AR Lublin - Weterynaria

Wybór uczelni medycznej o kierunku weterynarii. Pomoc i opinie przy punktacji i rekrutacji na studia weterynaryjne. Leczyć zwierzęta duże czy małe.
mj90
Posty: 33
Rejestracja: 21 lip 2009, o 21:32

Re: AR Lublin - Wterynaria

Post autor: mj90 »

radom to 100x bardziej zadbane miasto niz obskórny Lublin dlatego tyle nabieram watpliwosci co do studiowania tam
po drugie nie chce mi sie kłócić na forum, sama sprowokowałaś
buziaczki , papa
a kolega zimas to niech lepiej martwi się o swoje studia bo chyba wynik słaby skoro jeszcze teraz glupio sie pyta o platne na SGGW, idź tam chłopcze lepiej bo z Twojej mieściny to wreszcie troche świata zażyjesz zobaczysz buziaczki pa
fretka
Posty: 11
Rejestracja: 14 lip 2008, o 16:44

Re: AR Lublin - Wterynaria

Post autor: fretka »

Toteż nie namawiam, wręcz odradzam. Jeśli komuś imponują klimaty menelskiego Wału, złodziejskiego Idalina, czy blokerskiego Ustronia , a co widać po używaniu bez żenady na publicznym forum słów na ch i k, to studenckie miasto, takie jak Lublin nie spodoba się. A zimasa się nie czepiaj, nie stać cię na argumenty powyżej pasa? Tym bardziej tu nie pasujesz.
angelangie89

Re: AR Lublin - Wterynaria

Post autor: angelangie89 »

proponuje Wam prywatne wiadomości

a tutaj spokojnie, czasem ludziom puszczają nerwy ale bez przesady!

nie dajcie się zwariować


wakacje są w końcu

A po pierwszym roku i tak wszscy będziecie mieli zlansowany mózg, tak jak kaŻdy po wet! Więc zostawcie nerwy na czas trwania 1 roku, szczerze Wam to polecam


pozdrawiam

P.S: Lublin to miasto, dzięki któremu zmieniło się moje Życia, z paskudnego w Katowicach na cudowne, więc proszę, nie mów, Że jest obskurne
jaro_O
Posty: 83
Rejestracja: 1 lip 2008, o 13:33

Re: AR Lublin - Wterynaria

Post autor: jaro_O »

jaki był ostateczny próg w Lublinie na wete?
Mecher
Posty: 46
Rejestracja: 11 lip 2009, o 14:05

Re: AR Lublin - Wterynaria

Post autor: Mecher »

452
Dzis dzwonilem i pytalem.
Damn. 388 chetnych osob na platne
Ponad 6 osob na jedno miejsce (6.4 dokladnie)
jaro_O
Posty: 83
Rejestracja: 1 lip 2008, o 13:33

Re: AR Lublin - Wterynaria

Post autor: jaro_O »

dzieki
Awatar użytkownika
mmonnisia
Posty: 4
Rejestracja: 2 wrz 2009, o 17:36

Re: AR Lublin - Wterynaria

Post autor: mmonnisia »

Ja jestem dopiero w liceum, ale bardzo bym chciała iśc na weterynaria, najlepiej do lublina więc już się trochę tym zaczynam interesować. Przepraszam jeśli powtórzę pytania, ale jest bardzo dużo postów.
Mam pytanie:
Czy aby dostać się na wet trzeba zdawać rozszerzoną maturę z biologi/chemii?
Czy trzeba zdawać i to i to?
Czy osoby z rozszerzoną matura mają pierwszeństwo?
Z góry dziękuje za odpowiedzi.
Mecher
Posty: 46
Rejestracja: 11 lip 2009, o 14:05

Re: AR Lublin - Wterynaria

Post autor: Mecher »

Czy myslenie boli ? Ciezko do cholery chwile poczytac zamiast po raz kolejny powtarzac to samo pytanie ?! Jest podklejony temat i tam szukaj.
kasztuch
Posty: 11
Rejestracja: 16 lip 2009, o 11:01

Re: AR Lublin - Wterynaria

Post autor: kasztuch »

bez nerwów każdy ma prawo zapytać .
Tak trzeba zdawać biologie i chemie na poziomie rozszerzonym (wyniki są liczone x2) istnieje możliwość zdawania tych przedmiotów na poziomie podstawowym ale Twoje szanse wtedy znacznie maleją (wyniki są wtedy liczone x1)
dobrze by było gdybyś zdawała dodatkowo polski albo jakiś wybrany język obcy na poziomie rozszerzonym bo to też zwiększa Twoje szanse (wyniki są wtedy liczone x1,5) ja zdawałam podstawowe języki i też się dostałam więc nie jest to konieczne
jaro_O
Posty: 83
Rejestracja: 1 lip 2008, o 13:33

Re: AR Lublin - Wterynaria

Post autor: jaro_O »

ale w przyszłym roku juz w Lublinie nie bedą brali pod uwage ani pol. ani jezyka tylko bio i chem na poziomie rozszerzonym. jest juz rekrutacja 2010/2011
Mecher
Posty: 46
Rejestracja: 11 lip 2009, o 14:05

Re: AR Lublin - Wterynaria

Post autor: Mecher »

ja tam widze jezyk obcy nowozytny, biologie i chemie.
kasztuch
Posty: 11
Rejestracja: 16 lip 2009, o 11:01

Re: AR Lublin - Wterynaria

Post autor: kasztuch »

w takim razie mam nieaktualne wiadomości
Awatar użytkownika
Miniaa
Posty: 388
Rejestracja: 7 maja 2009, o 19:05

Re: AR Lublin - Wterynaria

Post autor: Miniaa »

Nie wiem czy dobrze rozumiem, jeśli język jest na poziomie podstawowym to mnożę do *1,3 jeśli na rozszerzeniu to *2, tak?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości