Analityka medyczna w Gdańsku (GUMed)

Opinie o analityce medycznej na studiach. Pomoc w podjęciu decyzji co do uczelni oraz przyszłej pracy zawodowej. Materiały pomocne w studiowaniu analityki medycznej.
Awatar użytkownika
Molcia
Posty: 560
Rejestracja: 26 sty 2008, o 21:38

Analityka medyczna w Gdańsku (GUMed)

Post autor: Molcia »

Czy jak w tytule. Studiuje ktoś w Gdańsku analitykę? Jak tam jest? Atmosfera wśród studentów i ogólnie czy jest ciężko? Słyszałam, że dużo chemii, ale myślę, że dla chcącego nic trudnego.

PS. Kurczę, co tydzień jestem napalona na inny kierunek studiów:P Ale myślę, że analityka to może być to.
sylwiajola
Posty: 104
Rejestracja: 10 cze 2009, o 07:05

Re: Analityka medyczna w Gdańsku (GUMed)

Post autor: sylwiajola »

My prawdopodobnie w tym roku bedziemy studiowały analitykę na GUMedzie,aczkolwiek traktujemy ja jakokierunek przejsciowy"- wymarzonym jest jednak medycyna . Aha, powinnas wiedziec, że to jednak nie jest kierunek , który zapewnia duze mozliwosci finansowe, przynajmniej w naszym regionie. Nasza znajoma skończyła analityke i nie dosc,że długo szukała pracy, to jeszcze teraz męczy sie za marne grosze. Aczkolwiek studia podobno bardzo ciekawe)
pozdro
kasia87
Posty: 1
Rejestracja: 15 sie 2009, o 22:27

Re: Analityka medyczna w Gdańsku (GUMed)

Post autor: kasia87 »

witam ja studiuję analitykę w Gdańsku, obecnie jestem po III roku - kierunek naprawde ciekawy - ale jak wszędzie samemu trzeba się starać o praktykę tzw. nadobowiązkową"- wtedy nie będzie aż tak ciężko o pracę po studiach, a możliwości jest sporo (co okazuje się dopiero kiedy wchodzą przedmioty praktyczne tj. na III roku). A jeśli chodzi o teorię to jest jej trochę ale ze wszystkim można dać sobie radę - bardzo pomocne sa tzw. giełdy - jakby co -to służę świetnymi notatkami (proszę o kontakt na maila).
kasiulka603
Posty: 4
Rejestracja: 22 sie 2009, o 10:09

Re: Analityka medyczna w Gdańsku (GUMed)

Post autor: kasiulka603 »

a powiedz w tym roku kiedy są te giełdy a ile kosztuje przyjemnosc skorzystania z twoich notatek?
Asiollo
Posty: 226
Rejestracja: 7 gru 2008, o 14:05

Re: Analityka medyczna w Gdańsku (GUMed)

Post autor: Asiollo »

kasia87 pisze:- bardzo pomocne sa tzw. giełdy
t. moja kumpela mowi że kilka kół zaliczyła dzięki tym giełdom :):)
magda508
Posty: 66
Rejestracja: 13 kwie 2009, o 09:30

Re: Analityka medyczna w Gdańsku (GUMed)

Post autor: magda508 »

Ja w tym roku zaczynam studia na tym kierunku mam nadzieję jednak, że nie zabawię tam długo i dostanę się za rok na farmację D takie pytanie dodatkowe: jaki język obcy wybieracie? i czy jest możliwość zaczęcia jakiegoś od podstaw? (czyt. hiszpańskiego albo francuskiego)
Adi_sis
Posty: 4
Rejestracja: 31 maja 2006, o 16:05

Re: Analityka medyczna w Gdańsku (GUMed)

Post autor: Adi_sis »

ja wybrałam naturlich () ) angielski średni, wyższy
żukosia^^
Posty: 4
Rejestracja: 31 sie 2009, o 21:00

Re: Analityka medyczna w Gdańsku (GUMed)

Post autor: żukosia^^ »

ja też zaczynam analitykę w tym roku) mam nadzieje ze bedzie dobrze. Chcialam generalnie na farmacje ale wyszlo jak wyszlo i zobaczymy czy zostane tu na dluzej. Nad jezykiem sie caly czas waham. I od razu zglaszam sie na tzw.gielde ejj moze zapoznajmy sie jakos co?
Adi_sis
Posty: 4
Rejestracja: 31 maja 2006, o 16:05

Re: Analityka medyczna w Gdańsku (GUMed)

Post autor: Adi_sis »

Jakoś? Jestem otwarta na propozycje
sylwka210
Posty: 17
Rejestracja: 12 lip 2009, o 13:08

Re: Analityka medyczna w Gdańsku (GUMed)

Post autor: sylwka210 »

Ja tez w tym roku zaczynam analityke w gd. podobnie jak wy na farmacje sie nie dostalam ale byc moze uda sie za rok? tak przy okazji ile wam zabraklo pkt?
żukosia^^
Posty: 4
Rejestracja: 31 sie 2009, o 21:00

Re: Analityka medyczna w Gdańsku (GUMed)

Post autor: żukosia^^ »

To hmmm w poniedzialek sie widzimy wszyscy) mam pewne obawy co do tego, czy sie znajde wlasciwa grupe i w ogole z moim sieroctwem nigdy nic nie wiadomo
kasiulka603
Posty: 4
Rejestracja: 22 sie 2009, o 10:09

Re: Analityka medyczna w Gdańsku (GUMed)

Post autor: kasiulka603 »

Ja też idę w tym roku na analityke W ogole było już jakieś spotkanie integracyjne bo ja właściwie dopiero się dostałam i widzę, że np lekarski już sobie organizował takie spotkanie
żukosia^^
Posty: 4
Rejestracja: 31 sie 2009, o 21:00

Re: Analityka medyczna w Gdańsku (GUMed)

Post autor: żukosia^^ »

no wlasnie ja tez nic nie wiem o ewentualnym spotkaniu, widzimy sie w poniedzialek ale potem trzeba by cos zorganizowac, prawda? jakies propozycje?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości