AR Lublin - Weterynaria

Wybór uczelni medycznej o kierunku weterynarii. Pomoc i opinie przy punktacji i rekrutacji na studia weterynaryjne. Leczyć zwierzęta duże czy małe.
Korczaszko
Posty: 4371
Rejestracja: 9 paź 2007, o 19:58

Re: AR Lublin - Wterynaria

Post autor: Korczaszko »

jaro_O, hmmm widziałeś próg który podałam na poprzedniej stronie? sam sobie wylicz ile to procent i nie rozumiem dlaczego wyjechałeś z tymileniami
Kicia pisze:Olsztyn biol chem i ang
to nie jest prawda. ang nie równa się obcy, a ktoś może tak to odebrać i niekoniecznie biologia i chemia. tylko 2 spośród biologii, chemii, matematyki i fizyki.
Kicia
Posty: 87
Rejestracja: 21 cze 2008, o 14:47

Re: AR Lublin - Wterynaria

Post autor: Kicia »

ale ja mówie że w naszym przypadku no ja to uprsościłam bo koledzy pisali że mają biol i chem z ang to pomyłka no obcy P
dezi
Posty: 181
Rejestracja: 15 kwie 2008, o 09:10

Re: AR Lublin - Wterynaria

Post autor: dezi »

ok, ok, okdo lublina wyniki za 15 dni.a co za streeees oO
parva
Posty: 312
Rejestracja: 26 sty 2007, o 21:31

Re: AR Lublin - Wterynaria

Post autor: parva »

Jestem w trakcie rejestrowania się na wetę do Lublina i mam pewien problem, liczę więc na pomoc osób, które rejestrację internetową na tę uczelnię mają już za sobą Mianowicie nie wiem co zrobić, kiedy po wybraniu kierunku studiów pojawia się coś takiego:
Wymagania dla nowej matury

Nowa matura z lat 2002, 2005, 2006 [do wyboru: puste, albobiologia i chemia - Test"]

Przedmiot maturalny [do wyboru: puste, albobiologia"]
Przedmiot maturalny [do wyboru: puste, albochemia"]
Pisałam nową maturę, ale w tym roku i nie wiem czy zostawić po prostu te okienka puste? Z góry dziękuję za pomoc
Pozdrowienia dla wszystkich, którzy mnie jeszcze pamiętają
dezi
Posty: 181
Rejestracja: 15 kwie 2008, o 09:10

Re: AR Lublin - Wterynaria

Post autor: dezi »

tam jest zdaje sie osobna matura 2008, wiec tamto chyba puste
ps. jakie masz wyniki z matury?
Korczaszko
Posty: 4371
Rejestracja: 9 paź 2007, o 19:58

Re: AR Lublin - Wterynaria

Post autor: Korczaszko »

blackaneta, ja Cie pamiętam już myślałam, że zaginęłaś!

sorry za off
parva
Posty: 312
Rejestracja: 26 sty 2007, o 21:31

Re: AR Lublin - Wterynaria

Post autor: parva »

Ech, wiesz, to tylko chwilowy powrót Nie mam zamiaru udzielać się dłużej na forum, gdzie ostrzeżenia są dawane za nic, ale koniec offtopa, bo dostanę kolejne.
Czyli musiałam coś źle uzupełnić wcześniej, bo nie wyskakuje mi matura 2008, albo adblock mi zablokował, muszę jeszcze pokombinować
A matura niestety poszła mi tragicznie, aż wstyd się przyznać, szczególnie chemia. Mam 82% z bioli, 70 z chemii, z podstawowego polskiego 83, a z angielskiego pp 90. No cóż, nie ma się czym chwalić W ogóle jestem załamana, bo wiem, że na wetę się nie dostanę, ale tonący brzytwy się chwyta Gdzieś tam tli się we mnie jeszcze jakaś iskierka nadziei, że może jest jeszcze szansa. Zdaję sobie sprawę, że jak to pisał Herling-Grudziński -Ostatecznie czym jest nadzieja? Bezsilnym buntem przeciw rozpaczy". Ale co innego mi pozostało?.
dezi
Posty: 181
Rejestracja: 15 kwie 2008, o 09:10

Re: AR Lublin - Wterynaria

Post autor: dezi »

to jest tragicznie?

[ Dodano: Sro Lip 02, 2008 20:28 ]
to zaraz poprawie Ci humor, tragicznie to jest tak:

73 rozszerzonan biol
68 rozszerzona chem
80 rozszerzony polski
73 rozszerzony ang

lepiej Ci?
parva
Posty: 312
Rejestracja: 26 sty 2007, o 21:31

Re: AR Lublin - Wterynaria

Post autor: parva »

Ech, przepraszam. Po prostu nie jestem z siebie zadowolona. Ale mam nadzieję, że mimo wszystko obie się dostaniemy
Jak nie w tym roku, to za rok.Bo najważniejsza sprawa, walcz i się nie poddawaj, nie waż się celu zmieniać :przytul:

Jesteś pewna, ze pojawiało Ci się tam matura 2008? Kurcze, to ja już nie wiem nic.
Korczaszko
Posty: 4371
Rejestracja: 9 paź 2007, o 19:58

Re: AR Lublin - Wterynaria

Post autor: Korczaszko »

blackaneta pisze:Ech, wiesz, to tylko chwilowy powrót Nie mam zamiaru udzielać się dłużej na forum, gdzie ostrzeżenia są dawane za nic, ale koniec offtopa, bo dostanę kolejne.
oj nie obrażaj się na GTW
parva
Posty: 312
Rejestracja: 26 sty 2007, o 21:31

Re: AR Lublin - Wterynaria

Post autor: parva »

Wiesz, próbowałam to wtedy wyjaśnić przez PW, ale nie wyszło i muszę przyznać, że poczułam się bardzo dotknięta, ponieważ nie zasłużyłam imho na to ostrzeżenie. A ten głupi czerwony paseczek nie pasuje do mojego ślicznego i niewinnego (zupełnie jak ja:P) kotka w avatarku, sama przyznaj (p.s. czyżbyś zmieniła nick, Pani Korczaszko?)

Wracając do tematu, nadal nie wyświetla mi się matura 2008, zostawię więc te okienka puste.

Dezi, dopiero teraz zauważyłam, że pisałaś polski i angielski rozszerzony Jesteś więc w dużo lepszej sytuacji Ile masz pkt w Lublinie? Właściwie, to już możesz świętować swoje dostanie się na te studia Gratuluję

edit:
Kurcze, jak zostawię tam puste pola, to na podaniu jest coś takiego:
Wybieram przedmiot egzaminacyjny wg zasad rekrutacji
- stara matura - przedmiot egzaminacyjny ,
- nowa matura (z lat 2002, 2005, 2006) przedmiot egzaminacyjny

- nowa matura przedmiot na świadectwie dojrzałosci
A tam chyba powinno być zaznaczone w jakiś sposób, że zdawałam maturę w tym roku

edit2:
Oki, chyba się udało Teraz mam coś takiego:
Wybieram przedmiot egzaminacyjny wg zasad rekrutacji
- stara matura - przedmiot egzaminacyjny ,
- nowa matura (z lat 2002, 2005, 2006) przedmiot egzaminacyjny

- nowa matura przedmiot na świadectwie dojrzałosci
biologia, chemia
dezi
Posty: 181
Rejestracja: 15 kwie 2008, o 09:10

Re: AR Lublin - Wterynaria

Post autor: dezi »

mam dokladnie tak samo, wiec to chyba dobrze.
nie wiem, jak z tym przyjeciem, a punktow nie umiem do tej pory poiczyc , bo nie wiem, czy tez obowiazuje w tym roku tabelka gertycha?
boje sie strasznie.
parva
Posty: 312
Rejestracja: 26 sty 2007, o 21:31

Re: AR Lublin - Wterynaria

Post autor: parva »

Nie masz się czego bać, właściwie to dla mnie już jesteś studentką weterynarii w Lublinie
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości