Analityka Medyczna GUMed 2012

Opinie o analityce medycznej na studiach. Pomoc w podjęciu decyzji co do uczelni oraz przyszłej pracy zawodowej. Materiały pomocne w studiowaniu analityki medycznej.
kk98
Posty: 3
Rejestracja: 24 wrz 2012, o 23:37

Re: Analityka Medyczna GUMed 2012

Post autor: kk98 »

Mi tez pasuje, wiec do zobaczenia
Alycja
Posty: 2
Rejestracja: 15 sty 2010, o 18:16

Re: Analityka Medyczna GUMed 2012

Post autor: Alycja »

Hej. Równiez jestem z analityki medycznej z GUMedu. Dosłownie przed chwilą została utworzona nasza grupa na facebooku. Zapraszam, ułatwi nam to kontakt
siunia
Posty: 1
Rejestracja: 2 paź 2012, o 19:57

Re: Analityka Medyczna GUMed 2012

Post autor: siunia »

a grupa jest zamknięta czy co? albo jak się nazywa bo nie mogę jej znaleźć
Awatar użytkownika
monia_em
Posty: 11
Rejestracja: 17 maja 2013, o 16:18

Re: Analityka Medyczna GUMed 2012

Post autor: monia_em »

Hej wszystkim. Piszę w tym wątku, ponieważ pewnie będziecie znać odpowiedź na moje pytanie i pomożecie mi
A więc, jak to jest z tą konieczną ilością punktów z biologii na analitykę? Zauważyłam, że mimo, że na większość uczelni jest jakiś próg, powiedzmy te 140 punktów, to przy progu jest napisana konieczna ilość punktów z biologii, np. 72.
Moje pytanie brzmi, co będzie, jeśli np. będę mieć 65% z biologii, 80% z chemii (czyli w sumie 145 punktów)? Czy mimo, że przekroczyłam wymagany próg punktowy, to nie zostanę przyjęta, ponieważ mam zamało z biologii? Czy ktoś mógłby mi wytłumaczyć? To bardzo ważne, chciałabym iść na analitykę do Gdańska Trochę się martwię, bo nie poszła mi biologia, ale nadrobiłam chemią.
ImmortalSoul
Posty: 9
Rejestracja: 12 wrz 2012, o 12:06

Re: Analityka Medyczna GUMed 2012

Post autor: ImmortalSoul »

Nie musisz się martwić, bo ilość pkt z biologii jest brana pod uwagę tylko wtedy, gdy kilka osób ma taką samą ogólną ilość punktów, wtedy dostaje się osoba z wyższym wynikiem z bioli
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości