Alergia

Porady i opinie o uczelniach kształcące w zakresie biologii. Punktacja przy rekrutacji. Pomoc w dostępie do materiałów do nauki biologii
xxx
Posty: 10
Rejestracja: 29 mar 2007, o 17:18

Alergia

Post autor: xxx »

Witam,
Przeglądając strony internetowe uczelni natknąłem się na informacje o obowiązkowych badaniach lekarskich. I moje pytanie: czy mając alergie jestem już na starcie wykluczony z możliwości studiowania biologii?
grzyb_m
Posty: 994
Rejestracja: 3 lut 2007, o 13:50

Re: Alergia

Post autor: grzyb_m »

Nie no coś ty To nie ma wpływu podczas rekrutacji. Ja tez mam alergie i jakoś studiuje biole.
muppet
Posty: 413
Rejestracja: 17 lip 2006, o 23:15

Re: Alergia

Post autor: muppet »

bez przesady moja koleżanka jest daltonistką i jakoś ją przyjęli Jeżeli jestes uczulony na jakies pylące roślinki to może Ci być ciezko w czasie zajec terenowych przy robieniu zielnika.
xxx
Posty: 10
Rejestracja: 29 mar 2007, o 17:18

Re: Alergia

Post autor: xxx »

Rozumiem . Pytam bo kiedyś gdy rozważałem nad pójściem do technikum ogrodniczego napisali mi że nie ma szans przez alergie:/. pozdrawiam
Awatar użytkownika
Vinci
Posty: 991
Rejestracja: 20 sty 2006, o 21:54

Re: Alergia

Post autor: Vinci »

Przeglądając strony internetowe uczelni natknąłem się na informacje o obowiązkowych badaniach lekarskich. I moje pytanie: czy mając alergie jestem już na starcie wykluczony z możliwości studiowania biologii?
Zaświadczenie od lekarza składasz juz po tym jak ciebie przyjmą, przewaznie masz juz indeks i legitymacje). Ludze chyba z góry zakąłdaja ze i tak te zaswidczenia sie wystawiane z pozytywną opinią niezaleznie od stanu zdrowia. Ja mam alergie i czasami na laborkach zaczyna mi swirowac organizm ale wszytko da sie przezycD
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości