Analityka medyczna 2013/2014

Opinie o analityce medycznej na studiach. Pomoc w podjęciu decyzji co do uczelni oraz przyszłej pracy zawodowej. Materiały pomocne w studiowaniu analityki medycznej.
Awatar użytkownika
kokardka
Posty: 1964
Rejestracja: 3 kwie 2013, o 17:10

Re: Analityka medyczna 2013/2014

Post autor: kokardka »

Kazano przekazać to przekazuję :
Powtórzę w 2013 r. prośbę z 2012r.
lokospoko
Tytuł: Re: Progi punktowe 2012 !
PROŚBA nie blokujmy miejsc na listach zostawiając dokumenty na uczelniach, na których i tak nie będziemy ja się dostałam na GUMed i automatycznie wyjęłam z innych aby ułatwić tym, którzy czekają. Wiem co znaczy oczekiwanie. Nie utrudniajmy sobie zajmując miejsca na listach. Powodzenia oczekującym"

Powtórnie zablokowana lista w Gdańsku a zaraz będą następne blokady! Zabierajcie dokumenty i nie blokujcie miejsc innym, jeżeli nie zamierzacie studiować na danej uczelni! Przekazujcie prośbę znajomym. Nie wszyscy udzielają się na tym forum.
Loretta
Posty: 102
Rejestracja: 2 lip 2013, o 13:21

Re: Analityka medyczna 2013/2014

Post autor: Loretta »

muszenka, anulka93, bardzo miło mi to słyszeć, że jednak ktoś z towarzystwa z biologa wybiera się na analitykę na WUM. Ja wciąż trzymam kciuki i wierzę, że wkrótce dołączę do Waszej ekipy.
Awatar użytkownika
muszenka
Posty: 60
Rejestracja: 16 lip 2013, o 11:51

Re: Analityka medyczna 2013/2014

Post autor: muszenka »

Dzwonili dziś do mnie z WUMu, kilka osób zabrało już dokumenty, do poniedziałku ma być więcej informacji w IRK, także kolejna część rekrutacji już ruszyła. Trzymam kciukasy
Awatar użytkownika
kokardka
Posty: 1964
Rejestracja: 3 kwie 2013, o 17:10

Re: Analityka medyczna 2013/2014

Post autor: kokardka »

muszenka, dostałaś się?
Awatar użytkownika
muszenka
Posty: 60
Rejestracja: 16 lip 2013, o 11:51

Re: Analityka medyczna 2013/2014

Post autor: muszenka »

No na to wychodzi
Awatar użytkownika
kokardka
Posty: 1964
Rejestracja: 3 kwie 2013, o 17:10

Re: Analityka medyczna 2013/2014

Post autor: kokardka »

muszenka, gratulacje! a kazali ci razem z dokumentami dowozić badania lekarskie czy można to później załatwić? Bo boję się, że jak dadzą 1 dzień na dowiezienie papierów to nie zdążę tego załatwić No i mam wielką nadzieję, że do ludzi z farmacji też już zaczynają dzwonić Btw, po zakończeniu rekrutacji, która byłaś na rezerwie?
Awatar użytkownika
muszenka
Posty: 60
Rejestracja: 16 lip 2013, o 11:51

Re: Analityka medyczna 2013/2014

Post autor: muszenka »

Byłam najpierw 19, potem 6, teraz 2
Nic nie mówili o dokumentach. Takie szczegóły będą w IRK do poniedziałku. O badaniach również nic, ale myślę, że będzie na nie dużo czasu. Gdzieś czytałam, że skierowanie na badania dostaniemy dopiero przy składaniu dokumentów. Jednak nie wiem w dalszym ciągu czy po tych badaniach dostajemy świstek o braku przeciwwskazań do dalszej edukacji, który trzeba dowieźć, czy to będą prawdziwe badania z wynikami.
Awatar użytkownika
kokardka
Posty: 1964
Rejestracja: 3 kwie 2013, o 17:10

Re: Analityka medyczna 2013/2014

Post autor: kokardka »

muszenka, dziękuję bardzo za odpowiedź
Awatar użytkownika
muszenka
Posty: 60
Rejestracja: 16 lip 2013, o 11:51

Re: Analityka medyczna 2013/2014

Post autor: muszenka »

A Ty nie wiesz nic o tych badaniach?
Awatar użytkownika
kokardka
Posty: 1964
Rejestracja: 3 kwie 2013, o 17:10

Re: Analityka medyczna 2013/2014

Post autor: kokardka »

muszenka, wcześniej było tak, że przy składaniu dokumentów dostawało się skierowanie na badania i był termin dostarczenia. I te badania możesz zrobić gdzie chcesz, ja jak robiłam badania na analitykę do Lbn to było tylko osłuchanie i pytanie czy jestem zdrowa, nic po za tym Ale to zależy od tego, na jakiego lekarza trafisz
Awatar użytkownika
kokardka
Posty: 1964
Rejestracja: 3 kwie 2013, o 17:10

Re: Analityka medyczna 2013/2014

Post autor: kokardka »

Wiem, że niektórzy muszą iść do okulisty etc, ale tam gdzie ja robiłam (bez opłat, na NFZ) nic z tych rzeczy nie miałam Martwię się tylko tym, że osoby które dostaną się we wrześniu będą miały b. krótki termin tych badań. Ale ja o ile się dostanę to idę do tej samej pani doktor co byłam ostatnio - była nieco chłodna, taka nieprzystępna ale ważne, że szybko załatwiłam
Loretta
Posty: 102
Rejestracja: 2 lip 2013, o 13:21

Re: Analityka medyczna 2013/2014

Post autor: Loretta »

muszenka pisze:Dzwonili dziś do mnie z WUMu, kilka osób zabrało już dokumenty, do poniedziałku ma być więcej informacji w IRK, także kolejna część rekrutacji już ruszyła. Trzymam kciukasy
No to gratuluję muszenka, wspaniała wiadomość! Kurde, przez chwilę zaniepokoiłam się, że komisja jednak dzwoni do osób z rezerwy, bo nie mam podanego nr telefonu, ale skoro będą w najbliższym czasie informować na koncie IRK to świetnie. Mam nadzieję, że teraz już ruszy na dobre rekrutacja.
Awatar użytkownika
muszenka
Posty: 60
Rejestracja: 16 lip 2013, o 11:51

Re: Analityka medyczna 2013/2014

Post autor: muszenka »

kokardka pisze:(.) I te badania możesz zrobić gdzie chcesz, ja jak robiłam badania na analitykę do Lbn to było tylko osłuchanie i pytanie czy jestem zdrowa, nic po za tym Ale to zależy od tego, na jakiego lekarza trafisz
I po tych badaniach dostałaś tylko ten papier o braku przeciwwskazań do dalszej nauki?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości