Bioinformatyka??

Wzajemne pomoc w wyborze prawidłowego kierunku studiów. Omówienie zasad rekrutacji na poszczególne uczelnie. Pomoc w adaptacji i nauce na studiach.
Amirek

Re: Bioinformatyka??

Post autor: Amirek »

Witam, mam pytanie czy z Biologią podstawową (ok. 60-70%) mam jakieś szanse, aby dostać się na Bioinformatyke na UAM w Poznaniu?
Awatar użytkownika
badger
Posty: 2075
Rejestracja: 27 sty 2007, o 18:59

Re: Bioinformatyka??

Post autor: badger »

Żadnych. Nawet jakbyś miał z podstawy 100% to by to się tak liczyło jak 50% z rozszerzonego.
TOM

Re: Bioinformatyka??

Post autor: TOM »

Przepraszam, a z rozszerzonego poziomu ile powinno wystarczyć?
mikamaze

Re: Bioinformatyka??

Post autor: mikamaze »

jak jest z tą matematyka na bioinf? czy da sie przez o przebrnąć? Interesuje sie biologia ale z matmy nigdy nie bylam orlem w zwiazku z czym mam pewne obawy.]

z gory dzieki za pomoc, pozdrawiam
Awatar użytkownika
badger
Posty: 2075
Rejestracja: 27 sty 2007, o 18:59

Re: Bioinformatyka??

Post autor: badger »

Z maty są różniczki, całki, macierze, liczby zespolone, algorytmy tyle na pewno, co więcej to nie wiem. Jak ktoś rozumie matmę to sobie poradzi na pewno, ja nie dałbym rady
mikamaze

Re: Bioinformatyka??

Post autor: mikamaze »

eh trudno powiedziec czy rozumiem czy niezalezy jeszcze co ] ale podobno jak sie chce to wszystko mozna.moze zaryzykuje
Awatar użytkownika
Nitka
Posty: 91
Rejestracja: 22 wrz 2007, o 14:47

Re: Bioinformatyka??

Post autor: Nitka »

A ja mam z kolei trochę inne pytanie, nie znalazłam nigdzie w sieci planu z UAMu, interesuje mnie ile średnio godzin zajęć jest w tygodniu i egzaminów w sesji? Tak ot, orientacyjnie
Awatar użytkownika
Nitka
Posty: 91
Rejestracja: 22 wrz 2007, o 14:47

Re: Bioinformatyka??

Post autor: Nitka »

Dzięki wielkie Dib00, studiujesz może na tym kierunku?:)
Dib00
Posty: 339
Rejestracja: 13 lip 2007, o 14:40

Re: Bioinformatyka??

Post autor: Dib00 »

Nitka, nie, studiowałam rok biologię na UAMie (Teraz idę na farmę)
Awatar użytkownika
Nitka
Posty: 91
Rejestracja: 22 wrz 2007, o 14:47

Re: Bioinformatyka??

Post autor: Nitka »

Gratuluję farmacji Ja zastanawiam się nad bioinformatyką ale może być kiepsko z matematyką, z resztą ciągle borykam się z problemem czy jestem humanistką czy ścisłowcem
roma2233
Posty: 11
Rejestracja: 10 lis 2008, o 18:48

Re: Bioinformatyka??

Post autor: roma2233 »

hej mam pytanko zle wybralam LO bo jestem na ekonomiczno-administracyjnym i bardzo tego zaluje nie zdam biologii rozszerzonej ani chemii rozszerzonej

jesli bede zdawac podstawowa matme polski i sprobuje chemie to mam jakies szanse? a jesli chodzi o jezyk to pisze tam angielski na stronach a ja nie czuje sie z tego dobra jesli chcialabym zdawac niemiecki to juz nie mam szans?
Radiusz
Posty: 3
Rejestracja: 10 maja 2009, o 09:36

Re: Bioinformatyka??

Post autor: Radiusz »

Witam.
Mam pytanie, a nawet trzy pytania:
Nie znacie może progów punktowych na bioinformatykę na UW w roku 2008/2009?
Czy bioinformatyka na UW jest na dobrym poziomie? I czy jest bardzoteoretyczna", czy też jest tam dużo zajęć praktycznych?

Proszę o szybką odpowiedź.
zetsu
Posty: 190
Rejestracja: 22 maja 2009, o 12:49

Re: Bioinformatyka??

Post autor: zetsu »

O ile mnie pamiec nie myli to na inzynierii biomedycznej jest specjalizacja informatyka medyczna.
Nie wiem czy to to samo ale wydaje mi sie ze bardzo podobne.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość