Analityka medyczna w Łodzi

Opinie o analityce medycznej na studiach. Pomoc w podjęciu decyzji co do uczelni oraz przyszłej pracy zawodowej. Materiały pomocne w studiowaniu analityki medycznej.
Awatar użytkownika
PaniYen
Posty: 16
Rejestracja: 26 sie 2013, o 18:53

Re: Analityka medyczna w Łodzi

Post autor: PaniYen »

Ach, no tak, jeszcze chemia jest na pierwszym roku P Tak, fartuch się przydaje, taki najzwyklejszy, z długim rękawem i na guziki. Nie wykosztowywujcie się na razie, bo szkoda, jako iż raczej nie ma opcji, żeby po tych wszystkich laborkach fartuch się cały uratował. Zaopatrzcie się też w okulary ochronne, asystenci mogą tego od Was wymagać na zajęciach. Jeśli zaś chodzi o podręcznik, to Lipiec Szmal, do zdobycia w naszej ukochanej bibliotece, jednak za stan podręcznika nie ręczę P
Juulix
Posty: 8
Rejestracja: 5 wrz 2013, o 11:42

Re: Analityka medyczna w Łodzi

Post autor: Juulix »

Mhm, dzięki za rady a co z wf-em na pierwszym roku? Jak wyglądają te zapisy, czy bez problemu można wybrać co chce się na nim robić, czy trzeba to jakoś dopasować do swojego planu itd.?
Awatar użytkownika
PaniYen
Posty: 16
Rejestracja: 26 sie 2013, o 18:53

Re: Analityka medyczna w Łodzi

Post autor: PaniYen »

Trzeba dopasować się do planu z tego, co kojarzę na początku jest dostępny tylko jeden cały dzień. Później są dostępne wszystkie dni, ale ciężko się na coś fajnego i tak dostać.
Juulix
Posty: 8
Rejestracja: 5 wrz 2013, o 11:42

Re: Analityka medyczna w Łodzi

Post autor: Juulix »

Ehhh szkoda, że to tak wygląda, ale miejmy nadzieję, że jakoś to będzie
Juulix
Posty: 8
Rejestracja: 5 wrz 2013, o 11:42

Re: Analityka medyczna w Łodzi

Post autor: Juulix »

A ile wcześniej pojawia się plan?
Awatar użytkownika
SnowMaiden
Posty: 6
Rejestracja: 4 wrz 2013, o 12:05

Re: Analityka medyczna w Łodzi

Post autor: SnowMaiden »

Słyszałam, że plan zazwyczaj pojawia się dwa dni przed zajęciami.
Awatar użytkownika
PaniYen
Posty: 16
Rejestracja: 26 sie 2013, o 18:53

Re: Analityka medyczna w Łodzi

Post autor: PaniYen »

Tak, plan niestety mamy niemalże w ostatniej chwili. To jest Umed, tego nie zrozumiesz D
tetralina
Posty: 7
Rejestracja: 20 lip 2013, o 17:08

Re: Analityka medyczna w Łodzi

Post autor: tetralina »

Hej wszystkim dawno mnie tu nie było. Ciesze się bardzo że ktoś wreszcie zaczął się tutaj udzielać Właście wczoraj się dowiedziałam że dostałam akademik na lumumby juhuu. Może ktoś się tutaj znajdzie z tych co też dostali. chętnie poznam
tetralina
Posty: 7
Rejestracja: 20 lip 2013, o 17:08

Re: Analityka medyczna w Łodzi

Post autor: tetralina »

Boże co za dziwaczne minki chcialam duzy uśmiech a tu jakiś śmiech. dobra nieważne
Awatar użytkownika
PaniYen
Posty: 16
Rejestracja: 26 sie 2013, o 18:53

Re: Analityka medyczna w Łodzi

Post autor: PaniYen »

A który akademik? Medyk czy synapsa?gt
tetralina
Posty: 7
Rejestracja: 20 lip 2013, o 17:08

Re: Analityka medyczna w Łodzi

Post autor: tetralina »

Medyk. nie wiem czy to dobrze czy zle ?
Awatar użytkownika
SnowMaiden
Posty: 6
Rejestracja: 4 wrz 2013, o 12:05

Re: Analityka medyczna w Łodzi

Post autor: SnowMaiden »

Czy na analityce sa tak zwane wejściówki"?
Awatar użytkownika
PaniYen
Posty: 16
Rejestracja: 26 sie 2013, o 18:53

Re: Analityka medyczna w Łodzi

Post autor: PaniYen »

Zatem będziesz musiała zaopatrzyć się w lodówkę i przyzwyczaić do prysznica w piwnicy P zdarzyło mi się tam chwilowo mieszkać w wakacje, muszę przyznać, że jednak wolę moje odludzie ale za to będziesz miała bardzo blisko do klubu. I na Juwenalia
Co do wejściówek - owszem, zdarzają się. Nieorgany, organy, biofizyka i chemia fizyczna, czasami na histologii też się coś może przytrafić. Ahaa, na biologii też. Jeśli tak się nad tym zastanowić, to na mało którym przedmiocie wejściówek nie ma.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości