biologia na UWr

Porady i opinie o uczelniach kształcące w zakresie biologii. Punktacja przy rekrutacji. Pomoc w dostępie do materiałów do nauki biologii
Nicole

Re: biologia na UWr

Post autor: Nicole »

gulo pisze:A to te alademiki nie tworza miasta studenckiego jak jest w innych miastach? Szkoda :(
W Katowicach są miasta studenckie.
nika

Re: biologia na UWr

Post autor: nika »

4 akademiki sa koło siebie, natomiast piąty i szósty sa w róŻnych miejscach i sa oddalone od tych czterech o jakieś 10 min jazdy tramwajem :D
kropka .

Re: biologia na UWr

Post autor: kropka . »

Tak, szukam kawalerki w oklicach Uwr, Shannon. Do akademika teŻ składałam juŻ wniosek, ale jakoś wolałabym we własnym mieszkaniu.
shannon

Re: biologia na UWr

Post autor: shannon »

A nie lepiej pójść najpierw do akademika a później wynająć coś z jakimiś ludźmi których polubisz?
kropka .

Re: biologia na UWr

Post autor: kropka . »

wnisek do akademika juŻ złoŻyłam, ale i tak chciałabym z koleŻanką w kawalerce.
Maro

Re: biologia na UWr

Post autor: Maro »

Ee mam pewien problem! Chciałbym mieć wgląd na listę przyjętych na biologie na UWr, ale nigdzie nie moge jej w necie znaleźć. Pomocy
mDOO

pierwszy rok na UWr

Post autor: mDOO »

Ja rowniez sie dostalam na bio we Wrocławiu :-D Listy przyjec widzialam, wywieszone sa na 2 pietrze na kuzniczej tam gdzie jest dziekanat. Mam takie pytanko czy wybiera sie ktos z bioli z 1 roku na jakies obozy adaptacyjne
Karol
Posty: 65
Rejestracja: 1 sie 2006, o 16:14

Re: biologia na UWr

Post autor: Karol »

Ostatni z przyjetych mieli 141 pkt.
shannon

Re: biologia na UWr

Post autor: shannon »

Kropka, to najlepiej Żebyś na początku zamieszkała w akademiku, i jak juŻ będziesz we Wrocławiu to poszukać mieszkania z koleŻanką.
Tak na odległość to raczej cięŻko znaleźć mieszkanie.
krpoka .

Re: biologia na UWr

Post autor: krpoka . »

Shannon dzięki za info- rozwaŻę taką moŻliwość!
mDOO ja się zastanawiam, ale chyba nie. To zobaczymy się 28.września :idea:
mDOO

Re: biologia na UWr

Post autor: mDOO »

Kropka ja sie chyba tez nie wybieram bo z tego co mi sie wydaje to nie bedzie ani jednej osoby z bio hehe.

Peace dla wszystkich biostudentow z UWr
Gosiaczek
Posty: 351
Rejestracja: 29 sty 2006, o 15:57

Re: biologia na UWr

Post autor: Gosiaczek »

Wrocław to piękne miasto
Pewnie na początku trochę się będziesz gubić bo niestety oznaczenia i rozkłady jazdy na przystankach nie mają wiele wspólnego z rzeczywistością. Na szczęście ludzie są bardzo pomocni i wskazują drogę. Jeśli znajdziesz wolną chwilę to zachęcam do spacerów zresztą jak poznasz bliżej to miasto to się zakochasz:) moim ulubionym miejscem są okolice Mostu Grunwaldzkiego rynku Ogród Japoński i wiele innych

Musisz uważać jak wszędzie na kieszonkowców. Sama raczej nie wychodź po zmroku Nie chcę Cię straszyć ale jest niebezpiecznie i lepiej wieczorem/nocą poruszać się po mieście z grupką przyjaciół. Ach te wrocławskie kluby.
kropka .

Re: biologia na UWr

Post autor: kropka . »

Heh ale mnie postraszyłaś! Zobaczymy jak będzie.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości