biologia czy ochrona środowiska

Porady i opinie o uczelniach kształcące w zakresie biologii. Punktacja przy rekrutacji. Pomoc w dostępie do materiałów do nauki biologii
gooola
Posty: 1
Rejestracja: 1 lip 2010, o 21:08

biologia czy ochrona środowiska

Post autor: gooola »

co lepiej studiować biologie ze specjalizacja biologia w ochronie srodowiska czy ochrone srodowiska?
Paula89
Posty: 1
Rejestracja: 15 lip 2010, o 12:21

Re: biologia czy ochrona środowiska

Post autor: Paula89 »

Polecam Ochronę Środowiska. Mam koleżanki które studiują Ochronę na WSIIZ w Warszawie i berdzo sobie chwalą. Ja też tam się zapisałam, ale na Kosmetologię. Jest to uczelnia prywatna i nie ważna jest punktacja, przedmioty z matury i nie ma żadnych egzaminów wstępnych,a pomimo tego że jest to uczelnia prywatna opłaty są bardzo niskie - pierwszy i drugi semestr bezpłatny, kolejne 2000zł(dzienne) 1800zł(zaoczne) za cały semestr. Z tego co się dowiedziałam zapewnione są także praktyki.
Awatar użytkownika
tomek_z
Posty: 68
Rejestracja: 9 lip 2010, o 20:25

Re: biologia czy ochrona środowiska

Post autor: tomek_z »

To zależy czym bardziej się interesujesz, wbrew pozorom oba kierunki się dużo od siebie nie różnią , jest bardzo duża zbieżność programowa. Odradzam jednak uczelnie prywatne takie jak opisana w poście wyżej (który de facto wygląda jak reklama z dokładnym cennikiem) Każda Uczelnia państwowa będzie o wiele wyżej ceniona.
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Sephora
Posty: 403
Rejestracja: 13 lut 2009, o 17:26

Re: biologia czy ochrona środowiska

Post autor: Sephora »

pierwszy i drugi semestr bezpłatny, kolejne 2000zł(dzienne) 1800zł(zaoczne) za cały semestr.
to wcale nie tak tanio, za te pieniądze można podjąc studia zaoczne ochrony środowiska lub biologii na uniwersytecie i zapłacic tyle samo. A wiadomo prestiż zupełnie inny. Pozatym na te studia się też łatwo dostac na dzienne, nie oszukujmy się.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość