Analityka medyczna CM UJ

Opinie o analityce medycznej na studiach. Pomoc w podjęciu decyzji co do uczelni oraz przyszłej pracy zawodowej. Materiały pomocne w studiowaniu analityki medycznej.
nomorees
Posty: 115
Rejestracja: 3 kwie 2014, o 14:25

Re: Analityka medyczna CM UJ

Post autor: nomorees »

kokardka wielkie dzięki za informację w takim razie będę czekać cierpliwie
nomorees
Posty: 115
Rejestracja: 3 kwie 2014, o 14:25

Re: Analityka medyczna CM UJ

Post autor: nomorees »

dzisiaj do mnie zadzwonili! dostałam się mam parę pytań, czy przy wprowadzaniu tych danych do wpisu na ERK konieczne jest podawanie tego numeru identyfikacji podatkowej i numeru konta bankowego? Jak to jest z tymi badaniami od lekarza medycyny pracy, kiedy muszę to dostarczyć?
Awatar użytkownika
kokardka
Posty: 1964
Rejestracja: 3 kwie 2013, o 17:10

Re: Analityka medyczna CM UJ

Post autor: kokardka »

nomorees, no widzisz, gratuluję
Hogwartnik
Posty: 737
Rejestracja: 5 lip 2011, o 11:39

Re: Analityka medyczna CM UJ

Post autor: Hogwartnik »

co do badan to najlepiej na początku roku czy tuż przed początkiem, jesli będziesz w Krk tak przy okazji. Dają skierowanie przy składaniu papierów.
nomorees
Posty: 115
Rejestracja: 3 kwie 2014, o 14:25

Re: Analityka medyczna CM UJ

Post autor: nomorees »

mam pytanie, czy ktoś wybiera się do akademika na badurskiego? a może ktoś mieszkał już tam? jakie są warunki?
Hogwartnik
Posty: 737
Rejestracja: 5 lip 2011, o 11:39

Re: Analityka medyczna CM UJ

Post autor: Hogwartnik »

Warunki mogą być, zależy na jaki pokój się trafi, bo bywa nawet całkiem ładnie Łazienka pomiędzy dwoma pokojami, czyli na 4 osoby. Toaleta, lustro i umywalka, prysznic i jakaś tam półeczka. W takim przedpokoju malutkim są wieszaki na kurtki, lustro, kosz na śmieci, a na całej jednej ścianie szafki do podziału na 2 osoby. W pokoju prawa strona i lewa to samo wyposażenie, czyli stolik, łóżko i regał z szafką pod nim. Mnie się bardzo dobrze mieszka w akademiku standard nie powala, ale większość ludzi, która tam mieszka co roku jednak wraca. Pewne walory są niezastąpione
nomorees
Posty: 115
Rejestracja: 3 kwie 2014, o 14:25

Re: Analityka medyczna CM UJ

Post autor: nomorees »

a łazienka bardzo brzydka jest? bo właśnie łazienki się najbardziej boję w którym budynku mieszkasz?
Hogwartnik
Posty: 737
Rejestracja: 5 lip 2011, o 11:39

Re: Analityka medyczna CM UJ

Post autor: Hogwartnik »

Mieszkam w B, no nie jest źle. Lepiej jednak nie mieszkać z facetami przez ścianę, bo to ryzykowne może być czysto, a może jednak nie. Ogólnie nie są straszne, bo jakby nie było ludzie je utrzymują w porządku. Są płytki pod prysznicem poza sufitem, tak samo w toalecie,a w przejściu to tak do wysokości poniżej ramion. Bywa, że od wilgoci trochę farba odchodzi. Tylko to naprawdę zależy od szczęścia na jaką łazienkę się trafi większość jest w porządku, do tej pory trafiłam tylko u kogoś na jedną przerażającą, gdzie cały segment zamieszkiwali faceci
nomorees
Posty: 115
Rejestracja: 3 kwie 2014, o 14:25

Re: Analityka medyczna CM UJ

Post autor: nomorees »

ojj, nie pomyślałam, że mogę dzielić łazienkę z facetami myślałam, że jakoś rozsądnie te pokoje rozdzielają a toaleta jest razem z prysznicem czy są osobne wejścia?
Hogwartnik
Posty: 737
Rejestracja: 5 lip 2011, o 11:39

Re: Analityka medyczna CM UJ

Post autor: Hogwartnik »

To jest taki jakby korytarzyk między pokojami. Po środku jest umywalka, a po jednej stronie od niej wnęka w ścianie z brodzikiem od prysznica i jest tylko zasłona do tego, żadnych drzwi oddzielnych itp., a toaleta, to kolejna wnęka po drugiej stronie od umywalki tyle, że już z drzwiami No i każdy pokój ma drzwi do tego korytarzyka zamykane (na to zamknięcie typowe w łazienkach), nie od wnętrza łazienki, a jedynie od zewnątrz, czyli od strony pokoju.

A i starają się oczywiście rozdzielać tak bez mieszania płci, ale na wszelki wypadek lepiej podpytać kto ma pokój obok w segmencie przy wpisywaniu
nomorees
Posty: 115
Rejestracja: 3 kwie 2014, o 14:25

Re: Analityka medyczna CM UJ

Post autor: nomorees »

czyli każdy kto wyjdzie z pokoju ma dostęp do tego prysznica? nie można się jakoś zamknąć, żeby się przebrać albo żeby nikt nam nie zaglądał? jak sobie wyobraziłam jak to musi wyglądać to o jejuu d a przydzielają raczej te same roczniki do jednego pokoju lub te same kierunki?
randomlogin
Posty: 3779
Rejestracja: 24 kwie 2010, o 12:11

Re: Analityka medyczna CM UJ

Post autor: randomlogin »

Pokoj kazdy ma wejscie z korytarza - calosc jest taka no. podluzna, ciagnie sie od korytarza do okna, z drzwiami oddzielajacymi przedpokoj od wlasciwego pokoju mniej wiecej w 1/3. I miedzy dwoma sasiednimi pokojami, czy dokladniej przedpokojami nwlezacymi do dwoch pokoi, est wspomniana lazienka, z drzwiami takimi jak opisane wyzej - i nie, nie mozna ich zamknac. Mozna sie za to na przyklad komunikowac z innymi, czy ktos jest w lazience widac/slychac, czy mozna akurat wejsc da sie ustalic wymieniajac dwa slowa. W kazdym razie naprzeciwko siebie jest dwoje drzwi do lazienki - i trasa pomiedzy nimi stanowi wspomniany koryatrzyk, i od niego odchodza: drzwi do toalety, i prysznic (bez drzwi, z zaslonka w lepszym lub gorszym stanie, ale generalnie spelniajaca swoje zadanie.
Wiec tak bardzo teagicznie ti z ta prywatnoscia nie jest, bez przesady. Czasem jest troche smiesznie. W czasie roku naprawde rzadko sie zdarza laczenie segmentow na dwie rozne plcie - a nawet gdyby tak tez da sie zyc, tylko bywa jeszcze smieszniej. D

Co do laczenia kierunkami/latami to to zalezy od wizji jaka ma kierowniczka danego aka. Ja widzialem, ze staraja sie raczej mieszac kierunki, a nie mieszac bardzo lat. Ale nie ma reguly, o roznych konfiguracjach slyszalem. No i zawsze mozesz poprosic z kims kto tez dostal dany DS pokoj.

nomorees
Posty: 115
Rejestracja: 3 kwie 2014, o 14:25

Re: Analityka medyczna CM UJ

Post autor: nomorees »

teraz to już całkiem sobie namieszałam w głowie, ale dzięki
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości