Analityka medyczna Wrocław 2013

Opinie o analityce medycznej na studiach. Pomoc w podjęciu decyzji co do uczelni oraz przyszłej pracy zawodowej. Materiały pomocne w studiowaniu analityki medycznej.
Awatar użytkownika
theangelofsin
Posty: 38
Rejestracja: 16 maja 2012, o 13:10

Re: Analityka medyczna Wrocław 2013

Post autor: theangelofsin »

Z pierwszego semestru w okolicach placu Grunwaldzkiego odbywa się anatomia, angielski, wf i chyba biofizyka (co do niej nie mam pewności czy przenieśli na Boro), a z drugiego to wf, angielski i propedeutyka Radzę wybrać coś w okolicach Borowskiej albo tak żeby mieć przystanek autobusu 146 pod noskiem można nim dojechać na Borowską i na Grunwald.
xyz759
Posty: 7
Rejestracja: 17 lip 2013, o 11:03

Re: Analityka medyczna Wrocław 2013

Post autor: xyz759 »

Dzięki za szybką odpowiedź !
Awatar użytkownika
zosiaczek
Posty: 19
Rejestracja: 14 sie 2012, o 20:18

Re: Analityka medyczna Wrocław 2013

Post autor: zosiaczek »

Można też w okolicach dworca pks, mieszkałam tam rok temu i lokalizacja super, bo blisko na borowską i blisko na grunwald i ogólnie do miasta, z imprezy zawsze nocny pod sam domek Ludzie, nie przejmujcie się niczym, w tamtym roku miałam podobne odczucia i nie miałam ani jednej książki do 1 października, wszyscy razem chodziliśmy na ksero i kserowaliśmy jak coś to ogłaszam się w temacie o sprzedaży, bo mam do sprzedania kserówki i skrypty z pierwszego roku, może znajdę jeszcze jakieś notatki to też dorzucę Nie ma czym się przejmować, bo pierwszy rok nie jest ciężki, jedyne co sprawia kłopot to biofizyka w I semestrze, a w drugim organiczna, może jeszcze chora statystyka. Ale to też jest do przejścia, chyba ktoś musi serio postarać się, żeby nie zaliczyć roku.

A no i dobrze, że doczytałam teraz post koleżanki z roku u góry nieorganiczna laby strasznie jest, radzę już od pierwszych zajęć ogarniać co i jak i zostawać dodatkowo na nie swojej grupie, żeby szybciej skończyć (koniecznie - to samo tyczy się organicznej) bo możecie nie zdążyć, poza tym nikt wam nie będzie nic tłumaczył, co po co i dlaczego, Stasia na pierwszych zajęciach wyjdzie na środek pogada od rzeczy wszyscy popatrzą się na siebie i do roboty! Jak coś to pisać na priv odnośnie tych książek, bo szukam tematu o sprzedaży, coś znaleźć nie mogę
GuGu
Posty: 14
Rejestracja: 8 gru 2012, o 20:46

Hej :)

Post autor: GuGu »

Widzę że studiujesz analitykę medyczną we Wrocławiu Ja od października rozpocznę studiowanie tego kierunku ale na ŚUMie. Do Wrocławia też bym się dostała ale spóźniłam się z opłatą rekrutacyjną i teraz już nic chyba nie da się zrobić Próbuję dowiedzieć się gdzie jest lepszy poziom tego kierunku ale ciężko w internecie znaleźć takie informacje (w każdym bądź razie myślę że po roku zdecyduję czy zostanę na ŚUMie czy może przeniosę się do Wrocka). Mam pytanie, może wydawać się śmieszne, ale możliwe że orientujesz się w tym, znalazłam na stronie Twojego uniwersytetu kursy. I chciałabym wiedzieć czy te kursy (chodzi mi o te które trwają po kilka dni) są dla studentów czy dla tych którzy studia już skończyli i czy mogą w nich uczestniczyć tylko studenci tego uniwersytetu czy może innych też? Bo nie wiem czy na ŚUMie takie kursy są a to może wpłynąć na moją przyszłoroczną decyzję. Jeśli masz chwilkę i ochotę to proszę o odpowiedź na to pytanie Pozdrawiam!
GuGu
Posty: 14
Rejestracja: 8 gru 2012, o 20:46

Re: Analityka medyczna Wrocław 2013

Post autor: GuGu »

Tamta wiadomość miała być wysłana prywatnie do [Em] ale niechcący wysłała mi się na forum Przepraszam za zaśmiecanie Waszego forum i proszę tego kto założył wątek o usunięcie moich postów.
deVries
Posty: 672
Rejestracja: 15 kwie 2012, o 20:49

Re: Analityka medyczna Wrocław 2013

Post autor: deVries »

Gdyby Em Ci nie odpisała - to są kursy dla osób robiących specjalizacje. Trzeba najpierw być diagnostą, czyli zrobić mgr Programy specjalizacji i jednostki uprawnione do ich prowadzenia znajdziesz na ŚUM też na pewno ma coś ciekawego. Poza tym, kursów specjalizacyjnych nie trzeba robić na macierzystej uczelni.
GuGu
Posty: 14
Rejestracja: 8 gru 2012, o 20:46

Re: Analityka medyczna Wrocław 2013

Post autor: GuGu »

deVries, dziękuję bardzo za odpowiedź, przydadzą się te informacje na przyszłość
[Em]
Posty: 36
Rejestracja: 6 lip 2012, o 17:37

Re: Analityka medyczna Wrocław 2013

Post autor: [Em] »

zosiaczek pisze: A no i dobrze, że doczytałam teraz post koleżanki z roku u góry nieorganiczna laby strasznie jest, radzę już od pierwszych zajęć ogarniać co i jak i zostawać dodatkowo na nie swojej grupie, żeby szybciej skończyć (koniecznie - to samo tyczy się organicznej) bo możecie nie zdążyć, poza tym nikt wam nie będzie nic tłumaczył, co po co i dlaczego, Stasia na pierwszych zajęciach wyjdzie na środek pogada od rzeczy wszyscy popatrzą się na siebie i do roboty! Jak coś to pisać na priv odnośnie tych książek, bo szukam tematu o sprzedaży, coś znaleźć nie mogę
boże, zapomniałam już, że Stasia w ogóle robiła jakiś wstępniak pamiętam tylko, że stałam w labie i nie ogarniałam, co się dzieje
dodatkowe zostawanie na nieswojej grupie zawsze spoko, tylko pilnować, żeby Stasia się nie kapnęła, bo zaraz skoczy z mordą, że tłok robicie, a przecież macie jeszcze tak dużo czasu".


a w ogóle to - jutro pierwsze zajęcia. powodzenia, misie-patysie!
Awatar użytkownika
Pinsleepe
Posty: 101
Rejestracja: 12 mar 2011, o 08:45

Re: Analityka medyczna Wrocław 2013

Post autor: Pinsleepe »

Mam pytanie do studentów starszych lat. Czy rok wydania książek ma znaczenie? Tzn. jeżeli mam ciut starsze wydania niż te podane, to będzie to jakiś problem?
[Em]
Posty: 36
Rejestracja: 6 lip 2012, o 17:37

Re: Analityka medyczna Wrocław 2013

Post autor: [Em] »

nie przypominam sobie, żeby rok wydania miał jakieś straszne znaczenie. może podaj konkretny przedmiot, to będzie łatwiej.
Awatar użytkownika
Pinsleepe
Posty: 101
Rejestracja: 12 mar 2011, o 08:45

Re: Analityka medyczna Wrocław 2013

Post autor: Pinsleepe »

Mam:
- anatomia: Suder - 2008
- chemia: Wojakowska - 2001
- biofizyka: Jaroszyk - 2001 Miękisz: 1996 (wydanie w II częściach)
[Em]
Posty: 36
Rejestracja: 6 lip 2012, o 17:37

Re: Analityka medyczna Wrocław 2013

Post autor: [Em] »

nie wiem, czy jest jakaś różnica między jednoczęściowym a dwuczęściowym Miękiszem.
myślę, że nie powinno być problemu z niczym.
Awatar użytkownika
Pinsleepe
Posty: 101
Rejestracja: 12 mar 2011, o 08:45

Re: Analityka medyczna Wrocław 2013

Post autor: Pinsleepe »

A jak wyglądają egzaminy z biofizyki i chemii nieorganicznej?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość