AM GDAŃSK

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
garbage
Posty: 117
Rejestracja: 1 sie 2007, o 14:47

Re: AM GDAŃSK

Post autor: garbage »

to ogłoszenie co wyszukałam powinno byc aktualne bo od dzisaj dzwonic mozna dopiero od godzin popoludnowych.
vegul
Posty: 101
Rejestracja: 11 wrz 2006, o 00:37

Re: AM GDAŃSK

Post autor: vegul »

Napisze jak ja to widze:
sprawa mieszkania:
Mozna dowiedziec sie przez internet o jakies mieszkania ( tel., adres, tak jak zrobiliscie) ale przedewszystkim trzeba pojechac do gdanska i tam zaczac poszukiwania obejzec te mieszkania co znalezlismy wczesniej przez neta. NApewno taka wizyta nie skaczy sie w czasie 1 dnia, tego jestem pewnien, wiec 3ba bedzie gdzies przenocowac. Jestesmy studentami 1 roki WL wiec mozna by bylo sie przespac w akademiku medycznym. A nasteppnego dnia ponowic poszukiwania. NApewno na miejscu bedzie latwiej szukac, troche tez zapozno bo praaktyki wakacyjne sie skoczyly wiec starszych rocznikow sie nie zapytamy o jakies info i tak do skutku.az cos sie znajdzie. (nocka w akademiku chyba 20zl, maks 30zl nie jestem do konca poinformowany, moze taniej)
sprawa akademika:
powiem szczerze ze mi bardziej to rozwiazanie pasuje, w sumie nie wiem do konca dlaczego.
aby starac sie o akademik napewno 3ba miec rozliczenie podatkowe za rok 2006 przychodu rodzicow. wiecej informacji znajdziecie pod tym numerem tel (tez w sumie na dniach tam zadzwonie).
arek(z)
Posty: 136
Rejestracja: 30 lis 2006, o 16:07

Re: AM GDAŃSK

Post autor: arek(z) »

Ok więc ja sprawę zakwaterowania mam już z głowy. Uff !
Znaleźliśmy z dziewczyną duzy pokój dwuosobowy w pełni wyposażony na stancji. Piętro domu (w całości zamieszkane przez studentów) kuchnia i łazienka w dobrym standardzie. Do wydziału lek. AMG jakieś 20 minut drogi piechtobusem, więc wg mnie ok. Wyszło po 385 pln na osobę, więc w limicie sie zmieściliśmy
Piszę to po to, żeby pokazać, że da radę znaleźć ciekawe opcje na zamieszkanie.
Życzę Wam powodzenia.
A jak u Was idzie szukanie lokum ?
Jaki język i na jakim poziomie deklarujecie ?
Pozdrawiam.
Pasja
Posty: 38
Rejestracja: 9 sie 2007, o 18:11

Re: AM GDAŃSK

Post autor: Pasja »

Hej chłopaki Ja napewno też będę studiować na AMG.Więc chętnie Was poznam:).Co Wy na to

[ Dodano: Nie Sie 12, 2007 21:12 ]
Powinno być hej chłopaki i dziewczyny,czyli w skrócie cześć wszystkim:).
veronik@
Posty: 18
Rejestracja: 10 lip 2007, o 00:44

Re: AM GDAŃSK

Post autor: veronik@ »

no wlasnie o co chodzi z tymi jezykami? ja to sobie chyba wezme zupelnie podstawowy, zawsze to bedzie jeden przedmiot z glowy a to bardzo duzo. a co wy myslicie?
Pasja
Posty: 38
Rejestracja: 9 sie 2007, o 18:11

Re: AM GDAŃSK

Post autor: Pasja »

Ja też właśnie zastanwiałam się nad deklaracją odnośnie języka.
Szczerze mówiąc to się zastanawiam ,który poziom wybrać.Narazie najbardziej zdecydowana jestem na B1-B2.Ta grupa jest chyba najlepsza.Ani nie będę się na niej nudzić bo będą same podstawy jak w A2,ani nie będzie taka w której trzeba będzie się za dużo namęczyć jak w C1-C2.

A wy jakie języki i jakie grupy wybraliście
Awatar użytkownika
Andzia
Posty: 667
Rejestracja: 14 sie 2007, o 09:56

Re: AM GDAŃSK

Post autor: Andzia »

Czym różni się B od C?
Wiem, że poziomem, ale chodzi o konkrety.
Dzięki.
Pasja
Posty: 38
Rejestracja: 9 sie 2007, o 18:11

Re: AM GDAŃSK

Post autor: Pasja »

Andzia jak wejdziesz na tą stonke to znajdziesz opisy poszczególnych poziomów.
Awatar użytkownika
Andzia
Posty: 667
Rejestracja: 14 sie 2007, o 09:56

Re: AM GDAŃSK

Post autor: Andzia »

Zajrzę. Dzięki.
arek(z)
Posty: 136
Rejestracja: 30 lis 2006, o 16:07

Re: AM GDAŃSK

Post autor: arek(z) »

Ja wybrałem angielski C1-C2. W miarę umiem ten język, a poza tym swoją przyszłość wiążę z którymś z krajów anglojęzycznych (USA, Australia, GB), jeśli wszystko pójdzie ok.
Pasja
Posty: 38
Rejestracja: 9 sie 2007, o 18:11

Re: AM GDAŃSK

Post autor: Pasja »

Ja też umiem ten język i uważam iż spokojnie mogłabym iść do grupy C1-C2,ale jakoś nie czuje potrzeby wysliania swoich szarych komórek na zajęciach z języka obcego:).
~paulina~
Posty: 4
Rejestracja: 18 lip 2007, o 08:02

Re: AM GDAŃSK

Post autor: ~paulina~ »

Wybiorę chyba A2-angielski. Odzawsze uczyłam się niemieckiego, ale to ang. przyda mi się bardziej. Nie wiecie przypadkiem ile jest godzin tygodniowo z języka obcego? A co z łaciną? Poziom początkujący czy kontynuacja?
Awatar użytkownika
Andzia
Posty: 667
Rejestracja: 14 sie 2007, o 09:56

Re: AM GDAŃSK

Post autor: Andzia »

Jeśli chodzi o łacinę, myślę, że każdy wybiera sobie jakiś tam stopień, bo ja na przykład muszę się uczyć od podstaw.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 63 gości