AWF? Co trzeba zdawać na maturze????

Wzajemne pomoc w wyborze prawidłowego kierunku studiów. Omówienie zasad rekrutacji na poszczególne uczelnie. Pomoc w adaptacji i nauce na studiach.
Paulina

Re: AWF? Co trzeba zdawać na maturze????

Post autor: Paulina »

Interesuje mnie keirunek wychowanie fizyczne
???

Re: AWF? Co trzeba zdawać na maturze????

Post autor: ??? »

Hej mam pytanie. Czy jesli ide na AWF to moge grac tam w jakas gre jesli nie gralam wczesniej w klubie? Czy oni sami wybieraja?
Pyska
Posty: 45
Rejestracja: 15 paź 2007, o 16:15

Re: AWF? Co trzeba zdawać na maturze????

Post autor: Pyska »

A mnie interesuje co trzeba zdać żeby dostać się na rehabilitacje na AWF w Krakowie. Co powinnam zacząć trenować. Biegam całkiem nieźle Wiele razy byłam na zawodach. Mam zawsze 6 z biegu na kilometr ale z pływaniem jest gorzej. Jak dobrze zaliczyć pływanie żeby się dostać? jaki czas zapewni mi miejsce na mojej wymarzonej rehabilitacji?

[ Dodano: Wto Paź 23, 2007 12:07 ]
I mam jeszcze jedno pytanie. Zwracam się do osób, które są w trakcie studiów lub zaraz po ich skończeniu. Słyszałam, że po rehabilitacji strasznie trudno znaleźć prace oraz, że rehabilitanci w Polsce zarabiają 700 złotych? Czy to prawda?
iwona

Re: AWF? Co trzeba zdawać na maturze????

Post autor: iwona »

co mam zdać na maturze aby dostać sie na awf?
szczupak89

Re: AWF? Co trzeba zdawać na maturze????

Post autor: szczupak89 »

Do Pyska
Widze Że ty teŻ sie wybierasz na awf:-D ¯ycze powodzenia w dostaniu sie
Awatar użytkownika
Jagmin
Posty: 142
Rejestracja: 3 gru 2007, o 20:36

Re: AWF? Co trzeba zdawać na maturze????

Post autor: Jagmin »

powiem z własnego doświadczenia: trzeba biegać bardzo bardzo dobrze i doskonale pływac żeby sie dostac na krakowski AWF
Pyska
Posty: 45
Rejestracja: 15 paź 2007, o 16:15

Re: AWF? Co trzeba zdawać na maturze????

Post autor: Pyska »

Bardzo dziękuję
Iwona

Re: AWF? Co trzeba zdawać na maturze????

Post autor: Iwona »

Mam pytanie:czy biologia rozszerzona wystarczy na AWF tak z 60-73%?czy trzeba zdawać jeszcze chmie?
karolina89
Posty: 56
Rejestracja: 22 lis 2006, o 17:24

Re: AWF? Co trzeba zdawać na maturze????

Post autor: karolina89 »

prog na fizjo z zeszlego roku to 75% bodajze duzo ale lepiej miec wiecej zeby nie stresowac sie ) a brany jest pod uwage tylko jeden przedmiot: biologia lub chemia lub fizyka
Iwona

Re: AWF? Co trzeba zdawać na maturze????

Post autor: Iwona »

wystarczy zdana biol rozszerzona na maturze tak 67-75% Żeby się dostać na AWF?zna świadectwie mam 4 5 i 3 z j.p
iksigrekzet
Posty: 1
Rejestracja: 8 gru 2008, o 18:20

Re: AWF? Co trzeba zdawać na maturze????

Post autor: iksigrekzet »

Witam, odświeże ten temat trochę. Założe się że jest już coś osób oświeconych więc myślę że uzyskam odpowiedź. Co prawda jestem jeszcze w II klasie LO, ale musze wiedzieć już co mam zdawać, więc tu moje zaskakujące jak na ten temat pytanie: co muszę zdać na AWF w WWA na kierunek wychowanie fizyczne. Słyszałem że jest to chemia fizyka i biologia (znaczy któryś z tych) ale musze mieć pewność. Ja zdaję nową maturę tzn. z obowiązkową podstawą z obcego polskiego i angielskiego, a do tego mam zamiar fizyke na rozszerzonym i angielski tez na rozszerzonym. Da radę? czekam na szybką odpowiedź ]

[ Dodano: Nie Gru 14, 2008 22:03 ]
Mam nadzieję że ktoś tu kiedyś zajrzyP. Jeśli chodzi o toczemu sam nie sprawdzisz tylko ludzi męczysz to odp jest taka: Nie ma! Przeszukałem każdy dokument po pare razy i ani słowa nie znalazłem, bynajmniej tak mi sie wydaje.
Papek
Posty: 1
Rejestracja: 25 sty 2009, o 18:11

Re: AWF? Co trzeba zdawać na maturze????

Post autor: Papek »

Witam:)
Ja od lat chciałbym być na AWF-ie na razie jestem dopiero w 1 klasie liceum.
Mam pytanie nie orientujecie się czy do Krakowa mozna zdawać historię?,czy trzeba biologię i chemię
Po za tym jak oceniacie moje szansę?
Od lat trenuje w Unihockeya i bylem na zawadoch wojewodzkich jednym z lepszych bramkarzy(cos tam spiker wymienial ale nei sluchalem bo bylem zly na kolege bo samoboja strzelil), ogolnie z plywaniem nie mam problemow bo plywalem i na zawody jezdzilem gorzej z bieganiem bo slabo wytrzymalosciowy jestem ale da się to nadrobic.
No i wlasnie czy macie w Krakowie druzyne w unihockeya Jeżdżę także bardzo dobrze na nartach już mam pomocnika instruktora i wygrane pare zawodów na szczeblu wojewodzkim w klubie zadnyum nie jezdze bo za daleko mam.,moze w Krakowie tez sekcja narciarska jest?
Z góry dziękuję za odpowiedzi i pozdrawiam wszystkich milej nauki]
pfk
Posty: 1
Rejestracja: 14 kwie 2010, o 18:18

Re: AWF? Co trzeba zdawać na maturze????

Post autor: pfk »

Witam

Jestem aktualnie w 1 klasie LO. Już powoli myślę nad kierunkiem studiów. Interesuję mnie AWF najlepiej w Rzeszowie na spacjalizacji koszykówka. Zacząłem grać w kosza niedawno bo od tego roku szkolnego ale robie bardzo duże postępy i mam jeszcze ponad 2 lata. Chciałem się zapytać co mam zdawać na maturze (angielski i matma raczej podstawowy) polski i co jeszcze? Narazie z biologią i chemią cienko idzie bo mam 2 ale w 2 klasie postaram się na 3. Wyniki w nauce nie są najlepsze ale bardzo lubię sport a szczególnie koszykówkę i dalej chciałbym iść w tym kierunku. W pływaniu nie jestem najgorszy z bieganiem trochę gorzej ale pracuję nad tym. Proszę o porady.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 1 gość