Biologia I stopnia UJ 2012/2013 stacjonarne

Porady i opinie o uczelniach kształcące w zakresie biologii. Punktacja przy rekrutacji. Pomoc w dostępie do materiałów do nauki biologii
ipreferwhiskyy

Re: Biologia I stopnia UJ 2012/2013 stacjonarne

Post autor: ipreferwhiskyy »

Flavia ja szukam, Klaudia i Higrofit. Jeszcze ze mną jest koleżanka z liceum tyle, że ja+kumpela czekamy na odzew od Klaudii i Higrofita, czy chciałyby wynając coś na Pogdgórzu, bo moja koleżanka na agh będzie studiowała, a z Ruczaju jest słaba komunikacja, poza tym na 1 roku słyszałam, że trzeba pojeździc po Krk i ponadto wiem, że z Ruczaju robi się Nowa Huta z deka, więc niebezpiecznie :D
(piszę z niezalogowanego, bo mi się nie chce logowac xd)
Klaudiaaaa
Posty: 42
Rejestracja: 30 maja 2012, o 11:22

Re: Biologia I stopnia UJ 2012/2013 stacjonarne

Post autor: Klaudiaaaa »

ipreferwhiskyy - odpisałam na fb:) my jednak Ruczaj

Flavia - wtorek i środa będę ogłaszała czy przyjmiemy z koleżanką jakąś DUSZĘ właśnie
we wt jedziemy do Krk i jeśli nie weźmiemy jakieś kawalerki, to 2pokojowe(bardziej prawdopodobne), a wtedy na pewno kogoś poszukamy, najlepiej od nas z kierunku właśnie:)
tak więc jeśli ktoś by się pisał to niech pisze b_[at].onet.pl
nie wiem czy mówiłam, ale jak coś to wspomnę raz jeszcze koleżanka też z biologii, więc myślę, że świetna opcja
alebotak

Re: Biologia I stopnia UJ 2012/2013 stacjonarne

Post autor: alebotak »

Witajcie :) jeśli ktoś szuka współlokatorki to z przyjemnością dołączę ) chyba że ktoś poszukujący i mieszkania, i współlokatorki to w takim razie, razem możemy coś wykombinować :)
pozdrawiam przyszłych biologów )
Awatar użytkownika
Flavia
Posty: 113
Rejestracja: 24 cze 2012, o 19:41

Re: Biologia I stopnia UJ 2012/2013 stacjonarne

Post autor: Flavia »

Alebotak, możesz założyć sobie konto na Biologu? Trudno mi się z Tobą kontaktować,
Ali-cja
Posty: 1
Rejestracja: 5 sie 2012, o 15:36

Re: Biologia I stopnia UJ 2012/2013 stacjonarne

Post autor: Ali-cja »

Flavia, nie wiem czy dostałaś ode mnie wiadomość jeśli nie, to profilaktycznie piszę
czy badania lekarskie można robić w innym mieście niż Kraków? bo nie mogę doszukać się informacji na ten temat
Awatar użytkownika
Flavia
Posty: 113
Rejestracja: 24 cze 2012, o 19:41

Re: Biologia I stopnia UJ 2012/2013 stacjonarne

Post autor: Flavia »

Jasne, że można Tylko musisz mieć skierowanie z uczelni, i badanie jest płatne. Ja w swoim mieście zapłaciłam 30 zł.

Już zaglądam do mojej tajemnej skrytki pocztowej ^^
biologiaaa92

Re: Biologia I stopnia UJ 2012/2013 stacjonarne

Post autor: biologiaaa92 »

jakbyście mieli jakieś pytania odnośnie kierunku, przedmiotów, czy profesorów to pisać :)
jast

Re: Biologia I stopnia UJ 2012/2013 stacjonarne

Post autor: jast »

Mam pytanie: do kiedy należy donieść zaświedczenie lekarskie na biologię UJ?

