Analityka medyczna CM UJ

Opinie o analityce medycznej na studiach. Pomoc w podjęciu decyzji co do uczelni oraz przyszłej pracy zawodowej. Materiały pomocne w studiowaniu analityki medycznej.
nomorees
Posty: 115
Rejestracja: 3 kwie 2014, o 14:25

Analityka medyczna CM UJ

Post autor: nomorees »

Cześć wie ktoś może jak to jest z tymi listami na analityke medyczna? listy będą do końca lipca? czy tylko do 25 lipca? i kiedy nalezy dostarczyc dokumenty? We wrzesniu tez bd jakies listy? aktualnie jestem na liscie rezerwowej i sie pogubilam w tym wszystkim
Janet328
Posty: 13
Rejestracja: 11 lip 2014, o 16:33

Re: Analityka medyczna CM UJ

Post autor: Janet328 »

We wrześniu mają podobno indywidualnie do każdego dzwonić

nomorees
Posty: 115
Rejestracja: 3 kwie 2014, o 14:25

Re: Analityka medyczna CM UJ

Post autor: nomorees »

nawet jesli dostalam juz list z odmowa przyjecia?
chomiczek9444
Posty: 10
Rejestracja: 11 lip 2014, o 14:11

Re: Analityka medyczna CM UJ

Post autor: chomiczek9444 »

W tamtym roku dostałam list z odmową przyjęcia i jakoś w połowie września przysłali mi meila z informacją, że jednak się dostałam
nomorees
Posty: 115
Rejestracja: 3 kwie 2014, o 14:25

Re: Analityka medyczna CM UJ

Post autor: nomorees »

a ktora bylas na rezerwie po zakonczneiu rekrutacji?)
chomiczek9444
Posty: 10
Rejestracja: 11 lip 2014, o 14:11

Re: Analityka medyczna CM UJ

Post autor: chomiczek9444 »

Nie pamiętam, która byłam na liście a nie chcę skłamać. Zależało mi bardziej na ŚUMie, na UJ złożyłam papiery na wszelki wypadek. Miałam 140 punktów. Otrzymałam meila, że się dostałam dokładnie 17 września
nomorees
Posty: 115
Rejestracja: 3 kwie 2014, o 14:25

Re: Analityka medyczna CM UJ

Post autor: nomorees »

oj, ja mam 139 ptk, a jestem 10 na rezerwie
chomiczek9444
Posty: 10
Rejestracja: 11 lip 2014, o 14:11

Re: Analityka medyczna CM UJ

Post autor: chomiczek9444 »

Myślę, że na pewno Ci się uda, czekaj cierpliwie, trzymam kciuki. 9 osób przed Tobą raczej na pewno zrezygnuje, chociażby ze względu na wygodę - jak dostaną się na uczelnię bliżej miejsca zamieszkania albo jak dostaną się na inne, wymarzone kierunki.
nomorees
Posty: 115
Rejestracja: 3 kwie 2014, o 14:25

Re: Analityka medyczna CM UJ

Post autor: nomorees »

dzięki za wsparcie, czekam cierpliwie mam nadzieję, że się uda
nomorees
Posty: 115
Rejestracja: 3 kwie 2014, o 14:25

Re: Analityka medyczna CM UJ

Post autor: nomorees »

jeszcze mam takie pytanie, czy oni dzwonia raz i np jak ktos nie odbierze to odpuszczaja sobie ta osobe czy jak?
Awatar użytkownika
kokardka
Posty: 1964
Rejestracja: 3 kwie 2013, o 17:10

Re: Analityka medyczna CM UJ

Post autor: kokardka »

nomorees, do mnie dzwonili w zeszłym roku właśnie z analityki UJ ale nie odebrałam bo nie byłam przy telefonie, oddzwoniłam pod ten nr po jakichś 20min. i pan powiedział, że dzwonią z pytaniem czy jestem nadal zainteresowana itd. Powiedziałam, że tak i pan powiedział żeby śledzić informacje na koncie, zaraz dostałam tam wiadomość, że jestem przyjęta i mam dowieźć papiery w pewnym terminie, których tak btw. nie zawiozłam
nomorees
Posty: 115
Rejestracja: 3 kwie 2014, o 14:25

Re: Analityka medyczna CM UJ

Post autor: nomorees »

kokardka -a można wiedzieć, która byłaś na rezerwie? bo nie wiem czy się łudzić
Awatar użytkownika
kokardka
Posty: 1964
Rejestracja: 3 kwie 2013, o 17:10

Re: Analityka medyczna CM UJ

Post autor: kokardka »

nomorees, niestety już teraz nie pamiętam, miałam 143pkt i dzwonili do mnie jakoś w 1. tygodniu września ale w tym roku próg jest niższy więc jak jesteś 10. na rezerwie to na pewno w pierwszej kolejności będą do ciebie dzwonić widzisz chomiczek9444 miała o 3 pkt mniej niż ja i dostała się 17 września, we wrześniu próg jeszcze spada o parę punktów a tobie bardzo mało brakuje. Ja jakoś pod koniec lipca byłam właśnie 8-10 na rezerwowej, po sierpniowej przerwie od razu do mnie dzwonili.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość