Biologia I stopnia UJ 2012/2013 stacjonarne

Porady i opinie o uczelniach kształcące w zakresie biologii. Punktacja przy rekrutacji. Pomoc w dostępie do materiałów do nauki biologii
Higrofit
Posty: 81
Rejestracja: 19 paź 2011, o 13:38

Re: Biologia I stopnia UJ 2012/2013 stacjonarne

Post autor: Higrofit »

Czy ktoś z Was jeszcze szuka mieszkania w Krakowie? Razem z koleżanką z roku (tez z bioli)chcemy zamieszkać z 2 lub 3 innymi dziewczynami z bioli któras chętna?
Mieszkania szukamy oczywiście na Ruczaju, mamy już kilka ciekawych ofert
Awatar użytkownika
Flavia
Posty: 113
Rejestracja: 24 cze 2012, o 19:41

Re: Biologia I stopnia UJ 2012/2013 stacjonarne

Post autor: Flavia »

No, ja też bym nie mogła być pielęgniarką. Moja mama nią jest i widzę, jak ciężko pracuje i jakie psie pieniądze dostaje. I jak odnoszą się do niej inni. Pielęgniarstwo jest fajne tak do 40-stki, a potem jak komuś zdrowie siądzie od dźwigania pacjentów i użerania się z doktorami, to.współczuję.

Senpai, biedaku, aż 7 razy :* Nie wiem jak u Ciebie, ale u mnie krążą plotki, że WORD w Tarnobrzegu za 12-sty nie zdany egzamin daje za darmo rower

Hm.ja się na razie rozglądam za mieszkaniem, też na Ruczaju. Umyśliłam sobie, że to musi być w miarę ładny blok, a nie jakieś szare blokowisko Nie chcę nikomu na razie nic obiecywać, bo rodzice ciągle się zastanawiają, czy kupić mi mieszanie, czy wynająć. Nie wspomnę o tym, że moja babcia na wieść, iż teoretycznie mogłabym mieszkać z chłopakiem, dostała ataku hiperwentylacji. Ale jak będę coś wiedziała, to dam znać -)

Wiecie, gdzieś na tych papierkach co dały mi te [przemiłe panie, jest adnotacja, że odbędzie się spotkanie z doradcami studentów. Podobno obowiązkowe. Wybieracie się, moi mili?
Awatar użytkownika
grzybek
Posty: 90
Rejestracja: 23 lut 2009, o 17:10

Re: Biologia I stopnia UJ 2012/2013 stacjonarne

Post autor: grzybek »

dobra, dostałam się na biotech na UJ
kto tutaj szukał mieszkania?
cloverleaf

Re: Biologia I stopnia UJ 2012/2013 stacjonarne

Post autor: cloverleaf »

Hej) Miałam pewne dylematy czy wybrać biologię czy biotechnologię, ale ostatecznie wybieram się na bilogię. Chyba szerszy wchlarz spcjalizacji) Mam nadzieję, że będziemy mieć super ludzi na roku! W ogóle tak przeglądałam to forum i aż mi ulżyło, jak zobaczyłam, że nie tylko ja jestem lewa jeżeli chodzi o znajomość Krakowa) W sumie cieszę się, że wybrałam biologię, bo to chyba kierunek z powołania będę szalonym naukowcem To może byśmy zorganizowali jakieś spotkanko integracyjne? Co Wy na to? :twisted:
Senpai
Posty: 50
Rejestracja: 4 lip 2012, o 19:31

Re: Biologia I stopnia UJ 2012/2013 stacjonarne

Post autor: Senpai »

Flavia, też takie plotki z tym rowerem często słyszałem, no ale niestety, zdałem i nie mam roweru.lt

U nas na biotechu podniosła się lista i nie jestem już na szarym końcu, ale na 70. m-cu! ^ ^
ipreferwhisky
Posty: 41
Rejestracja: 4 lip 2012, o 21:13

Re: Biologia I stopnia UJ 2012/2013 stacjonarne

Post autor: ipreferwhisky »

Ja miałam ambicje na mieszkanie na Ruczaju, ale myślę, że to chyba za duże zadupie (szukam czegoś w okolicach Ronda Matecznego)
Higrofit
Posty: 81
Rejestracja: 19 paź 2011, o 13:38

Re: Biologia I stopnia UJ 2012/2013 stacjonarne

Post autor: Higrofit »

Myślę, że aż tak źle z tym Ruczajem nie jest
Zwłaszcza, że na pierwszym roku będziemy mieli przerwy między zajęciami więc milo mieć blisko do domu :p
PaullinaS
Posty: 10
Rejestracja: 12 lip 2012, o 14:54

Re: Biologia I stopnia UJ 2012/2013 stacjonarne

Post autor: PaullinaS »

Mimo, iż blisko Campusu, to też nie jestem przekonana do Ruczaju. Na razie jest dużo ofert, więc aż tak się nie spieszę. Wiem, że mieszkań (dobrych!) nie zabraknie
Awatar użytkownika
Lenka
Posty: 241
Rejestracja: 3 sie 2008, o 22:58

Re: Biologia I stopnia UJ 2012/2013 stacjonarne

Post autor: Lenka »

Weźcie pod uwagę, że na I roku właściwie dużo będziecie jeździć poza Ruczaj Chemie obie są na ICH (na Ingardena), biologia roślin (Grodzka), botanika (Kopernika), my jeszcze majcę mieliśmy na Grodzkiej Także tego

Ja ze swojej strony polecam mieszkania na Osiedlu Europejskim. Jest to dość wysoki standard, a wynajęcie na kilka osób nie wychodzi tak dużo
PaullinaS
Posty: 10
Rejestracja: 12 lip 2012, o 14:54

Re: Biologia I stopnia UJ 2012/2013 stacjonarne

Post autor: PaullinaS »

Lenka, wielkie dzięki za te info! Przynajmniej nie będę żałować, że źle zrobiłam nie wybierając Ruczaju
Awatar użytkownika
Flavia
Posty: 113
Rejestracja: 24 cze 2012, o 19:41

Re: Biologia I stopnia UJ 2012/2013 stacjonarne

Post autor: Flavia »

Dla mnie chyba standard za wysoki Jak sobie szłam ulicą, to na Ruczaju widziałam głównie takie szare blokowiska, a ja bym chciała coś trochę nowszego, żeby drzewka były.
Awatar użytkownika
Lenka
Posty: 241
Rejestracja: 3 sie 2008, o 22:58

Re: Biologia I stopnia UJ 2012/2013 stacjonarne

Post autor: Lenka »

Mieszkanie na Ruczaju jest fajne

Flavia, Jak idziesz dalej za wydział to masz ładne, nowe bloki

A co do umiejscowienia zajęć. Jak sobie w USOSa wejdziecie i na dany przedmiot (i w plan tego przedmiotu) to macie dokładne umiejscowienie danego typu zajęć Sprawdźcie to sobie, bo jak ja zaczynałam studia, to na Ruczaju miałam jedne, jedyne zajęcia
Awatar użytkownika
grzybek
Posty: 90
Rejestracja: 23 lut 2009, o 17:10

Re: Biologia I stopnia UJ 2012/2013 stacjonarne

Post autor: grzybek »

Flavia pisze:Dla mnie chyba standard za wysoki Jak sobie szłam ulicą, to na Ruczaju widziałam głównie takie szare blokowiska, a ja bym chciała coś trochę nowszego, żeby drzewka były.
też wolę coś bardziej new
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości