Biologia na AR czy US Szczecin?

Porady i opinie o uczelniach kształcące w zakresie biologii. Punktacja przy rekrutacji. Pomoc w dostępie do materiałów do nauki biologii
Awatar użytkownika
Miśka_
Posty: 205
Rejestracja: 14 mar 2008, o 19:42

Re: Biologia na AR czy US Szczecin?

Post autor: Miśka_ »

Wlasnie ja chce studiowac biologie i szukam roznych opcji, a wlasnie AR tez wchodzi w gre, ale malo slyszalam o samej biologii tam. W sumie mam rok ale warto wiedziec wiecej . dobrze, ze polecasz moja lista kierunkow sie powiekszy o jeden .
Lady_Sakh
Posty: 51
Rejestracja: 21 kwie 2006, o 20:00

Re: Biologia na AR czy US Szczecin?

Post autor: Lady_Sakh »

martaa na btch na US przyjmowali wszystkich w zeszlym roku wiesz, to ten niż w sumie na biologie też przyjęli wszystkich

miśka_ a biologia różni sie na AR i na Uniwerkach, na rolniczych jest bardziej zwiazana z rolnictwem i hodowla zwierzat (AR Szcz-n) a u nas na US jest taka pod katem naukowym, wiesz to zalezy czego oczekujesz na tych studiach i kim chcesz po nich byc jesli chcesz zajac sie zwierzetami lub roslinami to polecam AR, jesli wolisz prace naukowa w lab. to US tak czy siak na AR i US przyjmuja wszystkich na biologie P i jeszcze sa wolne miejsca XD
milka.1985
Posty: 332
Rejestracja: 23 lip 2008, o 11:41

Re: Biologia na AR czy US Szczecin?

Post autor: milka.1985 »

u nas na UŚiu w Katosach też się roślinkami zajmują i zwierzaczkami
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości