Alternatywa dla kierunku lekarskiego.

Porady studentów, dzielimy się informacjami ze studiów przyrodniczych, w szczególności medycznych i pozostałych. Pomoc w wyborze kierunku studiów.
Awatar użytkownika
Mårran
Posty: 3873
Rejestracja: 8 kwie 2008, o 19:17

Re: Alternatywa dla kierunku lekarskiego.

Post autor: Mårran »

U nas rysowalismy na zaliczenie ^^ Z histologii i parazytologii

Pani Buka
Awatar użytkownika
Erick
Posty: 1560
Rejestracja: 15 paź 2009, o 18:40

Re: Alternatywa dla kierunku lekarskiego.

Post autor: Erick »

Ale oceniali chyba merytoryczną poprawność rysunku, nie talent rysowniczy ?
randomlogin
Posty: 3779
Rejestracja: 24 kwie 2010, o 12:11

Re: Alternatywa dla kierunku lekarskiego.

Post autor: randomlogin »

U nas tez bylo na zaliczenie, i niestety merytoryczna poprawnosc oznaczala wiernosc oddania rzeczywistosci. A to juz ocieralo sie o talenty plastyczne.

oogmeeway
Posty: 149
Rejestracja: 13 lip 2014, o 19:47

Re: Alternatywa dla kierunku lekarskiego.

Post autor: oogmeeway »

Była tylko jedna wizja, która podniecała mnie na równi z lekarskim - powtórzenie wyczynu Symeona Słupnika w centrum Warszawy. Niestety pozostanie to niezrealizowane marzenie. Trudno.
pawelsl
Posty: 307
Rejestracja: 11 maja 2014, o 13:25

Re: Alternatywa dla kierunku lekarskiego.

Post autor: pawelsl »

Erick pisze:Co do alternatywy, to ja zawsze stawiałem na informatykę, chyba nie jest tak źle z pracą po niej.
Dobrze też niekonieczne. Tzn. pracodawcy nie szukają osób po studiach informatycznych, ale osób ze znajomością informatyki (w tej czy innej dziedzinie). Sam papier z informatyki będzie miał wartość być może w urzędzie. Nie powinien też przeszkadzać w złapaniu pracy w call center, ale ta podobno powoduje szybkie wypalenie.

Nie żebym zniechęcał do pójścia na informatykę, ale połowa mojego rocznika, tj. magistrów informatyki nie pracuje w zawodzie. To osoby, które poszły bez pomysłu, zapewne z założeniem, że będzie praca.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości