biologia na Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie

Porady i opinie o uczelniach kształcące w zakresie biologii. Punktacja przy rekrutacji. Pomoc w dostępie do materiałów do nauki biologii
Colina
Posty: 5
Rejestracja: 5 cze 2010, o 11:36

biologia na Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie

Post autor: Colina »

właściwie zapisy są dopiero jutro, ale z tej racji, że większość z was, która się tam dostaął ma już jakieś konkretne plany Jest ktoś kto już wie że bedzie studiował biologię na Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie (wyniki rekrutacji były w piatek). miło by było kogoś poznać)
bozena91
Posty: 4
Rejestracja: 13 lip 2010, o 15:49

Re: biologia na Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie

Post autor: bozena91 »

Witam:) No fajnie że się odezwałaś, tak się składa że ja będę studiowała biologie na Up , no i fajnie by było poznać trochę ludzi z roku
Colina
Posty: 5
Rejestracja: 5 cze 2010, o 11:36

Re: biologia na Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie

Post autor: Colina »

Nom, fajnie by było a ja patrzyłam na listę, kiedy zanosiłam dokumenty i nikogo nie znam, więc tym bardziej:) Moze ktoś się jeszcze odezwie?:) A skąd jestes bozena91?
bozena91
Posty: 4
Rejestracja: 13 lip 2010, o 15:49

Re: biologia na Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie

Post autor: bozena91 »

no to podobnie jak ja , znam tylko jedną osobę która się dostała z nami na biologie:P NO ja jestem z poza lublina (ok 25km od Lublina) ale do Lublina do LO chodziłam . A ty skąd jesteś ?
Colina
Posty: 5
Rejestracja: 5 cze 2010, o 11:36

Re: biologia na Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie

Post autor: Colina »

Ja jestem z Janowa Lubelskiego, to jakies 75 km od Lublina. Dostalas moze jakies skierowanie do medycyny pracy czy cos? Bo an necie pisze ze przy skladaniu dokumentów,a ja zlozylam ale nie dostałam zadnego skierowania I nie wiem co robić)


Nie ma nikogo więcej, kto studiuje w tym roku biologię na UP w lublinie?
Ludzie, zintegrujmy się.
bozena91
Posty: 4
Rejestracja: 13 lip 2010, o 15:49

Re: biologia na Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie

Post autor: bozena91 »

Skierowanie do lekarza medycyny pracy w necie nie znajdziesz. Mi powiedzieli przy składaniu papierów że przyjdzie poczta oficjalne zawiadomienie o przyjęciu na studia i z tym właśnie to skierowanie i dalsze informacje jakieś:) NO to masz kawałek do tego Lublina, to gdzie będziesz mieszkała na stancji czy w akademiku raczej:P
Colina
Posty: 5
Rejestracja: 5 cze 2010, o 11:36

Re: biologia na Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie

Post autor: Colina »

Aha, dzięki za informacje)
chyba wolałabym mieszkać na stancji. Nie znasz moze kogoś kto by miał jakieś miejsce?:)

I jeszcze mam jedno pytanie: jak jest ze specjalizacją? To nie są tylko nauczycielskie studia prawda? Bo ja nie chce być nauczycielką, ale nie mam pewności bo różnie ludzie mówią.
bozena91
Posty: 4
Rejestracja: 13 lip 2010, o 15:49

Re: biologia na Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie

Post autor: bozena91 »

No jeśli chodzi o stancje to ja mam wynajęte mieszkanie na alejach racławickich i wolne miejsce w pokoju:P to jak byś chciała to zapraszam NO a z tą specjalizacja to myślę że możemy być spokojne bo prawie co roku są dwie jedna nauczycielska a druga biologia stosowana i zazwyczaj na stosowaną jest dużo więcej chętnych także ją na pewno zrobią
spacja91
Posty: 1
Rejestracja: 9 wrz 2010, o 17:23

Re: biologia na Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie

Post autor: spacja91 »

Hej. Właśnie zalogowałam się na to forum w poszukiwaniu informacji na temat książek, czy jakiś konspektów. Od tego roku również jestem studentką biologii na UP w Lublinie i chciałam się dowiedzieć gdzie (oprócz biblioteki) mogłabym znaleźć jakieś potrzebne materiały na pierwszy rok studiów? Co w ogóle jest potrzebne.

Pozdrawiam.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości