Akademiki i stypendia UMED

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
flowerpower
Posty: 2
Rejestracja: 1 wrz 2014, o 17:26

Re: Akademiki i stypendia UMED

Post autor: flowerpower »

Lista studentów, którym decyzją Uczelnianej Komisji ds. Domów Studenckich, z dnia 10 września 2014 r
przyznano miejsce w Domach Studenckich Uniwersytetu Medycznego w Łodzi w roku akademickim 2014/2015, od dnia 1 października 2014 r. do dnia 30 czerwca 2015 r.
Awatar użytkownika
sassa
Posty: 312
Rejestracja: 27 cze 2014, o 00:48

Re: Akademiki i stypendia UMED

Post autor: sassa »

ha, nie dostałam akademika :O dobre miałam przeczucie, żeby poszukać mieszkania na wszelki wypadek.
Awatar użytkownika
Bellis perennis
Posty: 111
Rejestracja: 27 lip 2013, o 20:19

Re: Akademiki i stypendia UMED

Post autor: Bellis perennis »

Ja też niestety nie dostałam miejsca i nie byłam na tyle zapobiegawcza żeby poszukać jakiegoś mieszkania
alicja199
Posty: 8
Rejestracja: 24 lip 2014, o 12:08

Re: Akademiki i stypendia UMED

Post autor: alicja199 »

ja też nie
Awatar użytkownika
rysieńka
Posty: 201
Rejestracja: 4 maja 2013, o 22:08

Re: Akademiki i stypendia UMED

Post autor: rysieńka »

gdybyście nie mogły znaleźć pokoju, choć naprawdę macie jeszcze trochę czasu, dajcie znać, to podeślę pomysł, z którego korzystałam w tamtym roku
Julitta
Posty: 4
Rejestracja: 13 wrz 2014, o 17:39

Re: Akademiki i stypendia UMED

Post autor: Julitta »

Kurcze, ja też nie dostałam, a tak na to liczyłam.
Zamierzam w poniedziałek tam dzwonić i tu pojawia się moje pytanie: jak tam dzwoniliście to na jaki numer? Na te podane na ulotce działu do spraw bytowych przysłanej razem z listem z decyzją o przyjęciu na studia, czy lepiej na te podane na stronie internetowej działu do spraw bytowych w zakładce kontakt? Bo odkryłam, że to są zupełnie inne numery

I w ogóle ktoś próbował już tam dzwonić w piątek i pytać czemu się nie dostał? Podają powody odmowy albo jaki był próg dochodów czy coś?

Dopiero teraz odkryłam tę listę a dopiero w poniedziałek będę mogła się czegoś dowiedzieć a to tak daleko.
Awatar użytkownika
rysieńka
Posty: 201
Rejestracja: 4 maja 2013, o 22:08

Re: Akademiki i stypendia UMED

Post autor: rysieńka »

Dzwonicie na numer waszego wydziału na stronie jest podany aktualny (?) numer.

Dzwonienie dlaczego się nie dostaliście jest bezsensowne, było więcej zgłoszeń niż miejsc, w tym przypadku liczy się dochód+odległość od Łodzi.
Julitta
Posty: 4
Rejestracja: 13 wrz 2014, o 17:39

Re: Akademiki i stypendia UMED

Post autor: Julitta »

Oks, dziękuję, spróbuję ten numer zaatakować, w razie czego odeślą mnie na jakiś inny -)
A spróbuję zadzwonić, żeby dowiedzieć się jakie mam szansę na dostanie miejsca drogą odwołania, czy dyskwalifikował mnie dochód czy raczej odległość itp.

photoshopek
Posty: 195
Rejestracja: 7 paź 2013, o 15:47

Re: Akademiki i stypendia UMED

Post autor: photoshopek »

Czy ktoś z Was składając dokumenty do stypendium socjalnego przedstawiał Zaświadczenie właściwego organu gminy lub nakaz płatniczy podatku od nieruchomości lub oświadczenie o wielkości
gospodarstwa rolnego wyrażonego w hektarach ogólnych oraz przeliczeniowych. Zaświadczenie winno określać stan
posiadania w roku 2013.
?
Co to w praktyce oznacza? Jak mieszkam w bloku to otrzymam wgl coś takiego?
wojtass
Posty: 250
Rejestracja: 2 sie 2009, o 20:27

Re: Akademiki i stypendia UMED

Post autor: wojtass »

jeśli nie masz żadnego gospodarstwa rolnego to musisz zanieść takie zaświadczenie jak w linku i w miejscu gospodarstwa rolnego wpisać zera. Musi być tego oczywiście tyle ile osób w rodzinie - rodzice, ty, rodzeństwo. Tak bynajmniej było na akademik, i jak ktoś nie miał gospodarstwa to przynosił takie coś i nie trzeba było mieć nic z gminy.
Załączniki
Zal-6-osw-o-dochodach-nieopodatkowanych.pdf
(198.87 KiB) Pobrany 31 razy
photoshopek
Posty: 195
Rejestracja: 7 paź 2013, o 15:47

Re: Akademiki i stypendia UMED

Post autor: photoshopek »

Dzięki wojtass,
photoshopek
Posty: 195
Rejestracja: 7 paź 2013, o 15:47

Re: Akademiki i stypendia UMED

Post autor: photoshopek »

Jako, że nie mogę się skontaktować z działem do spraw bytowych to zapytam tutaj. Czy wraz z wnioskiem o stypendium socjalne muszę JESZCZE RAZ dostarczyć dokumenty, które dawałam do podania o akademik?
santivo
Posty: 1
Rejestracja: 18 wrz 2014, o 11:24

Re: Akademiki i stypendia UMED

Post autor: santivo »

Wystarczy że dołączysz tylko wniosek o stypendium. Nie musisz ponownie składać tych samych dokumentów
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 35 gości