Jestem teraz na wakacjach, a skierowanie mam w domu. i teraz sobie tak myślę, czy to przypadkiem nie jest do końca sierpnia :)
ilikecherries
Posty: 1
Rejestracja: 8 sie 2012, o 22:03

Re: Biologia I stopnia UJ 2012/2013 stacjonarne

Post autor: ilikecherries »

Nie, można dostarczać ten papier do 6 września. Można go też wysłać pocztą.
Awatar użytkownika
annemarie93
Posty: 5
Rejestracja: 19 sie 2012, o 11:15

Re: Biologia I stopnia UJ 2012/2013 stacjonarne

Post autor: annemarie93 »

Anonymous pisze:Mam pytanie: do kiedy należy donieść zaświedczenie lekarskie na biologię UJ?

Jestem teraz na wakacjach, a skierowanie mam w domu. i teraz sobie tak myślę, czy to przypadkiem nie jest do końca sierpnia
Klaudia, Czy znalazłyście już współlokatorki. Nie byłam do końca przekonana co do studiowania w Krakowie, dlatego szukam akademika/ mieszkania od niedawna. Z akademikiem ogólnie jest problem, bo z tego co sprawdzałam to najbliższy jest ok. 10km od wydziału Biologii
Awatar użytkownika
annemarie93
Posty: 5
Rejestracja: 19 sie 2012, o 11:15

Re: Biologia I stopnia UJ 2012/2013 stacjonarne

Post autor: annemarie93 »

jast pisze:Mam pytanie: do kiedy należy donieść zaświedczenie lekarskie na biologię UJ?

Jestem teraz na wakacjach, a skierowanie mam w domu. i teraz sobie tak myślę, czy to przypadkiem nie jest do końca sierpnia

Chyba do 6 września
Papercut
Posty: 1
Rejestracja: 22 kwie 2012, o 10:48

Re: Biologia I stopnia UJ 2012/2013 stacjonarne

Post autor: Papercut »

Ja mam pytanie: wie ktoś jak wyglądają spotkania z doradcami?
Awatar użytkownika
Anhielos
Posty: 44
Rejestracja: 15 sie 2009, o 18:58

Re: Biologia I stopnia UJ 2012/2013 stacjonarne

Post autor: Anhielos »

Witajcie Biolodzy!
Zaczynam swój drugi rok na biologii, więc jakbyście mieli jakieś pytania- śmiało Można tu, można na gg:p
Co do spotkań z doradcami: wygląda to mniej więcej tak (a przynajmniej tak wyglądało rok temu): Przychodzicie na wydział, stoicie w mniej lub bardzie gigantycznej kolejce, wchodzicie po kilka osób i idziecie do jednego z doradców, załóżmy grupą 4 osobową. Doradca się przedstawia (zapamiętać go trzeba, bo do niego się potem chodzi z podpisem pod deklaracją przedmiotów). I generalnie informuje Was do jakiej należycie grupy, co to usos, na co i kiedy można a na co nie można się rejestrować, namawia na polecane dla I roku kursy i odradza trudniejsze lub obowiązkowe w przyszłych latach. U doradcy zapisywaliśmy się też na wf (była lista z kilkoma terminami, dobrze trzeba popatrzeć, czy nie koliduje z zajęciami, bo wf jest w okolicach miasteczka studenckiego, na ul. Piastowskiej, trzeba przejechać całą trasę z Ruczaju na Cichy Kącik (chyba najlepiej tak przynajmniej bezpośrednie połączenie) i przespacerować się kawałek, więc ok. 40 minut nie wasze)
No. I na tym się spotkanie kończy. Ale w tym roku może być nieco inaczej z racji podziału na ścieżkę organizmalną i funkconalną, ale o tym się więcej dowiecie na spotkaniu pewnie, ja bazuję tylko na informatorze na ten rok *na stronie kierunku jest już nowyP

No, to chyba tyle. Co do książek, materiałów i innych cudów- też mogę poudzielać informacji i nie tylko P

More questions
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości