Analityka medyczna

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Majka

Analityka medyczna

Post autor: Majka »

Witam wszystkich! W przyszłym roku chciałabym zacząć studiować analitykę medyczną we Wrocławiu. W związku z tym mam takie pytanko: jak wyglądają zajęcia na tym kierunku ( głównie chodzi mi o ćwiczenia- jak są one prowadzone- czy studenci muszą sami przygotowywać jakieś referaty a potem je wygłaszać)? Bo ja juŻ słyszałam kilka teorii na temat zajęć na tym kierunku i juŻ nie bardzo wiem jak jest naprawdę i na co mam się mniej więcej nastawić. I jeszcze jedno: czy są prowadzone zajęcia w prosektorium i jeśli tak to czy te zajęcia są obowiązkowe?
malina19
Posty: 2
Rejestracja: 8 wrz 2006, o 18:51

Re: Analityka medyczna

Post autor: malina19 »

w tym roku dostalam sie na ten kierunek ale na SLAM w Katowicach, jesli bede cos wiedziala odnosnie prosektorium i cwiczen dam ci znac
ale jak na razie nigdzie nie mam prosektorium wiec moze nie bedzie
Asia:)
Posty: 96
Rejestracja: 26 wrz 2006, o 18:07

Re: Analityka medyczna

Post autor: Asia:) »

a moglibyście w ogóle napisać coś więcej o tym kierunku? Jak wyglądają tam studia, ile trwają, co można po nich robić.
żabka
Posty: 269
Rejestracja: 9 kwie 2006, o 08:34

Re: Analityka medyczna

Post autor: żabka »

w warszawie zajecia z anatomii sa tylko teoretycznie, a jak wroclaw to nie mam pojecia
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 27 gości