AM LUBLIN Czy ktoś wie jak tam jest?

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Caroline.
Posty: 11
Rejestracja: 10 lip 2008, o 13:38

Re: AM LUBLIN Czy ktoś wie jak tam jest?

Post autor: Caroline. »

byebye, Lublin jak dla mnie jest fajniejszym miastem miastem studenckim ale pewnie dla kogos kto studiuje w Łodzi, Łodz jest fajniejsza wiec trudno tak powiedziec, ja polecam lublin
Awatar użytkownika
a_niap
Posty: 1613
Rejestracja: 21 lip 2008, o 16:02

Re: AM LUBLIN Czy ktoś wie jak tam jest?

Post autor: a_niap »

Ja sie dostalam do Lublina. Mam tam znajomych ktorzy juz skonczyli lekarski i ktorzy jeszcze sa w trakcie i wszyscy zgodnie twierdza ze sie fajnie studiuje i jest bezstresowo jak na medycyne
Copacabana
Posty: 19
Rejestracja: 9 lip 2008, o 07:38

Re: AM LUBLIN Czy ktoś wie jak tam jest?

Post autor: Copacabana »

ja też wybieram się do Lublina i słyszalam głownie pozytywne opinie
Madzia_I.
Posty: 20
Rejestracja: 3 sie 2006, o 17:32

Re: AM LUBLIN Czy ktoś wie jak tam jest?

Post autor: Madzia_I. »

Lublin jest ekastra mi się tam bardzo dobrze studiuje Polecam w wynik 189 był 06/07 wcale nie taki niski - widzieliście tą maturę? Wtedy była liczona fizyka rozszerzona. Teraz są matury łatwiejsze bo nie piszecie tak jak my najpierw podstawowy dziecinnie prosty a potem rozszerzonego. Teraz matura mimo, że jest rozszerzona to jej poziom musi być niższy by wszyscy jej nie oblewali, nas zabezpieczało to że zdaliśmy maturę podstawową, a to że piszemy rozszerzoną tp nasza wola p. Giertych namieszał i efekty są takie że wielu moich znajomych którzy się nie dostali za 1 razem to za 2 razem też im się nie udało bo zamiast poprawiać wszytsko to poprawiali tylko jeden przedmiot.
gunia
Posty: 29
Rejestracja: 25 sie 2007, o 17:03

Re: AM LUBLIN Czy ktoś wie jak tam jest?

Post autor: gunia »

hm może kiedys matura nie była trudniejsza, ale wasz rocznik nie miał za bardzo na czym ćwiczyć, głównie chodzi mi o arkusze i inne ksiązki z ćwiczeniami maturalnymi. Kiedyś było inaczej jak ktoś mial 200 okt to miał wstepn na wszystkie uczelnie. A propo uczelni to zaczynam w tym roku, moj brat studiuje na um w lbnie, jest bardzo zadowolony, twierdzi ze uczelnia jest wymagjąca,a co najwazniejsze atmosfera jest bardzo miła i przyjazna.
Luna
Posty: 20
Rejestracja: 19 lip 2008, o 09:29

Re: AM LUBLIN Czy ktoś wie jak tam jest?

Post autor: Luna »

witam

jestem po 1 roku i musze przyznac, ze na uczelni faktycznie panuje mila atmosfera, ale duzo zalezy na jakich ludzi w grupie trafisz, bo to z nimi dzieli sie wiekszosc trudow
poza tym polecam sekcje sportowe np koszykowke, to takie oderwanie od nauki, ktore dobrze dziala na czlowieka

pozdrawiam
Copacabana
Posty: 19
Rejestracja: 9 lip 2008, o 07:38

Re: AM LUBLIN Czy ktoś wie jak tam jest?

Post autor: Copacabana »

czesc, wlasnie stoje przed dylematem wawa czy lbl, moze ktos z was mial do czynienia z wumem np przeniosl sie po pierwszym roku i poradzilby cos? z tego co slyszalam w wawie straszny wyscig szczurow, czy w lublinie tak nie jest? pozdrawiam
Awatar użytkownika
a_niap
Posty: 1613
Rejestracja: 21 lip 2008, o 16:02

Re: AM LUBLIN Czy ktoś wie jak tam jest?

Post autor: a_niap »

Po pierwszym roku nie da sie przenieść z Lublina do Warszawy, bo w Wawie jest Histologia a w Lublinie jej nie ma na pierwszym roku, wiec ewentualnie trzeba ją zaliczyć żeby sie można było przenosci, ale to nie jest takie proste.

Copacabana, a gdzie sie dostałaś?
Myszor
Posty: 15
Rejestracja: 11 sie 2008, o 09:10

Re: AM LUBLIN Czy ktoś wie jak tam jest?

Post autor: Myszor »

Wyścigu szczurów na wielką skalę nie zauważyłam za rok bytności w Lublinie. Naprawdę fajna uczelnia, przyjemna atmosfera (głównie oczywiście tworzona przez ludzi z grupy) no i ogólnie przyjazne miasto
Copacabana
Posty: 19
Rejestracja: 9 lip 2008, o 07:38

Re: AM LUBLIN Czy ktoś wie jak tam jest?

Post autor: Copacabana »

dostałam się na stome do Wawy i Lublina, na lek nie składałam. Chyba podjelam juz decyzję - Lublin
Awatar użytkownika
Sławomir33
Posty: 353
Rejestracja: 22 gru 2008, o 16:38

Jak jest na medycynie w Lublinie?

Post autor: Sławomir33 »

Jak wygląda pierwszy rok na medycynie w Lublinie?

cattalina
Posty: 14
Rejestracja: 15 sty 2009, o 18:57

Re: AM LUBLIN Czy ktoś wie jak tam jest?

Post autor: cattalina »

mam pytanko mówiliście że do lublina nie trzeba zdawac rozsz fizy a próg 225 pkt czy coś takiego to skąd te punkty Większą szanse maja ci którzy zdaja fize rozsz Prosze wytłumaczcie mi dopiero się ucze tego wszystkiego )
Biochejter
Posty: 1396
Rejestracja: 5 lip 2007, o 06:50

Re: AM LUBLIN Czy ktoś wie jak tam jest?

Post autor: Biochejter »

Gdyż ponieważ fizyka nie jest wymagana od 2009, w ostatniej rekrutacji wymagali podstawowej fizy i stąd te 225
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 41 gości