Biologia od zera?

Dodatkowe materiały przygotowujące do nauki celem poprawy matury z biologii. Pomoc w zrozumieniu zagadnień biologicznych.
Awatar użytkownika
xSzejdi
Posty: 20
Rejestracja: 14 cze 2015, o 09:52

Biologia od zera?

Post autor: xSzejdi »

Siemanko, maturke pisalem 4 lata temu i chce ja poprawić bo Mniejsza, nie ma co się wglebiac w szczegóły

Mam dylemat od czego zacząć naukę Polecicie taki skrócony plan? Do biologii i chemii?

Awatar użytkownika
mizu
Posty: 79
Rejestracja: 29 kwie 2015, o 08:45

Re: Biologia od zera?

Post autor: mizu »

Z chemii zbiór zadań pazdro - lepiej nie tracić czasu na Witowskiego, bo tam znajdziemy 30 podobnych zadań i po zrobieniu 30 nauczymy się tylko jednej rzeczy, więc lepiej sobie to odpuścić. Z biologii sama teoria z operonu lub podręczników nowej ery, nie kupować żadnych ćwiczeń, bo to nie ma sensu - rozwiązywać jedynie matury z ubiegłych lat i stare testy na akademie medyczne (one też mają formę takiej matury i można ściągnąć z chomikuj.pl ). Mam nadzieję (chyba tak to u Ciebie będzie), że będziesz pisał starą maturę. Bo nowa jest do d*. i tak jej formuła niedługo upadnie. ^^ Powodzenia!
Awatar użytkownika
xSzejdi
Posty: 20
Rejestracja: 14 cze 2015, o 09:52

Re: Biologia od zera?

Post autor: xSzejdi »

Stara pisze, stara dzięki za info

ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości