Biologia - mój koszmar;D

Dodatkowe materiały przygotowujące do nauki celem poprawy matury z biologii. Pomoc w zrozumieniu zagadnień biologicznych.
Argentum
Posty: 313
Rejestracja: 12 kwie 2013, o 18:25

Re: Biologia - mój koszmar;D

Post autor: Argentum »

M&#xE5rran pisze:Ciekawe, jakie to uczucie przeczytać 20 podręczników do jednego przedmiotu :O








Pewnie cholernie nudne
Mega nuda, ale prawdę mówiąc, nie miałem co do roboty.d Chociaż książki prlowskie polecam! D
Zajrzałem w wymagania maturalne - po kilku przeczytanych zdaniach opuściłem lokal.
Ostatnio zmieniony 13 mar 2015, o 18:00 przez Argentum, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Mårran
Posty: 3873
Rejestracja: 8 kwie 2008, o 19:17

Re: Biologia - mój koszmar;D

Post autor: Mårran »

Niektorym nie potrzeba zrobiania dziesięciu tysiecy zadań (z czego po dziesięć identycznych) ]

kate27, nie pisz w kazdym poscie na szaro, ciężko sie to czyta. True ^^
Pani Buka
Argentum
Posty: 313
Rejestracja: 12 kwie 2013, o 18:25

Re: Biologia - mój koszmar;D

Post autor: Argentum »

kate27 pisze:Argentum, naku*wianie zadanekwkuwanie formułek

nie popełniaj mojego zeszłorocznego błędu nie muszę robić przesadnie wielu zadań, bo jestem taki intelygentny , że wykombinuję rozwiązanie -



co oczywiście nie znaczy, że masz zacząć robić zadania na pałę bez żadnej wiedzy
A ile miałeś z biologii? d
Wiesz, ja w tamtym roku popełniłem tyle błędów, że więcej już chyba nie można.d Zrobiłem trzy ostatnie matury w niedzielę przed głównym egzaminem - a co mi tam!D
No nic, idę sobie zrobić coś do żarcia, wydrukuję paprotniki i do roboty. Zostało jeszcze dużo czasu - miałem tego nie powtarzać w tym roku, niestety się nie udało i prawdopodobnie w kwietniu powiem to samo.D
Dzięki za odpowiedzi.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości