analityka medyczna

Opinie o analityce medycznej na studiach. Pomoc w podjęciu decyzji co do uczelni oraz przyszłej pracy zawodowej. Materiały pomocne w studiowaniu analityki medycznej.
Awatar użytkownika
Charlize91
Posty: 219
Rejestracja: 22 lut 2010, o 17:40

Re: analityka medyczna

Post autor: Charlize91 »

prawda jest taka że studia to dopiero początek, a to gdzie później wylądujesz to wiesz. nie przewidzisz. Kwestia szczęścia i pewnie siły przebicia.
Też się trochę boję, że po analityce mnie nic nie czeka, ale nie znam rynku, ani nie przewidzę co bedzie za 5 lat. (poza tym jeszcze czekam na listy z farmacji )
ambrozja
Posty: 10
Rejestracja: 16 lip 2010, o 14:16

Re: analityka medyczna

Post autor: ambrozja »

Charlize91 to życzę powodzenia A gdzie na tę farmację składałeś?
Niby fakt, że ciężko jest przewidywać co będzie za 5 lat, ale trochę się jednak obawiam, ale większość ludzi po studiach pewnie ma takie obawy niezależnie od kierunku na jakim studiują :]
ambrozja
Posty: 10
Rejestracja: 16 lip 2010, o 14:16

Re: analityka medyczna

Post autor: ambrozja »

Oczywiście powinno być:
Charlize91 to życzę powodzenia A gdzie na tę farmację składałAś?
Przepraszamgtroztargnienie
HumbaBumba
Posty: 81
Rejestracja: 16 lip 2010, o 10:01

Re: analityka medyczna

Post autor: HumbaBumba »

ciekawa specjalizacja i po analityce można mieć dobrą ciekawą dobrze płatną pracę
Oby w Poznaniu spadły progi do 140
Awatar użytkownika
Charlize91
Posty: 219
Rejestracja: 22 lut 2010, o 17:40

Re: analityka medyczna

Post autor: Charlize91 »

ja sosnowiec, Bydgoszcz i Białystok

Też mi się marzy praca w kierunku kryminalistycznym (podobno strasznie trudno jest się na tą specjalizację dostać.) albo epidemiologicznym i praca z wirusami (choć nie wiem czy jest nawet coś takiego )
Wracając do wyboru między farmą a analityką po farm możesz sprzedawać w aptece a po analitykę pracować w labie krym - więc studia jeszcze nie przesądzają tal strasznie (choć wiadomo dość znacznie )
ambrozja, musisz się dobrze zastanowić, bo to całkiem różne kierunki, po prostu wybierz to z czym chciałabyś się związać na dłużej, a później modlić się o korzystną sytuację na rynku - a nie odwrotnie. Przynajmniej ja tak uważam
Awatar użytkownika
Asiaem
Posty: 174
Rejestracja: 1 lip 2010, o 13:13

Re: analityka medyczna

Post autor: Asiaem »

ciocia pisze:
Miło . Chociaż szczerze mówiąc mam nadzieję, że długo tam nie zabawię
I ja tez
Wszystkim zycze pwoodzenia. w Łodzi juz spadl do 145 a brali z nadwyzka wiec gdzie indziej tez pospadaja
HumbaBumba
Posty: 81
Rejestracja: 16 lip 2010, o 10:01

Re: analityka medyczna

Post autor: HumbaBumba »

145 na analityce w łodzi?
cholera` czemu w poznaniu tak wysoko.
ja mam 142 punkty,. bardzo chcialabym sie dostac
fizolof123
Posty: 303
Rejestracja: 15 wrz 2008, o 17:06

Re: analityka medyczna

Post autor: fizolof123 »

a nie wiecie czasem czy po analu mozna pracowac jako nauczyciel chemii w szkole ? To tak na zapas jakby nie wyszlo Zrobic kursz z pedagogiki i do dziela ale nie wiem czy to mozliwe
270285
Posty: 171
Rejestracja: 3 wrz 2008, o 21:44

Re: analityka medyczna

Post autor: 270285 »

Charlize91 pisze: Też się trochę boję, że po analityce mnie nic nie czeka, ale nie znam rynku, ani nie przewidzę co bedzie za 5 lat. (poza tym jeszcze czekam na listy z farmacji )
Też tak myslałam jak szłam na te studia, że przez 5 lat dużo moze się zmienić. A tymczasem mineło już 6 lat i NIC się zmieniło . No ale może kiedyś bedzie lepiej, grunt to pozytywne myślenie
Awatar użytkownika
Gekon
Posty: 563
Rejestracja: 27 maja 2008, o 15:18

Re: analityka medyczna

Post autor: Gekon »

270285 ,znalazłaś pracę?
HumbaBumba
Posty: 81
Rejestracja: 16 lip 2010, o 10:01

Re: analityka medyczna

Post autor: HumbaBumba »

tracę nadzieję z moimi 142 punktami na poznań
Awatar użytkownika
Asiaem
Posty: 174
Rejestracja: 1 lip 2010, o 13:13

Re: analityka medyczna

Post autor: Asiaem »

a tylko tam zlozyles czemu nie zlozyles gdzie indziej
HumbaBumba
Posty: 81
Rejestracja: 16 lip 2010, o 10:01

Re: analityka medyczna

Post autor: HumbaBumba »

tak, tylko tak, bo to był mój pewniak, niestety wyniki z matury przyszły niższe niż się spodziewałam
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości