Biologia/Chemia/Fizyka - matura 2007, wasze wyniki

Rozmowy na temat matury z biologii. odpowiedzi na trudne pytania, rozwiązywanie zadań, arkusze maturalne z biologii
Maturzystka

Re: Biologia/Chemia/Fizyka - matura 2007, wasze wyniki

Post autor: Maturzystka »

A ja totalnie skopałam mature,jeśli juŻ na coś mam szanse to tylko na tzn medycynę wieczorową albo jak to się teraz nazywa niestacjonarną.
A jeśli chodzi o uczelnie medyczne to słyszałam na temat Krakowa dokladnie to samo co KamilMoja kuzynka tam studiuje i mówi,Że jest strasznie.
Seul
Posty: 84
Rejestracja: 21 mar 2006, o 17:05

Re: Biologia/Chemia/Fizyka - matura 2007, wasze wyniki

Post autor: Seul »

Ja wybrałem Kraków ze względu na odległość i piękne miasto a i uczelnia renomowana sam sobie radę
Awatar użytkownika
Medycyna Lwów
Posty: 5874
Rejestracja: 14 sty 2007, o 20:23

Re: Biologia/Chemia/Fizyka - matura 2007, wasze wyniki

Post autor: Medycyna Lwów »

Ja wybrałem Kraków ze względu na odległość i piękne miasto a i uczelnia renomowana sam sobie radę
wszystko ok masz rację, ale jeżeli profesor upokarza uczniów to chyba jest coś nie tak, tak samo jak nie przestrzega statusu uczelni i nie chce np. wyznaczyć terminu poprawkowego lub wyznacza go na następny dzień. Ja bym oszalał, dlatego Wa-wa, bo tam inaczej podchodzą do studenta (choć tez jest ponoć jakiś wyjątek) a renoma w sumie ta sama. Pzdr.
pure morning
Posty: 120
Rejestracja: 12 lut 2007, o 21:49

Re: Biologia/Chemia/Fizyka - matura 2007, wasze wyniki

Post autor: pure morning »

doskonały wybór idzcie idzcie wszyscy do Krakowa ,
no a jak napisali bio chem i fiz Wasi znajomi. Wiele osób w Waszym otoczeniu ma ponad 240?
paol
Posty: 101
Rejestracja: 23 mar 2007, o 21:29

Re: Biologia/Chemia/Fizyka - matura 2007, wasze wyniki

Post autor: paol »

U mnie w szkole tylko trzy osoby wybierały się na AM, jedna nie ma szans, mój wynik jest najwyższy w szkole, chociaż w skali kraju jest przeciętny. I chodzę do jedynego LO w powiecie, więc od nas mała konkurencja dwie osoby. zresztą miejsc jest sporo, bo ponad tysiąc, o ile nie więcej, a uczniów z wynikami powyżej 240 może dwustu, więc nie ma co się martwić
Seul
Posty: 84
Rejestracja: 21 mar 2006, o 17:05

Re: Biologia/Chemia/Fizyka - matura 2007, wasze wyniki

Post autor: Seul »

doskonały wybór idzcie idzcie wszyscy do Krakowa
nie rozumiem dlaczego tak napisałeś
no a jak napisali bio chem i fiz Wasi znajomi. Wiele osób w Waszym otoczeniu ma ponad 240?
w mojej klasie owszem. praktycznie jakieś hmm 80% klasy.
Awatar użytkownika
Medycyna Lwów
Posty: 5874
Rejestracja: 14 sty 2007, o 20:23

Re: Biologia/Chemia/Fizyka - matura 2007, wasze wyniki

Post autor: Medycyna Lwów »

paol pisze:U mnie w szkole tylko trzy osoby wybierały się na AM, jedna nie ma szans, mój wynik jest najwyższy w szkole, chociaż w skali kraju jest przeciętny.
chyba nie patrzyłaś wyników krajowych - nie są wysokie tak naprawdę, wiec nie popadajmy w paranoje. U mnie w klasie też wiekszosć miała dobre wyniki, niektórzy nawet bardzo ale czy ponad 240 to nie wiem, bo nie pytałem sie tak ilościowo. Jednak jeżeli ktoś mówi ze jest zadowolony lub bardzo zadowolony to chyba ejst dobrze.

Z kolei jak gadałem z ludźmi z innych LO to wyniki bardzo mierne, wiele osób otarło sie o amnestię i/lub niezdanie, normą był wynik rzędu 30-40 z rozszerzenia, no z biologii troszki wyższe jedynie.
Go¶æ

Re: Biologia/Chemia/Fizyka - matura 2007, wasze wyniki

Post autor: Go¶æ »

Biologia(r)-90%
Chemia(r)-95%
Fizyka(r)-75%
Co razem daje ładną sumkę 260 punktów :), a wybieram się do Gdańska-lekarski :-D
Pozdrawiam
skonsternowany

Re: Biologia/Chemia/Fizyka - matura 2007, wasze wyniki

Post autor: skonsternowany »

jak czytam wasze wyniki to zaczynam się obawiać . teŻ chciałbym dostać się do gdańska na lekarski ale wynik to tylko(?) 255.

biologia - 85%
chemia - 87%
fizyka - 83%
drlurra
Posty: 55
Rejestracja: 13 paź 2006, o 17:46

Re: Biologia/Chemia/Fizyka - matura 2007, wasze wyniki

Post autor: drlurra »

Seul pisze:w mojej klasie owszem. praktycznie jakieś hmm 80% klasy.
A w mojej jakieś 70% miało ponad 260.
paol
Posty: 101
Rejestracja: 23 mar 2007, o 21:29

Re: Biologia/Chemia/Fizyka - matura 2007, wasze wyniki

Post autor: paol »

Kaamil pisze: chyba nie patrzyłaś wyników krajowych - nie są wysokie tak naprawdę, wiec nie popadajmy w paranoje.
Nie patrzyłam

U nas sporo osób rozczarowało się wynikami z biologii i dużo osób miało koło 50, chociaż liczyli na 70-80. Biologia wcale tak rewelacyjnie nie wypadła
drlurra
Posty: 55
Rejestracja: 13 paź 2006, o 17:46

Re: Biologia/Chemia/Fizyka - matura 2007, wasze wyniki

Post autor: drlurra »

ciekawe jaka jest średnia krajowa?
Awatar użytkownika
Ann
Posty: 445
Rejestracja: 6 cze 2007, o 12:06

Re: Biologia/Chemia/Fizyka - matura 2007, wasze wyniki

Post autor: Ann »

O rety , szalejecie z tymi wynikami Ale przynajmniej dostaniecie sie na wymarzone uczelnie. Jak dostaniecie się na lekraski, to piszcie, jak progi były i gdzie
Kaamil szczególnie Tobie mogę pogratulować Do którego etapu dostałeś się z biologii, że byłeś zwolniony?
Ja teraz robię pracę na olimpiadę z biol. , ale czy dalej pójdzie tak dobrze, żeby za rok nie pisać biologii wątpię
Zablokowany
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości