Biologia 2013/2014

Porady i opinie o uczelniach kształcące w zakresie biologii. Punktacja przy rekrutacji. Pomoc w dostępie do materiałów do nauki biologii
Agu

Re: Biologia 2013/2014

Post autor: Agu »

Witam wszystkich przyszłych biologów :)
Chciałam Was zapytać, czy był już ktoś na wizycie u lekarza medycyny pracy i jak taka wizyta mniej więcej przebiegała?
Morgotheron
Posty: 148
Rejestracja: 26 sie 2011, o 19:01

Re: Biologia 2013/2014

Post autor: Morgotheron »

Agu musisz miec skierowanie, które dostałaś przy wpisie na studia(w tych papierach powinno gdzieś być). Lekarz pyta się czy na coś chorujesz, może też zrobić ci badania(ja miałem spirometrię i morfologię krwi). Koszt 80 zł.
Pooti

Re: Biologia 2013/2014

Post autor: Pooti »

Ja z tego co się dowiedziałem , to największy odsiew studentów jest na chemii organicznej , która podobno idealnie na tym kierunku się do tego nadaje )
_włóczykij
Posty: 1578
Rejestracja: 8 kwie 2011, o 21:18

Re: Biologia 2013/2014

Post autor: _włóczykij »

A ja obstawiam, że będzie wolny. Co roku we wrześniu jest wolny nabór na biologię.
Awatar użytkownika
Lena05
Posty: 5
Rejestracja: 6 lip 2013, o 21:17

Re: Biologia 2013/2014

Post autor: Lena05 »

Morgotheron, a byłeś u lekarza w Krakowie (tzn. tego z tej kartki, co dostawaliśmy przy wpisie) czy gdzieś indziej? Bo słyszałam, że u tych, co mają umowę z UJ jest za darmo
Pooti

Re: Biologia 2013/2014

Post autor: Pooti »

Przychodnia Medycyny Pracy na ul. Zygmunta Augusta ma zdaje się kontrakt z uczelnia , bo dwa lata temu nic tam nie płaciłem )
Awatar użytkownika
MissA
Posty: 19
Rejestracja: 9 lip 2013, o 11:13

Re: Biologia 2013/2014

Post autor: MissA »

A ja mam takie inne pytanie - czy ktoś z was zastanawiał się już jakie zajęcia sobie wybierze? Bo ja już wstępnie przeglądałam, co prawda zeszłoroczny, harmonogram i coś tam mam już na oku. A Wy ?
Awatar użytkownika
Lena05
Posty: 5
Rejestracja: 6 lip 2013, o 21:17

Re: Biologia 2013/2014

Post autor: Lena05 »

Pooti, tej przychodni nie ma w aktualnym spisie, który dostaliśmy, więc ciekawe jak to z nią w tym roku, ale dzięki za info

Co do kursów, to mam upatrzone dwa na chwilę obecną )
Pooti

Re: Biologia 2013/2014

Post autor: Pooti »

o kurde to nawet nie popatrzyłem , sugerowałem się tym , że wszyscy znajomi , i ja też robili tam badania na uczelnie i zawsze bylo okej )
Anngah
Posty: 103
Rejestracja: 30 cze 2011, o 18:58

Re: Biologia 2013/2014

Post autor: Anngah »

Co do kursów, dla mnie zbyt dużo do wyboru Niestety albo i stety? Pewno ostateczną decyzję podejmę we wrześniu A co do lekarza medycyny pracy, no cóż ja w Krakowie tego nie robię, bo jestem aż z Białegostoku, więc będę musiała pójść gdzieś w moim mieście :p Ale aż tak dużo tam badań nie chcą
Awatar użytkownika
MissA
Posty: 19
Rejestracja: 9 lip 2013, o 11:13

Re: Biologia 2013/2014

Post autor: MissA »

Ja prawdę mówiąc nie mam pojęcia, gdzie w Krakowie. Będę się martwić pod koniec sierpnia
Agu

Re: Biologia 2013/2014

Post autor: Agu »

Byłam w czwartek na wizycie w przychodni na Retoryka.
Super dziadziuś (ok.80 lat jak nie więcej :D) - pan Czesław, zapytał tylko czy dobrze się czuję, o mój wzrost i wagę. Całą resztę zaznaczał/wpisywał sam, łącznie z tętnem i ciśnieniem, więc spoko :P wszystko, rejestracja + wizyta, trwało 5min )
Więc jeśli nie chcecie marnować czasu, jak najbardziej polecam )
Wszystkie przychodnie świadczą te usługi bezpłatnie, jest w czym wybierać, więc wydaje mi się, że nie warto iść prywatnie lub do innej przychodni i płacić.
pooti

Re: Biologia 2013/2014

Post autor: pooti »

o jednak zygmunta augusta jest w spisie (małopolski osrodek medycyny pracy) :)
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości