Biochemia Stryer'a czy Harpera?

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
medykzab
Posty: 63
Rejestracja: 21 wrz 2009, o 19:26

Re: Biochemia Stryer'a czy Harpera?

Post autor: medykzab »

Jak dla mnie Bańkowski jest 100 razy przystępniej od Harpera napisany! Co do Harpera to im nowsze wydanie tym gorsze, niby mniej materiału, ale żaden z tego pożytek bo po prostu jeszcze trudniej się w tym wszystkim połapać Ja uczyłem się z Bańka, a potem tylko czytałem to samo w Harperze i ewentualnie wypisywałem na kartkach rzeczy, których w Bańku nie było a wydawały mi się ważne.
Awatar użytkownika
Grzybu123
Posty: 840
Rejestracja: 12 maja 2009, o 14:16

Re: Biochemia Stryer'a czy Harpera?

Post autor: Grzybu123 »

A że tak spytam dużo tych dopisków było? W Łodzi są dobre wykłady w formie pdf które są (tzn były do tej pory) udostępniane studentom (podobno ~2000 slajdów ) więc chciałem używać Bańkowskiego tylko do rany".
Awatar użytkownika
luiza
Posty: 96
Rejestracja: 2 lip 2008, o 19:06

Re: Biochemia Stryer'a czy Harpera?

Post autor: luiza »

Boże jak mówicie że Bańkowski to tak fajnie napisany to mi sie wierzyć nie chcęgt. Może dlatego że nigdy Harpera w rękach nie miałam . Ale może dlatego mam takie zdanie że my z BAńki musimy znać każdą kropkę bo nasz profesor to właśnie BAńkowski
Awatar użytkownika
a_niap
Posty: 1613
Rejestracja: 21 lip 2008, o 16:02

Re: Biochemia Stryer'a czy Harpera?

Post autor: a_niap »

Dla mnie najlepszy zestaw to był Bankoswki+Harper. Stryera polecali u nas do genetyki, na zajecia rzeczywiscie sie przydalo, ale do egzaminu juz nie bardzo.
inward
Posty: 19
Rejestracja: 20 sie 2009, o 11:49

Re: Biochemia Stryer'a czy Harpera?

Post autor: inward »

przepraszam za off-top, ale mam jedno niewarte zakładania nowego tematu pytanie, mianowicie: czy na wumie można wypożyczać książki na semestr już w wakacje czy trzeba czekać na rozpoczęcie roku akademickiego?
Awatar użytkownika
Halius
Posty: 332
Rejestracja: 12 lut 2008, o 15:02

Re: Biochemia Stryer'a czy Harpera?

Post autor: Halius »

Można w wakacje pod warunkiem, że nie będziesz dopiero na pierwszym roku. Pierwszy rok wypożycza od 1 października co wiąże się z mega kolejkami gdzieś od 5 rano
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 68 gości