audiofonologia 2012

Wzajemne pomoc w wyborze prawidłowego kierunku studiów. Omówienie zasad rekrutacji na poszczególne uczelnie. Pomoc w adaptacji i nauce na studiach.
domaja
Posty: 35
Rejestracja: 9 lip 2012, o 15:44

Re: audiofonologia 2012

Post autor: domaja »

mnie już sama rekrutacja dobiła a zwłaszcza nic nie wiedzące panie do których niby można dzwonić w tej sprawie
Ale jakoś chyba damy radę.

A pamiętasz może czy w ankiecie językowej w irk to się wpisuje pisemny czy ustny wynik z matury? Ja słyszałam 3 wersje więc zgłupiałam
Carla
Posty: 37
Rejestracja: 6 wrz 2011, o 17:25

Re: audiofonologia 2012

Post autor: Carla »

Cóż, trzeba się przyzwyczaić, iż dzwoniąc rzadko kiedy można się czegokolwiek dowiedzieć. Jest łatwiej jak się człowiek pofatyguje osobiście - ale to też nie jest gwarancją sukcesu

Niestety nie pamiętam czy wpisywało się wynik z matury pisemnej czy ustnej. W sumie nawet jak zaryzykujesz i źle wybierzesz to tragedii nie będzie. Nie jest to raczej takie istotne.
domaja
Posty: 35
Rejestracja: 9 lip 2012, o 15:44

Re: audiofonologia 2012

Post autor: domaja »

wiem, ale wiesz najgorsze jest to, że one dostają za to kasę, a jedyne co wiedzą to to jak się nazywają

w każdym razie dzięki za odpowiedzi zawsze chętnie pogadam na fejsie bo chcę poznać trochę ludzi z wumu
Carla
Posty: 37
Rejestracja: 6 wrz 2011, o 17:25

Re: audiofonologia 2012

Post autor: Carla »

Najgorsze jest, gdy w zależności od dnia dostajesz inne informacje, a w zależności od humoru różne wymogi trzeba spełnić by zostać obsłużonym

Nie ma za co i polecam się na przyszłość.
Do napisania
domaja
Posty: 35
Rejestracja: 9 lip 2012, o 15:44

Re: audiofonologia 2012

Post autor: domaja »

tak już o tym się przekonałam, a to tylko rekrutacja
domaja
Posty: 35
Rejestracja: 9 lip 2012, o 15:44

Re: audiofonologia 2012

Post autor: domaja »

a kiedy płacimy za indeks i legitymacje?
Carla
Posty: 37
Rejestracja: 6 wrz 2011, o 17:25

Re: audiofonologia 2012

Post autor: Carla »

O ile dobrze pamiętam to dowód wpłaty pokazuje się w dziekanacie przy odbiorze legitymacji.
Więc najlepiej jakbyś dokonała przelewu przed rozpoczęciem roku akademickiego
domaja
Posty: 35
Rejestracja: 9 lip 2012, o 15:44

Re: audiofonologia 2012

Post autor: domaja »

aa czyli to jeszcze trochę myślałam, że teraz już się płaci
Carla
Posty: 37
Rejestracja: 6 wrz 2011, o 17:25

Re: audiofonologia 2012

Post autor: Carla »

Nie, wydaje mi się, że nie. Ale jak prześlesz wcześniej to będziesz miała z głowy Tylko potem trzeba pilnować się by nie zgubić potwierdzenia przelewu.
domaja
Posty: 35
Rejestracja: 9 lip 2012, o 15:44

Re: audiofonologia 2012

Post autor: domaja »

a jak wygląda sprawa z zaliczeniami przedmiotów? Jest trudno?
domaja
Posty: 35
Rejestracja: 9 lip 2012, o 15:44

Re: audiofonologia 2012

Post autor: domaja »

aa Carla, i jeszcze jedno czy to jest prawda, że owszem obóz nie jest obowiązkowy, ale chyba tuż po rozpoczęciu roku czy tam ślubowaniu wyjeżdżamy na jakieś 3 dni na zajęcia z psychologami?
Carla
Posty: 37
Rejestracja: 6 wrz 2011, o 17:25

Re: audiofonologia 2012

Post autor: Carla »

Ostatnio to wyglądało tak, że w niedzielę przed rozpoczęciem zajęć mieliśmy na uczelni dzień integracyjny. Najpierw była gadka dla wszystkich na auli, a potem każdy kierunek integrował się w już w swoim gronie (my mieliśmy spotkanie prowadzone bodajże przez psychiatrę). WUM zorganizował też możliwość integrowania się podczas posiłku

A co do zaliczeń: nie mam pojęcia jak to wygląda na Waszym kierunku. Na pewno tak jak i u nas zaliczenia z niektórych przedmiotów będą tylko formalnością, a z niektórymi trzeba się będzie namęczyć.
domaja
Posty: 35
Rejestracja: 9 lip 2012, o 15:44

Re: audiofonologia 2012

Post autor: domaja »

ok a keidy robiłaś szczepienia? niby napisali mi, że za daramo ejst po immartykulacji, ale nie wiem czy książeczkę szczepien dostajemy na wumie czy u lekarza i jak wygląda sprawa ze skierowaniami? rany ale jaja już są z tym nawet nie zaczęłam studiować, a już formalności mam dość

dziękuję za Twoją cierpliwość
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość