Biochemia UJ

Studia na kierunku chemia i biochemia. Pytania dotyczące rekrutacji oraz punktacji przy wyborze chemii na studia. Wykaz książek do nauki chemii.
made_in_japan
Posty: 15
Rejestracja: 3 lip 2012, o 23:47

Re: Biochemia UJ

Post autor: made_in_japan »

Gdzieś znalazłam informacje ze próg w zeszłym roku wynosił na pierwsza turę 78 pkt. Ja mam 83 z biologii i 70 z chemii , też zawaliłam , głupie klucze Czy ten kierunek to dobry wybór dla kogoś kogo najbardziej interesuje genetyka ? Szukam kierunku najbardziej z nią związanego . A na medycynę to po pierwsze nie mam szans, a po drugie człowiek i anatomia to nie moje klimaty , wiec nie opłaca mi się czekać kilka lat żeby wybrać genetykę jako specjalizację.
Awatar użytkownika
agley
Posty: 3
Rejestracja: 3 lip 2013, o 22:18

Re: Biochemia UJ

Post autor: agley »

made_in_japan pisze:A na medycynę to po pierwsze nie mam szans, a po drugie człowiek i anatomia to nie moje klimaty , wiec nie opłaca mi się czekać kilka lat żeby wybrać genetykę jako specjalizację.
jeżeli interesuje cię genetyka, to idź na biotechnologie na politechnikę przejrzyj sobie przykładowy plan
deVries
Posty: 672
Rejestracja: 15 kwie 2012, o 20:49

Re: Biochemia UJ

Post autor: deVries »

Na polibudzie genetyka tak średnio. Więcej na tej biochemii i biotechnologii na uniwerku.
intron
Posty: 5
Rejestracja: 8 maja 2013, o 19:33

Re: Biochemia UJ

Post autor: intron »

made_in_japan pisze:Gdzieś znalazłam informacje ze próg w zeszłym roku wynosił na pierwsza turę 78 pkt. Ja mam 83 z biologii i 70 z chemii , też zawaliłam , głupie klucze Czy ten kierunek to dobry wybór dla kogoś kogo najbardziej interesuje genetyka ? Szukam kierunku najbardziej z nią związanego . A na medycynę to po pierwsze nie mam szans, a po drugie człowiek i anatomia to nie moje klimaty , wiec nie opłaca mi się czekać kilka lat żeby wybrać genetykę jako specjalizację.
Nie wiem skąd te progi
Jagla
Posty: 130
Rejestracja: 7 wrz 2009, o 13:41

Re: Biochemia UJ

Post autor: Jagla »

Mam pytanie do studentów tego kierunku.

Z tego co wiem, na tych studia występuje dość duża indywidualizacja toku nauczania, i z tego powodu chciałbym zapytać, czy studiując biochemie, można specjalizować się w neurobiologii ? Czy jednak są to zbyt odległe dziedziny ?

Z góry dzięki za pomoc.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości