Analityka medyczna Wrocław 2013

Opinie o analityce medycznej na studiach. Pomoc w podjęciu decyzji co do uczelni oraz przyszłej pracy zawodowej. Materiały pomocne w studiowaniu analityki medycznej.
[Em]
Posty: 36
Rejestracja: 6 lip 2012, o 17:37

Re: Analityka medyczna Wrocław 2013

Post autor: [Em] »

nieorganiczna - jeśli w dalszym ciągu z dr Brasuń i jeśli nic się nie zmieniło, to jakoś 8-12 pytań otwartych. poprosiliście o listę zagadnień? poproście, powinna zrobić. pytania mniej więcej zbliżone do zagadnień.
w zeszłym roku robiła też termin zerowy, jedno czy dwa pytania na zerówce i pierwszym terminie były zbliżone.
generalnie nie jest trudno zdać.

biofizyka - jeśli Mozrzymas, to nie-pamiętam-ile-ale-dużo pytań zamkniętych. mniej więcej przekrojowo cały materiał z wykładów (plus promieniowanie jonizujące i NMR z ćwiczeń), teoria, jakieś zadania obliczeniowe. pierwszy termin zdała mniej więcej połowa roku. z tego co pamiętam, to uczyłam się z wykładów i doczytywałam z Miękisza, jeśli czegoś nie ogarniałam.

EDIT ej, i jak na liście Brasuń będzie brakowało czegoś, co było na wykładzie, to dopytajcie, bo rok temu znienacka poszerzyła tę listę.
Awatar użytkownika
Pinsleepe
Posty: 101
Rejestracja: 12 mar 2011, o 08:45

Re: Analityka medyczna Wrocław 2013

Post autor: Pinsleepe »

Wspominała coś o tych zagadnieniach, ale chyba musimy jej przypomnieć. Czyli z biofizy nie ma zadań otwartych?
[Em]
Posty: 36
Rejestracja: 6 lip 2012, o 17:37

Re: Analityka medyczna Wrocław 2013

Post autor: [Em] »

nie, nie ma (na szczęście!). Mozrzymas wam nie opowiadał, jak ma wyglądać egzamin?
Awatar użytkownika
Pinsleepe
Posty: 101
Rejestracja: 12 mar 2011, o 08:45

Re: Analityka medyczna Wrocław 2013

Post autor: Pinsleepe »

No właśnie nie opowiadał, i dlatego pytam, bo słyszałam własnie, że mają byś zamknięte, tylko że on jeżeli już na coś na wykładzie zwraca uwagę to tak mówi, jakbyśmy na egzaminie mieli coś tłumaczyć opisowo (jak dr Brasuń). Ale skoro będą zamknięte to ok A to owiane grozą zaliczenie z biologii z genetyką?
[Em]
Posty: 36
Rejestracja: 6 lip 2012, o 17:37

Re: Analityka medyczna Wrocław 2013

Post autor: [Em] »

o, to ewentualnie dopytajcie go, może uznał, że egzamin testowy jest za banalny (taa.) i ambitnie zrobi opisowy? [*]

biologia - pytanka zamknięte układane przez dr Woźniak, materiał z części teoretycznej ćwiczeń i z dwóch wykładów, które wygłaszała nam w zastępstwie za Matkowskiego, nie wiem, jak w tym roku to wygląda. z tego co pamiętam, to większość roku na luzie zdała.
Awatar użytkownika
Pinsleepe
Posty: 101
Rejestracja: 12 mar 2011, o 08:45

Re: Analityka medyczna Wrocław 2013

Post autor: Pinsleepe »

Mam nadzieję, że nie o.O

To z biologii też pytania zamknięte tylko?

deVries
Posty: 672
Rejestracja: 15 kwie 2012, o 20:49

Re: Analityka medyczna Wrocław 2013

Post autor: deVries »

Pinsleepe pisze: To z biologii też pytania zamknięte tylko?
My mieliśmy kilka otwartych, z tym samym gościem.
Awatar użytkownika
Pinsleepe
Posty: 101
Rejestracja: 12 mar 2011, o 08:45

Re: Analityka medyczna Wrocław 2013

Post autor: Pinsleepe »

Czyli zależy, co im w tym roku strzeli. Ktoś wyżej pisał, że gość straszył, że bez wykładów się nie zaliczy. Nam powiedział, żebyśmy na wykłady nie przychodzili, bo, parafrazując, nie znosi studentów, a w sali i tak jest za mało miejsca żeby zmieścić 60 osób.
deVries
Posty: 672
Rejestracja: 15 kwie 2012, o 20:49

Re: Analityka medyczna Wrocław 2013

Post autor: deVries »

Pinsleepe pisze:Czyli zależy, co im w tym roku strzeli. Ktoś wyżej pisał, że gość straszył, że bez wykładów się nie zaliczy. Nam powiedział, żebyśmy na wykłady nie przychodzili, bo, parafrazując, nie znosi studentów, a w sali i tak jest za mało miejsca żeby zmieścić 60 osób.
Nam też na pierwszym powiedział, żebyśmy nie chodzili. Ale od tego roku są niby obowiązkowe, może jest jednym z tych, którzy tego przestrzegają.?
Awatar użytkownika
Pinsleepe
Posty: 101
Rejestracja: 12 mar 2011, o 08:45

Re: Analityka medyczna Wrocław 2013

Post autor: Pinsleepe »

Powiedział, że na koniec semestru chce tylko od starościny dostać listę obecności na której każdy jest obecny na każdym wykładzie
deVries
Posty: 672
Rejestracja: 15 kwie 2012, o 20:49

Re: Analityka medyczna Wrocław 2013

Post autor: deVries »

To brzmi bardzo jak doktor M.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość