Akademiki i stypendia UMED

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
Jadowity teść
Posty: 1
Rejestracja: 17 lip 2013, o 11:19

Re: Akademiki i stypendia UMED

Post autor: Jadowity teść »

Mam pytanie do kogoś, kto dostał przydział do akademika rok lub 2 lata temu - możecie powiedzieć, jaki mieliście dochód na osobę w rodzinie?

Bo próbuję kalkulować jak to w końcu jest, bo z jednej strony wyczytałem w tym wątku że akademik jest trudno dostać (bo mało miejsc a dużo chętnych), z drugiej ktoś napisał że w akademiku mieszkają też studenci ze studiów niestacjonarnych (którzy dochód mają jeśli nie duży, to chyba większy niż przeciętny).
nikt
Posty: 117
Rejestracja: 16 mar 2013, o 11:17

Re: Akademiki i stypendia UMED

Post autor: nikt »

Zebrałam już ok. 30 stron dokumentów i wciąż mi czegoś brakuje, czy wy też tak macie?
wojtass
Posty: 250
Rejestracja: 2 sie 2009, o 20:27

Re: Akademiki i stypendia UMED

Post autor: wojtass »

żeby dostać akademik nr 2 synapsa można mieć bardzo wysoki dochód, w innych są większe ograniczenia A co do załatwiania dokumentów sam załatwiłem w 3 dni wiec nie wiem o co spina
nikt
Posty: 117
Rejestracja: 16 mar 2013, o 11:17

Re: Akademiki i stypendia UMED

Post autor: nikt »

Nie mogę ogarnąć dojazdów, czy ktoś może mi pomóc jak woj-lek ma się w miarę szybko dostać na zajęcia z lumumbowa na plac Hallera?
Zresztą co do reszty zajęć tez nie wiem /
Bardzo proszę o pomoc.
wojtass
Posty: 250
Rejestracja: 2 sie 2009, o 20:27

Re: Akademiki i stypendia UMED

Post autor: wojtass »

nie ma mnie teraz w Łodzi, ale z tego co czytałem to Łódź jest w remontach do końca września i tramwaje kursują inaczej, czyli od nowego roku akademickiego powinno być po staremu. Wsiadasz w tramwaj linii 12, 15 lub 15a (12 skręci zaraz w lewo, a 15 pojedzie prosto). Spotkają się na przystanku Zielona/Gdańska i tam wysiadasz. I teraz idziesz w stronę placu Hallera pieszo (po wyjściu z 12 prosto, z 15 w prawo) jakieś 3 przystanki, albo czekasz na zielona/gdańska na tramwaj 9 lub 13.
veloney
Posty: 24
Rejestracja: 17 mar 2013, o 00:53

Re: Akademiki i stypendia UMED

Post autor: veloney »

Hej, orientuje się ktoś może kiedy będzie decyzja o tym komu został przydzielony akademik i gdzie taka lista będzie opublikowana?
Awatar użytkownika
rysieńka
Posty: 201
Rejestracja: 4 maja 2013, o 22:08

Re: Akademiki i stypendia UMED

Post autor: rysieńka »

Na pewno lista będzie do połowy września, a gdzie to pewnie w dziale spraw bytowych (choć tego pewna nie jestem)
Awatar użytkownika
koliber111
Posty: 42
Rejestracja: 4 wrz 2013, o 10:48

Re: Akademiki i stypendia UMED

Post autor: koliber111 »

a co do rozkładów to można na googlach mapy wyznaczyć podróż, tylko trzeba zaznaczyć że komunikacją miejską i wszystko Ci pokaże
Aith
Posty: 300
Rejestracja: 23 maja 2011, o 20:20

Re: Akademiki i stypendia UMED

Post autor: Aith »

Wie ktoś może kiedy i gdzie będzie lista osób, które dostały miejsce w akademiku?
Awatar użytkownika
Giardia Lamblia
Posty: 3156
Rejestracja: 26 cze 2012, o 20:19

Re: Akademiki i stypendia UMED

Post autor: Giardia Lamblia »

Aith, cóż za lenistwo, to pytanie padło. 2! posty temu. Nawet na tej samej stronie jest.
Aith
Posty: 300
Rejestracja: 23 maja 2011, o 20:20

Re: Akademiki i stypendia UMED

Post autor: Aith »

Giardia Lamblia ale mi chodzi o to, że na stronie miało być opublikowane dzisiaj, a nie było!(tak przynajmniej powiedziała mi kilka dni temu kobitka z działu ds. bytowych). Stąd moje pytanie, bo być może ktoś coś wie na ten temat.
wojtass
Posty: 250
Rejestracja: 2 sie 2009, o 20:27

Re: Akademiki i stypendia UMED

Post autor: wojtass »

Ostatnim czasem Umed bawi sie w ochrone danych osobowych przez co na niektorych przedmiotach nie mielismy listy ocen z egzaminu tylko trzeba sie bylo osobiscie dowiadywac. Radze zadzwonic na dzial spraw bytowych bo jesli mowili ze lista ma byc na stronie i ten dzien minal to mozliwe ze lista juz jest ale przez ta ochrone jej nie zamieszcza. Chore troche no ale co zrobic
aniulka019
Posty: 77
Rejestracja: 2 lut 2013, o 12:50

Re: Akademiki i stypendia UMED

Post autor: aniulka019 »

Podziału grup też nie umieszczą w sieci lub w gablocie, bo ochrona danych osobowych. Każdy z osobna ma dzwonić i pytać w jakiej jest grupie.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 3 gości