Biologia I stopnia UJ 2012/2013 stacjonarne

Porady i opinie o uczelniach kształcące w zakresie biologii. Punktacja przy rekrutacji. Pomoc w dostępie do materiałów do nauki biologii
Awatar użytkownika
Flavia
Posty: 113
Rejestracja: 24 cze 2012, o 19:41

Re: Biologia I stopnia UJ 2012/2013 stacjonarne

Post autor: Flavia »

Klaudia, ja jeszcze nie szukam, bo totalnie nie orientuję się w topografii Krakowa Wiem tylko, że koło rynku jest gdzieś KFC. Wiem, to dość żałosne.

ipreferwhisky, ja ze Stalowej Woli, halo, czy ktoś kojarzy takie miasto? Nie, tam nie mieszkał Chopin
Klaudiaaaa
Posty: 42
Rejestracja: 30 maja 2012, o 11:22

Re: Biologia I stopnia UJ 2012/2013 stacjonarne

Post autor: Klaudiaaaa »

totalnie nie orientuję się w topografii Krakowa Wiem tylko, że koło rynku jest gdzieś KFC

Flavia. to zupełnie jak ja,
jedyne co wiem, to to, że istnieje taka dzielnica w Krk jak Ruczaj
i że podobno tam mieści się nasz (w sumie jeszcze nie nasz ) wydział, a co za tym idzie prawie wszystkie zajęcia na I roku przynajmnie
no i to na tyle
obawiam się, że Tego KFC mogłabym nie znaleźć
ipreferwhisky

Re: Biologia I stopnia UJ 2012/2013 stacjonarne

Post autor: ipreferwhisky »

Flavia, ja kojarzę, byłam nawet kilka razy :D
Heheh, ja wiem gdzie jest McDonalds przy rondzie Matecznego i klub Tapima, gdyż byłam tam na koncercie.
Jenyjeny ale bym się chciała dostac. Czytałam na pewnym forum, że w tamtym roku byl limit 250 miejsc, a przyjęto ponad 380 osób. Więc może jest dla mnie nadzieja. :oops:
Klaudiaaaa
Posty: 42
Rejestracja: 30 maja 2012, o 11:22

Re: Biologia I stopnia UJ 2012/2013 stacjonarne

Post autor: Klaudiaaaa »

hahaha, no to rozkręcamy się.KFC McDonald - nie zginiemy
a tak na poważnie, ipreferwhisky masz szanse na pewno, tak jak mówiłam byle tylko nie podskoczył próg jaoś znacznie to naprawdę luuz
Ja też bym się chciała bardzooo dostać, w sumie z dnia na dzień bardziej.może dlatego, że lista coraz bliżej i jest lekki stresik
W każdym razie przeglądałam już niejedno forum z ubiegłego roku Biologii UJ i dzięki temu, że przyjęli tak dużo ludzi ponad normę dziewczyna, która się zamartwiała, że niedostanie się nawet na UP została mile zaskoczona i wparowała na UJ,
także bądźmy optymistkami tak myślę
Senpai
Posty: 50
Rejestracja: 4 lip 2012, o 19:31

Re: Biologia I stopnia UJ 2012/2013 stacjonarne

Post autor: Senpai »

Witam wszystkich. )
W moim przypadku jest tak, że każdego dnia zmieniam decyzję. ale na dzień dzisiejszy w pierwszej kolejności wybiorę biotechnologię na UR, a później mam do wyboru dwie biologie (UR oraz UJ). Do niedawna byłem w 80% przekonany, że pójdę na UJ, lecz znów mam dylematy.
Matury: biologia R - 65%, matma P - 92%.
ipreferwhisky

Re: Biologia I stopnia UJ 2012/2013 stacjonarne

Post autor: ipreferwhisky »

Właśnie pociesza mnie to, że ponoc i na up i uj była jedna ogromna rekrutacja i brali każdego xd Dzięki za wsparcie :)
Pewnie, juz wiemy gdzie szamac, a to podstawa (przynajmniej w moim wypadku). Razem nie zginiemy, prawda? Oby tylko rekrutacja przebiegła pomyślnie i żaden stres nam nie przeszkadzał. Nawet już bym się ze wzmożoną chęcią i miłością tej bioli uczyła! :)
Senpai
Posty: 50
Rejestracja: 4 lip 2012, o 19:31

Re: Biologia I stopnia UJ 2012/2013 stacjonarne

Post autor: Senpai »

UP byłoby doskonałe dla kogoś, kto chce w przyszłości uczyć w szkole i chyba tylko dla kogoś takiego. Sam kiedyś myślałem o UP (czego to ja jeszcze nie miałem na myśli?!), ale bardziej o biologii z ochroną i kształtowaniem środowiska.
ipreferwhisky

Re: Biologia I stopnia UJ 2012/2013 stacjonarne

Post autor: ipreferwhisky »

Chyba masz rację- z resztą nazwa uniwersytetu mówi sama za siebie.
Senpai
Posty: 50
Rejestracja: 4 lip 2012, o 19:31

Re: Biologia I stopnia UJ 2012/2013 stacjonarne

Post autor: Senpai »

No właśnie. Ostatnio otwierają kierunki, na których się w ogóle nie znają, np. gospodarka przestrzenna itp., aby pozyskać studentów. Wracając do tego, co nas interesuje - biologia na UJ lub UR (jeśli Kr.) - a sam jeszcze nie wiem, co wybiorę, każdego dnia zmieniam decyzję.
gt
ipreferwhisky
Posty: 41
Rejestracja: 4 lip 2012, o 21:13

Re: Biologia I stopnia UJ 2012/2013 stacjonarne

Post autor: ipreferwhisky »

Ja składałam jeszcze na biologię na UR i UP jeżeli chodzi o Krk. Jeszcze na SGGW. Ale wydaje mi się, że wyląduję w Krakowie, bo jak nie tutaj na biologię, to zawsze technologia chemiczna Pożyjemy, zobaczymy. W ogóle to byłam pewna 75% z R bio, ale. wyszło jak wyszło.
Senpai
Posty: 50
Rejestracja: 4 lip 2012, o 19:31

Re: Biologia I stopnia UJ 2012/2013 stacjonarne

Post autor: Senpai »

No dokładnie, klucza nie widziałem i nie chcę widzieć, ale ja spodziewałem się wyniku 70-80, a tu 65%.
Myślę też, czy nie zacząć biologii na UR (jeśli się dostanę, rzecz jasna), a później rozpocząć magisterskie uzupełniające na UJ - ponieważ są tam ciekawsze specjalności oraz kursy, które mi się cholernie podobają, np. hematologia - krew, krew, krew! *_*
ipreferwhisky
Posty: 41
Rejestracja: 4 lip 2012, o 21:13

Re: Biologia I stopnia UJ 2012/2013 stacjonarne

Post autor: ipreferwhisky »

Ja wyciągnęłam marne 47%. byłam w szoku jak to zobaczyłam. Pójdę więc tam, gdzie się dostanę, ale mam taką nadzieję, że ten upragniony UJ jednak mnie zechce!
Właśnie na forach czytałam, że UJ ma duży wachlarz kursów itd. Jak na razie nie łapię się z tym wszystkim- jednakże bardzo zachęcają mnie terenówki. Widzę, że Ty już obcykany jesteś .

(w ogóle to na last.fm wychodzi nam świetne porównanie xd)
Senpai
Posty: 50
Rejestracja: 4 lip 2012, o 19:31

Re: Biologia I stopnia UJ 2012/2013 stacjonarne

Post autor: Senpai »

Ja już od pół roku śledzę różne fora - do tego stopnia, że znam nawet pytania egzaminacyjne z poszczególnych przedmiotów! xd
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości