analityka medyczna

Opinie o analityce medycznej na studiach. Pomoc w podjęciu decyzji co do uczelni oraz przyszłej pracy zawodowej. Materiały pomocne w studiowaniu analityki medycznej.
fizolof123
Posty: 303
Rejestracja: 15 wrz 2008, o 17:06

Re: analityka medyczna

Post autor: fizolof123 »

Ja tez mialem 25 punktow mniej niz zakladalem ale na duzo uczelni mozna sie rejestrowac juz po wynikach np taki bialy do 13 mozna bylo czy bydgoszcz do 6 wum do 4 uj do 4 wiec troche tych uczelni bylo
HumbaBumba
Posty: 81
Rejestracja: 16 lip 2010, o 10:01

Re: analityka medyczna

Post autor: HumbaBumba »

no niestety byłam tak pewna,że złożyłam tylko do poznania na analitykę. w do wawie czy Krakowie są na pewno wyższe progi. Bydgoszcz - kompletnie nie interesuje mnie to miasto.
cóż poprawa matury najprawdopodobniej mnie czeka
taekwondo
Posty: 4
Rejestracja: 20 lip 2010, o 14:51

Re: analityka medyczna

Post autor: taekwondo »

Szczerze mówiąc, to nie mam pojęcia czemu się tak podniecacie tą analityką medyczną. Wiem co mówię, bo osobiście będę teraz na 3 roku analityki w Łodzi. Studia są beznadziejne. Może byłoby fajniej, jakby każdy wiedział, że dostanie jakąś pracę po tych studiach, ale tak niestety nie maNauki jest dużo, powiem wręcz bardzo dużo. Jestem po 2 latach studiów na tym kierunku i nie podoba mi się. Teraz wiem, że największym błędem mojego życia było nie zdawanie fizyki na maturze. Teraz już przepadło. bo szkoda 2 lat. Jeśli macie możliwość, to nie wybierajcie tego kierunku. Szkoda tylko naukiMi przez tą naukę na tych studiach pogorszył się tylko wzrok, z tego powodu jest mi bardzo źle na duszy. Moje biedne oczkiiii Po 2 latach studiów niczego nie umiecie, ani jednej rzeczy, która przyda wam się w przyszłości, ponieważ praktyki jest mało, wręcz nie ma jej wcale. Jest tylko teoria, teoria, teoriai tak wkoło Tylko Wam będą wmawiać, że teoria jest potrzebna, bo technik analityki wam wszystki zrobi, a Wy to musicie przeanalizować , zdiagnozować, potwierdzić. A prawda jest taka, że analityk nic nie musi wiedzieć, bo wszystko jest zautomatyzowane.
Gdybym miała wybierać kierunek studiów nie wybrałabym już go.
Może dlatego,że zawsze miałam i mam kompleks lekarza. Szkoda mi tej fizyki, głupia byłam, że jej się bałam. Cóź za błędy życia się płaci
Nie podzielajcie mojego losu.
Te studia są gówniane (dosłownie i w przenośni).
HumbaBumba
Posty: 81
Rejestracja: 16 lip 2010, o 10:01

Re: analityka medyczna

Post autor: HumbaBumba »

no to startuj na lekarski jak taka mądra jesteś, jak widać nie dostałaś się. to jak się nie podoba to nic Cie nie trzyma siłą na uczelni
taekwondo
Posty: 4
Rejestracja: 20 lip 2010, o 14:51

Re: analityka medyczna

Post autor: taekwondo »

Zdawanie matury z fizyki w 2011, to 3 lata do tyłu
+ 6 lat lekarskiego + staż + 4 lata doktoranckiego. Skonczę w wieku 35 lat.Teraz rozumiesz dlaczego szkoda mi tych 2 lat studiów z OML
taekwondo
Posty: 4
Rejestracja: 20 lip 2010, o 14:51

Re: analityka medyczna

Post autor: taekwondo »

Mam nadzieję, że tam gdzie ty chcesz iść (chodzi mi o miasto) będzie fajniej, a przynajmniej będziesz mieć więcej zajęć praktycznych niż my w łodziMoże coś na 3 i 4 roczku sie u nas zmieni, bo wtedy wchodzą zajęcia bardziej przydatne niż te wszelkiego rodzaju chemie, socjologie, statystyki, filozofie
Awatar użytkownika
Anielka
Posty: 841
Rejestracja: 22 lip 2009, o 16:05

Re: analityka medyczna

Post autor: Anielka »

cóż,w tym i w tamtym roku można było próbować z 2 przedmiotami na wiele uczelni,bez fizyki. u nas na roku(też umed łódź)poprawiło kilka osób jednocześnie studiując(i to sporo), Twoja strata że nie próbowałaś.
Szyyyy, wiele osób idąc na analitykę nie traktuje jej jako priorytet, także z takimi słowami się niestety jeszcze spotkasz jak zaczniesz studiować.
taekwondo
Posty: 4
Rejestracja: 20 lip 2010, o 14:51

Re: analityka medyczna

Post autor: taekwondo »

Fakt faktem jest taki, że po 2 latach studiowania zobaczysz, że będzie trudno o pracę, zwłaszcza, że analitykę można zrobić podyplomowo i ludzie po biologii kończący podyplomówkę chyba wiedzą więcej od nas.a z pewnością mają więcej fachowej praktyki. My po 2 latach, praktycznie nie zajrzeliśmy do fachowego laboratorium w szpitalu
Biochejter
Posty: 1396
Rejestracja: 5 lip 2007, o 06:50

Re: analityka medyczna

Post autor: Biochejter »

taekwondo pisze: My po 2 latach, praktycznie nie zajrzeliśmy do fachowego laboratorium w szpitalu
Haha, bo na pierwszych latach macie tylko chemie i jakieś pierdoły ] jak wszędzie. Przedmioty zawodowe zaczynają się od III roku zazwyczaj.

Na farmacji mają tak samo. Na lekarskim też nie zaczynają od przedmiotów klinicznych. Jaki miałaś przedmiot związany z zawodem na II roku?
taekwondo pisze:że analitykę można zrobić podyplomowo i ludzie po biologii kończący podyplomówkę chyba wiedzą więcej od nas.a z pewnością mają więcej fachowej praktyki.
W czym fachowej praktyki? przecież oni nie mają na biologii w ogóle związanych przedmiotów z diagnostyką.
taekwondo pisze:Fakt faktem jest taki, że po 2 latach studiowania zobaczysz
Po dwóch latach studiowania nic nie zobaczysz, bo nie wiesz jeszcze o czym mówisz bo nic związanego z kierunkiem nie miałaś i nawet nie liznęłaś tematu
Awatar użytkownika
Miśka_
Posty: 205
Rejestracja: 14 mar 2008, o 19:42

Re: analityka medyczna

Post autor: Miśka_ »

Szczerze mówiąc, to nie mam pojęcia czemu się tak podniecacie tą analityką medyczną
Bo niektórzy chcą ją studiować, bo ich interesuje. Tak banalnie można stwierdzić, że każdy się podnieca tym co lubi, a ile ludzi tyle zainteresowań - i to nie dziwi
Studia są beznadziejne.
Te studia są gówniane (dosłownie i w przenośni)
Może dla Ciebie, ja jestem po pierwszym roku i mimo, że nie niewiele liznęłam tych studiów, jestem zadowolona. Z tego co mi wiadomo na wszystkich studiach na początku są ogólne przedmioty, a Ty jesteś dopiero po 2 roku, także nie oceniaj kierunku, którego nie poznałaś.
Awatar użytkownika
Padre Morf
Posty: 4407
Rejestracja: 26 gru 2007, o 04:03

Re: analityka medyczna

Post autor: Padre Morf »

Jaki miałaś przedmiot związany z zawodem na II roku?


etykę zawodu ?
wej praktyki?

obsługy pypety automatycznej na ten pszikład ]
Awatar użytkownika
fallada
Posty: 72
Rejestracja: 15 mar 2009, o 11:40

Re: analityka medyczna

Post autor: fallada »

Jejku, nie rozumiem taekwondo o co CI chodzi. Przeciez mozesz probowac na lekarski bo jesli z takim podejsciem bedziesz nadal studiowac analityke to zmarnujesz sobie nie tylko dwa lata ale cale zycie. Piszesz ze za długo to potrwa bo bedziesz miec 35 lat jak sie ustawisz jako lekarz Ale przeciez ile Ci jeszcze potem zostaje? Sama zdawalam tylko dwa przedmioty, chcialam na medycyne, i za rok zamierzam je poprawiac, a w tym wezme cos w razie, moze uda sie dostac na analityke, a moze spodoba mi sie i zostane. Szanuj ludzi, dla których analityka jest wazna.
HumbaBumba
Posty: 81
Rejestracja: 16 lip 2010, o 10:01

Re: analityka medyczna

Post autor: HumbaBumba »

jak ktoś studiuje to co chce z czystej pasji to sobie poradzi
ja widzę się na analitycę. ale czy progi spadną do 142 w poznaniu to nie wiem. myślicie,że da radę?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości