astronomia

Wątki i posty o tematyce przyrodniczej, niepasujące do pozostałych kategorii wyodrębnionych na forum przyrodniczym
Marcinek1
Posty: 125
Rejestracja: 24 sie 2006, o 21:19

astronomia

Post autor: Marcinek1 »

witam
jeżeli ktoś interesuje się astronomią to proszę o kontakt bądz e-mailem.Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony 8 gru 2006, o 18:33 przez Marcinek1, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Anex
Posty: 679
Rejestracja: 25 paź 2006, o 18:24

Re: astronomia

Post autor: Anex »

Ja mam teraz astronomię na geografii i nie mogę tego przecierpieć. Meteoroida-meteor-meteoryt-krater. Brr Albo komety z jakimś lodem. Wolę się uczyć rzeczy, ktore może kiedyś zobacze na żywo, a nie kosmosu gdzie i tak nie polecę i nie zobaczę tego wszystkiego.
Marcinek1
Posty: 125
Rejestracja: 24 sie 2006, o 21:19

Re: astronomia

Post autor: Marcinek1 »

chciałbym porozmawiać o astronomii
Awatar użytkownika
Guru
Posty: 1025
Rejestracja: 30 wrz 2000, o 01:00

Re: astronomia

Post autor: Guru »

Marcinek1 pisze:chciałbym porozmawiać o astronomii
no to smialo, tylko najpierw jakis temacik ktory chcialbys rozwinac
apollo
Posty: 59
Rejestracja: 30 wrz 2006, o 17:29

Re: astronomia

Post autor: apollo »

Ja z wielką chęcia pogadam o astronomii interesuje sie niebem i czesto bywało tak, ze pół nocy przesiedziałem i patrzyłem w niebo już wkrótce Geminidy
Awatar użytkownika
tin
Posty: 1491
Rejestracja: 18 lip 2006, o 15:29

Re: astronomia

Post autor: tin »

Niebo nocą jest wspaniałe! Jak byłem jeszcze dzieckim to dziadek uczyl mnie mapy nieba. Nawet teraz w pokoju na suficie mam rozmieszcone fosforyzujace gwiazdki.
Ale najlepiej w gwiazdy patrzy się z ukochana osobą.
Awatar użytkownika
Anex
Posty: 679
Rejestracja: 25 paź 2006, o 18:24

Re: astronomia

Post autor: Anex »

tin co ty tak o tej ukochanej osobie piszesz hehe chyba jesteś zakochany, ja jeśli chodzi o gwiazdki to tak nocą leżec sobie i patrzeć. hehe w wakacje z koleżanką lezałyśmy na naszej ulicy i patrzyłyśmy w gwiazdki. W planetarium też jest niesamowity efekt, ale po co uczyć się p tych meteorytach i kometach i wymiarach Ziemi. O jeszcze przypomniał mi się pokaz w Cinema Park też fajne efekty są w sali interakcji.
Awatar użytkownika
tin
Posty: 1491
Rejestracja: 18 lip 2006, o 15:29

Re: astronomia

Post autor: tin »

Postanowiłem Cie cytować
To Twój tekst nieprawdaż
Ja się z miłosci chwilowo wyleczyłem.Ale.
Awatar użytkownika
Anex
Posty: 679
Rejestracja: 25 paź 2006, o 18:24

Re: astronomia

Post autor: Anex »

Nie wiem, za dużo rzeczy na tym forum już napisałam i nie pamiętam. A co do miłości to się nie da z niej wyleczyć. Jak się już raz jej spróbowało to chce się wiecej i ma się potrzebę posiadania ukochanej bliskiej osoby, ale Ty to nawet czasu na to nie masz pływanie i farmacja zajmują chyba cały. A co do gwiazdek to fajnie iść w nocy na spacer i patrzeć w gwiazdki
Awatar użytkownika
tin
Posty: 1491
Rejestracja: 18 lip 2006, o 15:29

Re: astronomia

Post autor: tin »

No chyba nie cały skoro mam czas zeby wyjść popatrzec na gwiazdki.
Awatar użytkownika
Anex
Posty: 679
Rejestracja: 25 paź 2006, o 18:24

Re: astronomia

Post autor: Anex »

Ale samemu patrzeć na gwiazdki to smutno. A jaki gwiazdozbiór lubisz najbardziej? A gratulacje Experta
Awatar użytkownika
tin
Posty: 1491
Rejestracja: 18 lip 2006, o 15:29

Re: astronomia

Post autor: tin »

Nie piszę po to zeby nabijac posty. Ale dzieki!
Nikt nie mówił że sam w nie patrze. Mam wspaniałe przyjaciółki, które nie pozwola mi byc samotnym.
Lubie kiedy widać jedną z planet. A najpiekniejsze dla mnie są gwiazdy Lutni(lub Liry jak kto woli).
Awatar użytkownika
Anex
Posty: 679
Rejestracja: 25 paź 2006, o 18:24

Re: astronomia

Post autor: Anex »

Ja jeszcze z przyjacielem gwiazd nie oglądałam. Prawde mówiąc to się nawet nie znam odrózniam dwa gwiazdozbiory, ale czy to ważne. Ważny jest widok lśniące, daleko, niedostępne i ciekawe ile ich tam jest.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości