Analityka medyczna Wrocław 2013

Opinie o analityce medycznej na studiach. Pomoc w podjęciu decyzji co do uczelni oraz przyszłej pracy zawodowej. Materiały pomocne w studiowaniu analityki medycznej.
Awatar użytkownika
Pinsleepe
Posty: 101
Rejestracja: 12 mar 2011, o 08:45

Analityka medyczna Wrocław 2013

Post autor: Pinsleepe »

Ktoś z Was już się dostał do Wrocka i jest pewny, że będzie tam studiował?
Awatar użytkownika
inky
Posty: 12
Rejestracja: 14 lip 2013, o 10:07

Re: Analityka medyczna Wrocław 2013

Post autor: inky »

Ja Jadę jutro zawieźć papiery.
Awatar użytkownika
Pinsleepe
Posty: 101
Rejestracja: 12 mar 2011, o 08:45

Re: Analityka medyczna Wrocław 2013

Post autor: Pinsleepe »

Ooo, daj znać jakie wrażenia po wizycie na Borowskiej Ja byłam tam w czerwcu na wycieczce szkolnej i zwiedzaniu tych nowych laboratoriów i muszę przyznać, że wyglądają bardzo profesjonalnie (nie to co ten stary przerażający budynek w sąsiedztwie UWr, brrr) D
Awatar użytkownika
inky
Posty: 12
Rejestracja: 14 lip 2013, o 10:07

Re: Analityka medyczna Wrocław 2013

Post autor: inky »

Przyznaję, że trochę się zaczynam stresować boję się, że coś będzie nie tak i panie będą dla mnie nie miłe No i nie wiem gdzie ja mam w ogóle iść, nie wiem jak ja sobie poradzę na studiach, haha
Ty już też się dostałaś?
Awatar użytkownika
Pinsleepe
Posty: 101
Rejestracja: 12 mar 2011, o 08:45

Re: Analityka medyczna Wrocław 2013

Post autor: Pinsleepe »

Tak, ja jako jedna z nielicznych z pierwszej listy naprawdę chciałam iść na analitykę D Byłam w środę zanieść dokumenty, panie były bardzo miłe i w ogóle nie było kolejki Są strzałki wszędzie, gdzie trzeba iść, gdzie jest dziekanat a gdzie komisja rekrutacyjna więc nic się nie martw Ale też się bardzo stresowałam, jak szłam z tymi dokumentami Z technicznych informacji, których nie zamieścili a które mogą Ci się przydać: płyta ze zdjęciem ma być podpisana, zdjęcia papierowe mają być na odwrocie podpisane imieniem i nazwiskiem, opłata za indeks wynosi 21 zł (dobrze mieć drobne:) ).
Awatar użytkownika
inky
Posty: 12
Rejestracja: 14 lip 2013, o 10:07

Re: Analityka medyczna Wrocław 2013

Post autor: inky »

Dziękuję bardzo! Faktycznie, nie pomyślałam o tym, żeby podpisać płytkę. Ja nawet nie wiem jak wygląda na żywo uniwersytet! Muszę sobie jakoś poradzić, bo jadę sama.
A co do analityki. Ja nie wiem,czy to jest dobry wybór, ciągle z tyłu głowy jest farmacja, ale zobaczymy co z tego wyjdzie
Awatar użytkownika
Pinsleepe
Posty: 101
Rejestracja: 12 mar 2011, o 08:45

Re: Analityka medyczna Wrocław 2013

Post autor: Pinsleepe »

Wydział farmaceutyczny to nowoczesne budynki, które widać z daleka, trafisz na pewno A czym jedziesz do Wrocka?
Co do farmacji, to mnie wiele osób na nią namawiało (nawet pani w komisji rekrutacyjnej się dziwiła, czemu nie poszłam na farmację ), ale ja zawsze chciałam studiować analitykę Gdybym nawet poszła na farmację to wiem, że zadręczałabym się, że to nie to, co chcę robić. Poza tym mam koleżankę która we Wrocku własnie idzie na drugi rok farmacji i wiem, że jest bardzo ciężko, o wiele ciężej niż na analityce - zwłaszcza na początku z matmą.
Awatar użytkownika
inky
Posty: 12
Rejestracja: 14 lip 2013, o 10:07

Re: Analityka medyczna Wrocław 2013

Post autor: inky »

Jadę ze znajomymi autem, ale oni na politechnikę, więc tam mnie zostawiają a ja sama docieram tramwajem czy autobusem
A mam jeszcze jedno (ostatnie- obiecuję!)pytanie, nie mam w domu czystej płyty ale mam jedną płytkę samonagrywającą się i oprócz zdjęcia jest ten program do nagrywania na niej, myślisz że to może być problem?
Dla BHP po 9 polecę do sklepu po normalną płytę, ale tak się zastanawiam po prostu
Dla mnie, nie ukrywam, priorytetem była właśnie farmacja i to we Wrocławiu, bo mam najbliżej, ale zabraknie mi punktów, dostałam się na analitykę i pomyślałam,że może tak miało być? Na pewno są to ciekawe studia, co do tego raczej nie mam wątpliwości, jedyne co mnie martwi to perspektywy pracy, niestety na biologu i wszędzie indziej opinie o analityce są bardzo niepochlebne
Awatar użytkownika
Pinsleepe
Posty: 101
Rejestracja: 12 mar 2011, o 08:45

Re: Analityka medyczna Wrocław 2013

Post autor: Pinsleepe »

Tramwajem nie dojedziesz niestety na Borowską, ale poszukaj autobusu który jedzie na Borowską i wysiądź na przystanku Jabłeczna to będziesz naprzeciwko Wydziału Farmaceutycznego Myślę, że z płytą nie byłoby problemu (jak byłam z koleżanką na lekarskim, to tam im w ogóle te płyty oddawali, bo sprawdzali tylko w komputerze, czy zgadza się z tym wgranym do systemu podczas rejestracji), ale możesz dla bezpieczeństwa nagrać na najzwyklejszą CD Jak jeszcze masz jakieś wątpliwości, to pytaj śmiało. D
Analityka jest bardzo ciekawa, a z pracą to myślę, że zależy od podejścia - jak będziesz się angażować w naukę i będziesz dobrą specjalistką, to myślę, że i z pracą nie będzie problemu Znam kilka przykładów na to chociażby ludzi po biotechnologii, po której z pracą jest podobno jeszcze gorzej, a którzy dali sobie świetnie radę, nie ma co się na starcie demotywować
Awatar użytkownika
inky
Posty: 12
Rejestracja: 14 lip 2013, o 10:07

Re: Analityka medyczna Wrocław 2013

Post autor: inky »

Byłam, złożyłam! Faktycznie, budynek zrobił na mnie ogromne wrażenie, tak samo pozytywnie zaskoczyłam się jeśli chodzi o panie - były naprawdę przemiłe i nie wiem dlaczego się denerwowałam
A teraz tylko strach i stres przed rozpoczęciem roku. Jak ja się tam odnajdę?!
Awatar użytkownika
Pinsleepe
Posty: 101
Rejestracja: 12 mar 2011, o 08:45

Re: Analityka medyczna Wrocław 2013

Post autor: Pinsleepe »

Panie w dziekanacie na Borowskiej wychodzą poza schemat (i w komisji rekrutacyjnej też). D Mam dokładnie ten sam problem, jak ja się tam odnajdę.
Awatar użytkownika
Kaasiek
Posty: 8
Rejestracja: 22 lip 2013, o 13:57

Re: Analityka medyczna Wrocław 2013

Post autor: Kaasiek »

Też składałam papiery po I liście i byłam pozytywnie zaskoczona. Po godzinie szukania wydziału koleżanki, braku jakiejkolwiek organizacji czy wskazówek na uniwerku wrocławskim aż mi ulżyło jak zobaczyłam duży, z daleka widoczny wydział farmacji i analityki. Dużo się słyszy o tym jak to panie zza biurek na uniwerkach robią problemy, ale udało mi się bez żadnych problemów wszystko załatwić w ciągu kilkunastu minut.
Teraz tylko się zastanawiam nad jakąś listą podręczników, bo wiem, że na niektórych kierunkach są publikowane, żeby można było się zaopatrzyć jeszcze przed rozpoczęciem roku akademickiego, ale na stronie wydziału nic nie widzę. Rzuciło wam się może coś w oczy?
Awatar użytkownika
Pinsleepe
Posty: 101
Rejestracja: 12 mar 2011, o 08:45

Re: Analityka medyczna Wrocław 2013

Post autor: Pinsleepe »

A to fakt, że na uniwerku zero organizacji, też z koleżanką szukałam jej wydziału, i tez nam to dobrą godzinę zajęło. Chociaż na wydziale lekarskim UM nie lepiej.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości