Analityka medyczna w Gdańsku (GUMed)

Opinie o analityce medycznej na studiach. Pomoc w podjęciu decyzji co do uczelni oraz przyszłej pracy zawodowej. Materiały pomocne w studiowaniu analityki medycznej.
Lexa
Posty: 23
Rejestracja: 22 sie 2010, o 18:53

Re: Analityka medyczna w Gdańsku (GUMed)

Post autor: Lexa »

ja tez tylko ten list ze zostalam przyjeta. i wkurza mnie to ze dla naszego kierunku jeszcze nie rozpisali kiedy jest poczatek a inne np lekarski juz maja.

i mysle ze po rozpoczeciu wypadaloby pojsc na jakies zapoznawcze piwo
sanvalentin18
Posty: 33
Rejestracja: 22 sie 2010, o 10:12

Re: Analityka medyczna w Gdańsku (GUMed)

Post autor: sanvalentin18 »

Mnie tez wlasnie wkurza ze nie ma zadnych informacji co i jak. I przyczynia to sie do stresu tylko

Jestem za zapoznawczym piwkiem po rozpoczeciu
Lexa
Posty: 23
Rejestracja: 22 sie 2010, o 18:53

Re: Analityka medyczna w Gdańsku (GUMed)

Post autor: Lexa »

nie stresuj sie jakos we wrzesniu MUSZA dac informacje co gdzie i kiedy.
sanvalentin18
Posty: 33
Rejestracja: 22 sie 2010, o 10:12

Re: Analityka medyczna w Gdańsku (GUMed)

Post autor: sanvalentin18 »

Ikke stres ikke stres badzmy jak Norwedzy wiecznie wyluzowani . W sumie nie ma sie czym stresowac narazie
unreal
Posty: 55
Rejestracja: 15 lip 2009, o 13:23

Re: Analityka medyczna w Gdańsku (GUMed)

Post autor: unreal »

oj zapomniałam o tym forum, tak długo czekałam, aż ktokolwiek napisze hmmm ja też jestem spoza Gdańska i to z bardzo daleka chcialabym już poznać plan a nigdzie nie mogę znaleźć, już na farmę widziałam plan zjeżdżam się do Gdańska 26 września dopiero
też mam obawy jak to będzie, bo miałam rok przerwy w nauce a jaki poziom języka wybieraliście? bo nie wiem na jaki się zdecydować - język angielski na niższym poziomie czy na wyższymltmyśli.
Maja91
Posty: 8
Rejestracja: 27 lip 2010, o 22:11

Re: Analityka medyczna w Gdańsku (GUMed)

Post autor: Maja91 »

A to już można się decydowac na poziom j.angielskiego? Z pewnością wybiorę ten niższy
unreal
Posty: 55
Rejestracja: 15 lip 2009, o 13:23

Re: Analityka medyczna w Gdańsku (GUMed)

Post autor: unreal »

tak, już można, trzeba wejść na swoje konto rekrutacyjne i w zakładce język czy języki się wybiera a może wiecie coś na temat wymogów co do fartuchów itd.? nie trzeba robić żadnych badań lekarskich?
Lexa
Posty: 23
Rejestracja: 22 sie 2010, o 18:53

Re: Analityka medyczna w Gdańsku (GUMed)

Post autor: Lexa »

ja wzielam hiszpanski na nizszym

co do fartuchow to wydaje mi sie ze wymogi beda podane na pierwszych wykladach badz zajeciacha badania jesli beda to podejrzewam ze bedziemy je robic na terenie szpitala przy uczelni takze z tym nie powinno byc problemu.
Maja91
Posty: 8
Rejestracja: 27 lip 2010, o 22:11

Re: Analityka medyczna w Gdańsku (GUMed)

Post autor: Maja91 »

a Ty Lexa uczyłas się wcześniej hiszpańskiego?
unreal
Posty: 55
Rejestracja: 15 lip 2009, o 13:23

Re: Analityka medyczna w Gdańsku (GUMed)

Post autor: unreal »

pytam tak bo może fartuch bym już miała najwyżej wezmę ze sobą ten co mam i się okaże, czy może się przydać ja wezmę angielski tylko dalej nie wiem, jaki poziom.
sanvalentin18
Posty: 33
Rejestracja: 22 sie 2010, o 10:12

Re: Analityka medyczna w Gdańsku (GUMed)

Post autor: sanvalentin18 »

Lexa to widzimy sie razem na hiszpanskim tez wzielam hiszpanski na nizszym poziomie:) . Co do wymogow z tego co sie zdazylam zorientowac to fartuch okulary ochronne i rekawiczki sa wymagane no ale tak naparwde zobaczymy sie trzeba bedzie zaopatrzec .
Lexa
Posty: 23
Rejestracja: 22 sie 2010, o 18:53

Re: Analityka medyczna w Gdańsku (GUMed)

Post autor: Lexa »

moja siostra mieszkala w hiszpani i jakos przypadl mi do gustu ten jezyk po tym jak musialam sama poruszac sie po miescie (a hiszpanie w wiekszosci nie mowia po angielsku ani troche)

i super sanvalentin juz wiem z kim bede gadac na zajeciach hiszpanskiego
sanvalentin18
Posty: 33
Rejestracja: 22 sie 2010, o 10:12

Re: Analityka medyczna w Gdańsku (GUMed)

Post autor: sanvalentin18 »

Mi sie tez hiszpanski bardzo podoba a fajnie wiedziec ze ktos z grupy tez bedzie haha

No ja ciagle mam nadzieje na jakies spotkanie jeszcze przed inauguracja roku akademickiego
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości