biologia na uw

Porady i opinie o uczelniach kształcące w zakresie biologii. Punktacja przy rekrutacji. Pomoc w dostępie do materiałów do nauki biologii
serenity89
Posty: 61
Rejestracja: 11 lip 2008, o 14:53

biologia na uw

Post autor: serenity89 »

czy ktoś może się podzielić informacjami? jak zajęcia, wyposażenie no i najważniejsze specjalizacje na studiach magisterskich, bo nigdzie nie mogę nic znaleźć na ten temat
Biochejter
Posty: 1396
Rejestracja: 5 lip 2007, o 06:50

Re: biologia na uw

Post autor: Biochejter »

serenity89 pisze:no i najważniejsze specjalizacje na studiach magisterskich, bo nigdzie nie mogę nic znaleźć na ten temat
Mało szukasz widocznie Specjalizacje na magisterce z biologii są dwie:
-biologia komórki i organizmu
-biologia środowiskowa
serenity89
Posty: 61
Rejestracja: 11 lip 2008, o 14:53

Re: biologia na uw

Post autor: serenity89 »

spodziewałam się czegoś w stylu genetyka, mikrobiologia. sama nie wiem a co do przebiegu studiów może ktoś się wypowiedzieć ?
Awatar użytkownika
skarabae
Posty: 493
Rejestracja: 1 gru 2006, o 20:30

Re: biologia na uw

Post autor: skarabae »

Radziłabym zapytać na gronie, tam jest forum biologii UW. Mikrobiologię masz na SGGW.
Biochejter
Posty: 1396
Rejestracja: 5 lip 2007, o 06:50

Re: biologia na uw

Post autor: Biochejter »

serenity89 pisze:spodziewałam się czegoś w stylu genetyka, mikrobiologia. sama nie wiem a co do przebiegu studiów może ktoś się wypowiedzieć ?
Mikrobiologia czy też biologia molekularna jest specjalnością na biotechu UW.

No jakoś tak dziwnie troche, bo np. na UMCS mikro to specjalność na biologii. Widać UW ma inne zdanie na ten temat
serenity89
Posty: 61
Rejestracja: 11 lip 2008, o 14:53

Re: biologia na uw

Post autor: serenity89 »

moze ktos odkryl prog na biologie? albo chociaz przyblizona ilosc pkt? bo ja mam 142 pkt i jestem 143
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości