Akademiki i stypendia UMED

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
rysieńka
Posty: 201
Rejestracja: 4 maja 2013, o 22:08

Re: Akademiki i stypendia UMED

Post autor: rysieńka »

można
bialaroza
Posty: 274
Rejestracja: 26 wrz 2008, o 15:54

Re: Akademiki i stypendia UMED

Post autor: bialaroza »

a jest on zarezerwowany tylko dla wojleku? chodzi mi o to, który wybierają studenci wydziału wojskowo-lekarskiego, żeby mieć w miarę korzystny dojazd na zajęcia?
photoshopek
Posty: 195
Rejestracja: 7 paź 2013, o 15:47

Re: Akademiki i stypendia UMED

Post autor: photoshopek »

Jak to jest z przydziałem akademika, jeżeli składam do I i się nie dostanę to czy biorą mnie pod uwagę przy układaniu list do II czy III?
Awatar użytkownika
rysieńka
Posty: 201
Rejestracja: 4 maja 2013, o 22:08

Re: Akademiki i stypendia UMED

Post autor: rysieńka »

ten nr akademika jest opcjonalnych, to znaczy, że panie mogą, ale nie muszą go brać pod uwagę czyli jak nie będzie miejsca w I, to wtedy możesz dostać miejsce w innym, ewentualnie w ogóle.
alicja199
Posty: 8
Rejestracja: 24 lip 2014, o 12:08

Re: Akademiki i stypendia UMED

Post autor: alicja199 »

a wiecie kiedy będzie lista osób które dostały akademik ?
flowerpower
Posty: 2
Rejestracja: 1 wrz 2014, o 17:26

Re: Akademiki i stypendia UMED

Post autor: flowerpower »

trzeba wcześniej składać deklaracje jakąś odnośnie wyboru pokoju w danym akademiku czy wystarczy im dowód wpłaty ?
wojtass
Posty: 250
Rejestracja: 2 sie 2009, o 20:27

Re: Akademiki i stypendia UMED

Post autor: wojtass »

lista osób które dostały akademik jest zazwyczaj w połowie września - musicie dzwonić do działu spraw bytowych. Gdy będziecie wiedzieli że dostaliście akademik i chcecie mieć pokój z jakimś kolegą lub koleżanką to dzwonicie do kierownika danego akademika i to z nim uzgadniacie. Jeśli jest Wam to obojętne to jesteście przydzieleni do losowego pokoju, oczywiście w granicach rozsądku - podobne lata i kierunki
photoshopek
Posty: 195
Rejestracja: 7 paź 2013, o 15:47

Re: Akademiki i stypendia UMED

Post autor: photoshopek »

Pani z Działu ds. Bytowych poinformowała mnie, że 10 września zbiera się komisja i po tym terminie będzie można uzyskać wstępne informacje o przyznaniu miejsca w Domu Studenckim.
photoshopek
Posty: 195
Rejestracja: 7 paź 2013, o 15:47

Re: Akademiki i stypendia UMED

Post autor: photoshopek »

Czy ktoś dowiedział się czegoś na temat listy do akademików? Jak dzwonię do działu do spraw bytowych to cały czas zajęty.

Lanteri
Posty: 9
Rejestracja: 7 lip 2014, o 10:42

Re: Akademiki i stypendia UMED

Post autor: Lanteri »

Listy miały być dzisiaj. Pani z działu do spraw bytowych powiedziała mi, że listy będą dopiero w poniedziałek. Też czekam.
photoshopek
Posty: 195
Rejestracja: 7 paź 2013, o 15:47

Re: Akademiki i stypendia UMED

Post autor: photoshopek »

dziękuję za info. Trochę słabo, że dopiero w poniedziałek będą listy. Mam nadzieję, że dostanę miejsce, bo w przeciwnym razie nie wiem czy uda mi się znaleźć pokój w tak krótkim czasie.

Ziomek123
Posty: 323
Rejestracja: 11 kwie 2011, o 09:07

Re: Akademiki i stypendia UMED

Post autor: Ziomek123 »

photoshopek pisze:Trochę słabo, że dopiero w poniedziałek będą listy. Mam nadzieję, że dostanę miejsce, bo w przeciwnym razie nie wiem czy uda mi się znaleźć pokój w tak krótkim czasie.
Spokojnie, jest mnóstwo ofert. Ja osobiście polecam wynająć pokój w mieszkaniu.
alicja199
Posty: 8
Rejestracja: 24 lip 2014, o 12:08

Re: Akademiki i stypendia UMED

Post autor: alicja199 »

ja też czekam, jak nie dostaniemy to zawsze można wynająć mieszkanie razem z tymi co niedostały przynajmniej na to liczę
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 53 gości