Bieg na pamięć

kundzia

Re: Bieg na pamięć

Post autor: kundzia »

dzieńdobry mam pytanie co mam zrobic jezeli mój szynszyl sie rozpędza 5m przed ściana a potem w nią wpada jakby jej nie widział :?: bo zaczynam się o niego bać Że zrobi sobie krzywde :!: :(
muppet
Posty: 413
Rejestracja: 17 lip 2006, o 23:15

Re: Bieg na pamięć

Post autor: muppet »

nie odbija się? hmm Musisz wiedziec ze szynszyle mają słaby wzrok. Moze po jakimś czasie szynszyl zapamięta że tam jest ściana i zamiast w nią wpadać bedzie się odbijał. Chyba że towpadanie groźnie wyglada to obłóż to miejsce czymś miękkim jak szynszyl biega.
Szyszek1993
Moderator
Posty: 808
Rejestracja: 25 sty 2007, o 13:18

Re: Bieg na pamięć

Post autor: Szyszek1993 »

Powinien zapamietać to miejsce tak jak mówił Muppet, bo szyszorki biegająna pamiec"!
Sowa_mlody
Posty: 35
Rejestracja: 1 cze 2007, o 13:03

Re: Bieg na pamięć

Post autor: Sowa_mlody »

Mogłabyś zamieścić filmik z owymwpadaniem"?
nakrecona_malpa
Posty: 159
Rejestracja: 11 kwie 2007, o 16:30

Re: Bieg na pamięć

Post autor: nakrecona_malpa »

moim zdaniem to jakby nie możliwe to co napisała kundzia mój też sie obija o różne rzeczy ale tylko wtedy kiedy zmieniam ich położenie, i wtedy to jest naprawde drastyczne aż mi go szkoda ale jeszcze nigdy nic sobie nie zrobił. natomiast w ściane nigdy nie zarył ma to nieźle obcykane i jak sie napędzi to robi skok i zawraca. Kundzia może ci sie wydaje że on wpada w ściane może poprostu sie od niej szybko odbija albo coś
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość