji i rekrutacji na studia weterynaryjne. Leczyć zwierzęta duże czy małe.
gorliwy
Posty: 19
Rejestracja: 23 kwie 2009, o 13:43

Re: AKADEMIK UP Lublin

Post autor: gorliwy »

Mam parę pytań związanych z akademikiem.

Który jest najlepszyczy też może dla weterynarii jest przydzielony tylko ten na Felinie?

Kiedy i gdzie skałada się o niego podaniei czy potrzebuję jakichś specjalnych zaświadczeń typu np. zaświadczenia z urzędu skarbowego ?

Z góry dzięki za odpowiedź
Biochejter
Posty: 1396
Rejestracja: 5 lip 2007, o 06:50

Re: AKADEMIK UP Lublin

Post autor: Biochejter »

gorliwy pisze:Który jest najlepszy
Kiedy i gdzie składa się o niego podanie
Jeśli to problem samemu znaleźć na stronie te informacje, ok
Administracje akademców macie w Cebionie na Langiewicza (miasteczko UMCS-UP), do 28 sierpnia I rok ma czas, starsze roczniki pewnie do końca czerwca miały, jak to zwykle bywa.
gorliwy pisze:i czy potrzebuję jakichś specjalnych zaświadczeń typu np. zaświadczenia z urzędu skarbowego ?
To też jest opisane szczegółowo w Dziale Spraw Socjalnych Studentów, kliknij na: zakładkę KOMUNIKATY a w niej na Wymagane dokumenty o staranie się o pomoc materialną w roku akademickim 2009/2010. Nie musisz tego składać ubiegając się o akademik.
gorliwy pisze:czy też może dla weterynarii jest przydzielony tylko ten na Felinie?
Nie.
mj90
Posty: 33
Rejestracja: 21 lip 2009, o 21:32

Re: AKADEMIK UP Lublin

Post autor: mj90 »

małe pytanie , pokój 2-osobowy to jaki ma metraż ? pytam z ciekawosci , gdzies ok 25m2 ?
amplexus
Posty: 11
Rejestracja: 22 wrz 2008, o 20:31

Re: AKADEMIK UP Lublin

Post autor: amplexus »

hmm, pokoje maja koło 21m2(tak na oko 3x7(8) ale naprawdę na Felinie nie spotkałem kogoś kto by narzekał na zbyt mały pokój, wszystko się mieści i jest miejsce na imprezkę, dodam jeszcze ze na prawie każdym piętrze są darmowe pralki i suszarnie, klimat jak nigdzie indziej i w zimę jest naprawdę gorąco, a nie to to na stancjach że mrozi jak na syberi
mj90
Posty: 33
Rejestracja: 21 lip 2009, o 21:32

Re: AKADEMIK UP Lublin

Post autor: mj90 »

czy wie ktoś kiedy jest to cale kwaterowanie w akademikach
Konik1111
Posty: 39
Rejestracja: 5 lip 2016, o 11:27

Re: AKADEMIK UP Lublin

Post autor: Konik1111 »

Sorki, że odkopuje stary temat, ale osoby które kiedyś się tu wypowiadały już jakieś doświadczenie w tej kwestii. Idę do Lublina na weterynarie, w mieście nie znam nikogo stąd też zaczynam sie zastanawiać czy lepsze będzie wynajęcie pokoju czy też akademik?Jak wiadomo, akademik to przede wszystkim możliwość poznania ludzi, ale jednak przyzwyczajona jestem do spokoju przy nauce i do głośnej nauki. I jak to wygląda ze standardem up-owskich akademików? W przypadku akademików interesują mnie tylko te znajdujące sie na ulicy Langiewicza. Czekam na wasze opinie odnośnie tych akademików!
Konik1111
Posty: 39
Rejestracja: 5 lip 2016, o 11:27

Re: AKADEMIK UP Lublin

Post autor: Konik1111 »

Sorki, że odkopuje stary temat, ale osoby które kiedyś się tu wypowiadały już jakieś doświadczenie w tej kwestii. Idę do Lublina na weterynarie, w mieście nie znam nikogo stąd też zaczynam sie zastanawiać czy lepsze będzie wynajęcie pokoju czy też akademik?Jak wiadomo, akademik to przede wszystkim możliwość poznania ludzi, ale jednak przyzwyczajona jestem do spokoju przy nauce i do głośnej nauki. I jak to wygląda ze standardem up-owskich akademików? W przypadku akademików interesują mnie tylko te znajdujące sie na ulicy Langiewicza. Czekam na wasze opinie odnośnie tych akademików!
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości