Akademiki i stypendia UMED

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
koliber111
Posty: 42
Rejestracja: 4 wrz 2013, o 10:48

Re: Akademiki i stypendia UMED

Post autor: koliber111 »

Ok wiecie co jakaś miła Pani mi pomogła i znalazłam to co mnie interesuje ale mam inne pyt
czym jest zapomoga i czy również mogę się o nią starać dodatkowo, obok stypendium?
Awatar użytkownika
attyde
Posty: 764
Rejestracja: 28 mar 2010, o 18:37

Re: Akademiki i stypendia UMED

Post autor: attyde »

W skrócie zapomoga to jednorazowa kwota, maksymalnie do 1000zł, przyznawana w przypadkach losowych, jak np. śmierć rodzica, choroba, etc. Można ją otrzymać raz w roku akademickim.
Awatar użytkownika
koliber111
Posty: 42
Rejestracja: 4 wrz 2013, o 10:48

Re: Akademiki i stypendia UMED

Post autor: koliber111 »

Dzięki attyde

sądzę, że jutro usiądę z mamą nad tymi dokumentami potrzebnymi do stypendium i jakoś przebrniemy,
a wniosek o stypendium pisze sama, czy jest gdzieś wzór na str uczelni?

i czy jeżeli chce się ubiegać o stypendium w zwiększonej wysokości dodatkowo muszę coś złożyć oprócz tego zaświadczenia, że płacę za wynajem? i w jakiej ono ma być formie?
Awatar użytkownika
attyde
Posty: 764
Rejestracja: 28 mar 2010, o 18:37

Re: Akademiki i stypendia UMED

Post autor: attyde »

Tutaj masz wszystko: druki, regulaminy, itp. Korzystasz ze wzorów. Niestety na drugie pytanie nie znam odpowiedzi, nie interesowałam się nigdy tym.
Awatar użytkownika
koliber111
Posty: 42
Rejestracja: 4 wrz 2013, o 10:48

Re: Akademiki i stypendia UMED

Post autor: koliber111 »

super dzięki attyde mam nadzieję, że za jakiś czas będę znała str uczelni jak własną kieszeń, bo obecnie znalezienie tam czegoś doprowadza mnie do białej gorączki

a nie wiecie, jak się ma sprawa kredytu studenckiego do stypendium?
w sumie nie mam go jeszcze przyznane, wszystko w styczniu się rozstrzygnie
nie wspominali nic na ten temat w tej rozpisce, ale różnie to bywa
nikt
Posty: 117
Rejestracja: 16 mar 2013, o 11:17

Re: Akademiki i stypendia UMED

Post autor: nikt »

Ponawiam pytanie, do kiedy trzeba zapłacić za akademik za miesiąc październik? Mam nadzieję, że nie stracę miejsca w akademiku tylko dlatego, że mój przelew dojdzie dopiero we wtorek?
wojtass
Posty: 250
Rejestracja: 2 sie 2009, o 20:27

Re: Akademiki i stypendia UMED

Post autor: wojtass »

masz chyba wyraźnie napisane na listach że dowód wpłaty przynosisz w dzień zakwaterowania do kierownika czyli możesz wpłacić i 31 sierpnia na godzinę przed kwaterowaniem, ale dowód wpłaty musisz mieć ze sobą
Awatar użytkownika
Aschi
Posty: 41
Rejestracja: 18 sty 2011, o 15:06

Re: Akademiki i stypendia UMED

Post autor: Aschi »

koliber111, pytałaś o stypendium w zwiększonej wysokości. Wystarczy to oświadczenie o wynajmie.
7kaja
Posty: 1
Rejestracja: 17 wrz 2013, o 16:35

Re: Akademiki i stypendia UMED

Post autor: 7kaja »

Rozumiem, że w router i lodówkę w 1 ds należy się zaopatrzyć?
Awatar użytkownika
koliber111
Posty: 42
Rejestracja: 4 wrz 2013, o 10:48

Re: Akademiki i stypendia UMED

Post autor: koliber111 »

Aschi pisze:koliber111, pytałaś o stypendium w zwiększonej wysokości. Wystarczy to oświadczenie o wynajmie.
Ale to zaświadczenie podpisuję ja i osoba która mi wynajmuje czy tylko ja podpisuję?
Awatar użytkownika
Aschi
Posty: 41
Rejestracja: 18 sty 2011, o 15:06

Re: Akademiki i stypendia UMED

Post autor: Aschi »

koliber111, tylko Ty
nikt
Posty: 117
Rejestracja: 16 mar 2013, o 11:17

Re: Akademiki i stypendia UMED

Post autor: nikt »

Mógłby ktoś napisać, czy w DS I jest mikrofalówka i jak z dostępem do internetu? czy jest jakaś sala komputerowa z drukarkami? czy to prawda że prysznice są tylko w piwnicy?
wojtass
Posty: 250
Rejestracja: 2 sie 2009, o 20:27

Re: Akademiki i stypendia UMED

Post autor: wojtass »

mikrofalówki nie ma, jest kuchnia na piętro, internet jest na kabel, nie ma wifi, drukarni nie ma, najbliższe ksero jest w akademiku PŁ Tygrys obok. Prysznice są w piwnicy. W pokoju masz zlew czyli rzygownik", WC jest na pietrze
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 46 gości