AR Lublin - Weterynaria

Wybór uczelni medycznej o kierunku weterynarii. Pomoc i opinie przy punktacji i rekrutacji na studia weterynaryjne. Leczyć zwierzęta duże czy małe.
parva
Posty: 312
Rejestracja: 26 sty 2007, o 21:31

Re: AR Lublin - Wterynaria

Post autor: parva »

Chyba zadzwonię do nich jutro. Zapytam się, czy dotarły te dokumenty w ogóle do nich, przecież wysłałam je priorytetem, a pani na poczcie mnie zapewniała, że na pewno dojdzie w środę. A rejestracja była do czwartku.
W ogóle od początku nie podobał mi się ten system rekrutacji na AR w Lublinie
Aha, jeszcze jedno, wypełnialiście gdzieś ile macie pkt z matury, czy oni sobie to sami wezmą z tych odpisów świadectwa dojrzałości?
ps. Pinguś, słodki avek Jak na niego patrzę, to nie mogę powstrzymać uśmiechu W ogóle fajny masz nick
Awatar użytkownika
Astacus
Posty: 866
Rejestracja: 12 sty 2007, o 13:53

Re: AR Lublin - Wterynaria

Post autor: Astacus »

Tam właśnie jest jakis mało nowoczesny system bo faktycznie nic nie można sprawdzić, wszędzie dają indywidualne konto bankowe tylko tam sie wpłaca na konto uczelni. Hm. myśle że warto zachowac spokój i nie panikować, chociaż sam chętnie dowiedziałbym sie czy wszystko jest ok.
Awatar użytkownika
pingus18
Posty: 249
Rejestracja: 5 sie 2007, o 15:28

Re: AR Lublin - Wterynaria

Post autor: pingus18 »

blackaneta, a dziękuje! heh
A z tą uczelnią to może trzeba naprawdę zadzwonić i się spytać, bo ja na tym koncie miałem już wiele śmiechu! Raz mi wpisano drugie imię, bardzo niecenzuralnie i juz myslalem ze tak mi pozostanie! Ale się okazało, że mozna bylo usunac na szczescie! heh
Ah ten UM Lublin
parva
Posty: 312
Rejestracja: 26 sty 2007, o 21:31

Re: AR Lublin - Wterynaria

Post autor: parva »

No właśnie, ja też miałam trochę problemów, bo na podaniu mi wyskakiwało co innego niż miałam zaznaczone na stronce. Chociaż właściwie nie wiem czy mam jakiekolwiek szanse na tą wetę z moimi 152pkt. Znowu mnie wątpliwości dopadły Przez całe życie nie miałam żadnych wątpliwości, ze chcę być weterynarzem, a teraz, od wyników matury mam taką huśtawkę nastrojów, że szkoda gadać.
Na ŚUMie każdy wydział miał swoje konto, nie miało się indywidualnego, ale i tak najbardziej mi się właśnie tam rekrutacja podobała. Wszystko było jasne, zero problemów.

ps. A jakie to niecenzuralne drugie imię masz Pingusiugt
Awatar użytkownika
pingus18
Posty: 249
Rejestracja: 5 sie 2007, o 15:28

Re: AR Lublin - Wterynaria

Post autor: pingus18 »

blackaneta, bardzo brzydkie w dodatku napisane bezbłednie, co mnie bardzo zdziwiło! heh
Coś na ch piiiiiiiiiiiiiiiiiiii haha
parva
Posty: 312
Rejestracja: 26 sty 2007, o 21:31

Re: AR Lublin - Wterynaria

Post autor: parva »

Dobra, nie wnikam
Ech, Wy pewnie wszyscy zdawaliście rozszerzone języki? Niepotrzebnie składałam na tą weterynarię, tylko kasę straciłam I tak się nie dostanę. No ale analityka medyczna też jest fajna, a przynajmniej tak sobie wmawiam
Awatar użytkownika
pingus18
Posty: 249
Rejestracja: 5 sie 2007, o 15:28

Re: AR Lublin - Wterynaria

Post autor: pingus18 »

No takie właśnie miałem fajne sytuacje i nerwowe trochę! heh
Ja miałem język podstawowy tez!
PS: Jak myślisz czy ze 140 pkt mój kolega może sie dostać na wete na SGGW?
Kicia
Posty: 87
Rejestracja: 21 cze 2008, o 14:47

Re: AR Lublin - Wterynaria

Post autor: Kicia »

blackaneta, ja też mam podstawowe języki ogólnie dużo osób ma tylko boli mnie to że wiele osób ma rozszerzone / jaki ten świat dziwny / ah ale tzrymajmy się MUSI BYĆ DOBRZE !
Korczaszko
Posty: 4371
Rejestracja: 9 paź 2007, o 19:58

Re: AR Lublin - Wterynaria

Post autor: Korczaszko »

Astacus, w końcu na wet się szykujesz?
pingus18 pisze:PS: Jak myślisz czy ze 140 pkt mój kolega może sie dostać na wete na SGGW?
raczej na wieczorowe, bo na dzienne nie bardzo
Awatar użytkownika
pingus18
Posty: 249
Rejestracja: 5 sie 2007, o 15:28

Re: AR Lublin - Wterynaria

Post autor: pingus18 »

Korczaszko, aha, a do Lublina?
Korczaszko
Posty: 4371
Rejestracja: 9 paź 2007, o 19:58

Re: AR Lublin - Wterynaria

Post autor: Korczaszko »

Do Lbl, zależy jak z językami trudno cokolwiek przewidywać. chociaż pierwszy próg na SGGW to duże zaskoczenie OO
Awatar użytkownika
pingus18
Posty: 249
Rejestracja: 5 sie 2007, o 15:28

Re: AR Lublin - Wterynaria

Post autor: pingus18 »

Korczaszko, a ile ten próg wynosi?
Korczaszko
Posty: 4371
Rejestracja: 9 paź 2007, o 19:58

Re: AR Lublin - Wterynaria

Post autor: Korczaszko »

a zszedłbyś temat niżej - 159, w tamtym roku pierwszy wynosił 167
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości