biologia na UWr

Porady i opinie o uczelniach kształcące w zakresie biologii. Punktacja przy rekrutacji. Pomoc w dostępie do materiałów do nauki biologii
Sil
Posty: 244
Rejestracja: 12 sty 2006, o 19:37

Re: biologia na UWr

Post autor: Sil »

Zgadza się. Nowe wydziały powstaną we wrześniu, więc możemy się załapać na jakieś uroczystości Mam nadzieję, że linki działają?
Awatar użytkownika
Asia_nmc
Posty: 69
Rejestracja: 19 sty 2006, o 10:01

Re: biologia na UWr

Post autor: Asia_nmc »

Nie mogłam od razu odpisać bo od komputera oderwał mnie telefon. Wszystkie linki działają.

Jesteś niezastąpiony , dziękuję
Sil
Posty: 244
Rejestracja: 12 sty 2006, o 19:37

Re: biologia na UWr

Post autor: Sil »



Chyba po raz pierwszy zostałem nazwanyniezastąpionym". Dzięki
Awatar użytkownika
Asia_nmc
Posty: 69
Rejestracja: 19 sty 2006, o 10:01

Re: biologia na UWr

Post autor: Asia_nmc »

Nie dziękuj, zasłużyłeś na to
kropka

Pierwszy rok na UWr

Post autor: kropka »

Dostałam się na biologię na UWr i jestem szczęśliwa jak nigdy dotąd, poniewaŻ to było moim marzeniem. Ale boję się troszkę, bo nie wiem co na mnie tam czeka. jestem z innego województwa, więc Wrocław to obce miasto, obcy ludzie. Dlatego teŻ nie pogardziłabym jakimiś uwagami, ostrzeŻeniami. Chętnie teŻ przeczytam jakieś pocieszenia i słowa typunie jest ta źle jak myślisz :)
kropka .

Re: biologia na UWr

Post autor: kropka . »

Chętnie teŻ wysłucham rad dotyczących tego kierunku :)
Karol
Posty: 65
Rejestracja: 1 sie 2006, o 16:14

Re: biologia na UWr

Post autor: Karol »

Nie jest tak zle jak myslisz ] Ja tez ide do wrocka na biole, tez jestem z innego regionu i powiem ci szczerze troche nie moge sie doczekac, nowi ludzie i wogole nowe zycie ] W domu nudze sie jak cholera
kaska

Re: biologia na UWr

Post autor: kaska »

Wszędzie dobrze gdzie nikt nas nie zna:))-powiedziałam co wiedziałam:)
shannon

Re: biologia na UWr

Post autor: shannon »

Ja uwaŻam, Że Wrocław jest świetny! Na pewno wam sie spodoba :) Uwielbiam to miasto :D:D Jest duŻo zieleni (w większości dzielnic)
Aktualnie jest duŻo ulic rozkopanych, wiec trzeba uwaŻać na korki.
¦liczny rynek, pełno klubów w około, takŻe jest gdzie się bawić. Miasto w nocy nie umiera :] W piątki czy soboty czasami jest więcej ludzi wieczorami w rynku niŻ za dnia :D
No i aquapark będzie niedługo gotowy :D Będzie moŻna szaleć na zjeŻdŻalniach:P
Mogę napisać coś więcej o waszej okolicy, jeśli napiszecie gdzie bedziecie mieszkać :D
Bond... James Bond :P

Re: biologia na UWr

Post autor: Bond... James Bond :P »

No ja do akademika ide :-D Fajna dzielnica? :D
kropka .
Posty: 12
Rejestracja: 24 lip 2007, o 16:29

Re: biologia na UWr

Post autor: kropka . »

Ja szukam mieszkania z koleżanką z LO, która idzie na germanistyke na UWr. Zobaczymy jak pójdzie. Też jestem ciekawa ludzi, nowego otoczenia, ale boję się też że się zgubię tam (bo jestem mała :D)!
shannon

Re: biologia na UWr

Post autor: shannon »

Bondzie. Jamesie Bondzie, właściwie uniwerek ma parę akademików, więc musisz napisać na jakiej ulicy będziesz mieszkać )

Kropko - nie zgubisz sie we Wrocławiu :D Chyba Że jestes taka genialna jak ja i potrafisz się zgubić nawet w małym budynku :D
A gdzie szukasz mieszkania? W okolicy UWr czy gdzieś dalej?
gulo

Re: biologia na UWr

Post autor: gulo »

A to te alademiki nie tworza miasta studenckiego jak jest w innych miastach? Szkoda :(
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości