alkohol i wstrzasnienie mozgu

Problemy medyczne, obejmujące wiedzę o zdrowiu i chorobach człowieka, o sposobach zapobiegania chorobom oraz ich leczeniu
Ciconia
Posty: 80
Rejestracja: 2 lip 2006, o 17:15

alkohol i wstrzasnienie mozgu

Post autor: Ciconia »

Ja mam takie pytanie czy po wstrzasnieniu mozgu mozna pic alkohol czy to bedzie powodowac jakies komplikacje?i co powinno a czego nie wolno robic po wstrzasnieniu mozgu? Prosze o odpowiedzi.
Gosiaczek
Posty: 351
Rejestracja: 29 sty 2006, o 15:57

Re: alkohol i wstrzasnienie mozgu

Post autor: Gosiaczek »

Ciconia, ja bym po czyms takim raczej nie pila alkoholu mozna doznac kolejnego urazu (przewrócic się) po takim wypadku trzeba dużo wypoczywać to jest mózg narząd który kontroluje wszystkie procesy w organiźmie
Ciconia
Posty: 80
Rejestracja: 2 lip 2006, o 17:15

Re: alkohol i wstrzasnienie mozgu

Post autor: Ciconia »

dzieki.A przez jaki czas nie wolno pic alkoholu po takim wypadku?
Awatar użytkownika
Mawr
Posty: 542
Rejestracja: 26 sie 2005, o 01:00

Re: alkohol i wstrzasnienie mozgu

Post autor: Mawr »

Po porade tego typu najlepiej zwróć sie do lekarza. On Ci da profesjonalną porade.
ciconia

Re: alkohol i wstrzasnienie mozgu

Post autor: ciconia »

Ale nie chodzi mi o profesjonalna porade tylko tak mniej wiecej.Pol roku?Rok?
Awatar użytkownika
Vinci
Posty: 991
Rejestracja: 20 sty 2006, o 21:54

Re: alkohol i wstrzasnienie mozgu

Post autor: Vinci »

Pol roku?Rok


poczekaj tydzen i bedzesz jak nowonarodzona, jesli to nie bylo jakeis stroszne uderzenia, pol roku to gruba przesada, nawet nie widomo czy aklohol moze tu sopwodowac jakies komplikacje
Awatar użytkownika
Mawr
Posty: 542
Rejestracja: 26 sie 2005, o 01:00

Re: alkohol i wstrzasnienie mozgu

Post autor: Mawr »

nawet nie widomo czy aklohol moze tu sopwodowac jakies komplikacje
No własnie

My tego nie wiemy ale lekarz na pewno udzieli Ci fachowej porady.
A co jezeli alkohol moze pogłębić uraz

Radziłbym udac sie do lekarza mimo wszystko.
Awatar użytkownika
Vinci
Posty: 991
Rejestracja: 20 sty 2006, o 21:54

Re: alkohol i wstrzasnienie mozgu

Post autor: Vinci »

uraz
jakby doznala urazu przy tym wstrzasnieciu to by lezala w szpitalu prawdopodobnie juz jako roslinka, w rzeczywistaoci to nie jest zaden powazny wypadek, nie zostawiac po tym nawet w szpitalu, wracasz do domu, kaldzesz się boli trche glwoa i robi sie niedobrze czasami, najczesciej kolejnego dnia zostaej tylko góz na glwoie i nic wiecej
Awatar użytkownika
Mawr
Posty: 542
Rejestracja: 26 sie 2005, o 01:00

Re: alkohol i wstrzasnienie mozgu

Post autor: Mawr »

Vinci pisze:
uraz
jakby doznala urazu przy tym wstrzasnieciu to by lezala w szpitalu prawdopodobnie juz jako roslinka, w rzeczywistaoci to nie jest zaden powazny wypadek, nie zostawiac po tym nawet w szpitalu, wracasz do domu, kaldzesz się boli trche glwoa i robi sie niedobrze czasami, najczesciej kolejnego dnia zostaej tylko góz na glwoie i nic wiecej
Vinci jestes lekarzem ze wiesz ze alkohol nie ma w tym przypadku wpływu pogorszjącego stan zdrowia po wstrząsie
Awatar użytkownika
Vinci
Posty: 991
Rejestracja: 20 sty 2006, o 21:54

Re: alkohol i wstrzasnienie mozgu

Post autor: Vinci »

Vinci jestes lekarzem ze wiesz ze alkohol nie ma w tym przypadku wpływu pogorszjącego stan zdrowia po wstrząsie
niegdze tak nie napisałem, ale troche sie tej biologii juz ucze i nie wydaje mi sie zeby to mialo jakis negatywny wpływ, szczegolnie jak sie troche odczeka
Ciconia
Posty: 80
Rejestracja: 2 lip 2006, o 17:15

Re: alkohol i wstrzasnienie mozgu

Post autor: Ciconia »

Ja sie tak zapytalam bo to juz moje drugie wstrzasnienie mozgu i tamte bylo dosc powazne i lekarz mi powiedziallz e bede miala teraz wieksze problemy z koncentracja i dlatego mozyslalam ze alkohol moze zaszkodzic a lekarza sie nie spytam o to przeciez bo nie jestem pelnoletnia
Awatar użytkownika
Mawr
Posty: 542
Rejestracja: 26 sie 2005, o 01:00

Re: alkohol i wstrzasnienie mozgu

Post autor: Mawr »

niegdze tak nie napisałem,
Wydajesz w tej sprawie diagnoze tak jakbys był lekarzem. A to forum nie jest do tego.
i nie wydaje mi sie zeby to mialo jakis negatywny wpływ, szczegolnie jak sie troche odczeka
No własnie Wydaje Ci sie A tak naprawde to nie masz zielonego pojęcia co do wpływu alkoholu na wstrzasnięty mózg Dlatego tez radził bym Ci powstrzymac sie od rad lekarskich.
Awatar użytkownika
Vinci
Posty: 991
Rejestracja: 20 sty 2006, o 21:54

Re: alkohol i wstrzasnienie mozgu

Post autor: Vinci »

lepiej sie zapytaj jakiegos lekarza bo roznie to mzoe byc
Zablokowany
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość